Bayram gunu esim bosuyor OKB ese karsi takinti ne olur yardim edin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bakin normalde esinizin bu kadar yogun calismasini istemeyebilirsiniz, yorulabilirsiniz, cocuk da babayi gorsun ihtiyaci vardir vs deriz ama sizin derdiniz bu degil
Derdiniz ozlemek, yogunluk, yorgunluk degil
Siz israrla esinizi uygun buldugunuz kaliba sokmak istiyorsunuz sadece
Burdan da ancak zafere ulasmaniz durumunda kurtulursunuz eh o zaman da taş kemirirsiniz herhalde

Siz hic lafi degistirmeyin gece yalniz degilmissiniz konuyu actiginiz vakit 9-6 calisiyor demissiniz ama o zaman da berbere gitmesi kirk yilda bir arkadaslariyla cikmasi problemmis.
Bagimlidan cok kendine asik birisiniz bence
Herkesi yalnizca size hizmet etme edememe yonuyle degerlendiriyorsunuz

Her gun her gun sizi egleyecek bir seyler birileri bulunamaz ki
Arkadas arayisiniz bile bencilce sizi eglesin size sunu yapsin bunu desin sizi kontrol etsin vs
Ve bagimlilik uzerinden
Siz bu durumun ekmegini yemeyi cok sevmissiniz bence
Cunku bazen hastalik insana tutunmaz insan hastaliga tutunur

Elestiri degil tavsiye istemissiniz madem
1. cocugunuzla ilgili kendinize ceki duzen verin kocam diye aglamayin, olmedi, terk etmedi calisiyor sadece.
2. terapi mi ilac mi artik durum neyse yapilmasi gerekenlere harfiyen uyun ve hic kimsenin size hizmet icin dunyaya gelmedigini hatirlayin

Bazı negatif size yönelik yapılan yorumlara istinaden belirtmek istiyorum. Çok ileri durumda değilsiniz hastalık olarak. İyi bir psikolog ile çözebilirsiniz sorununuzu. Ne psikolojik sorunlu ne zorluklardan çıkmış insanlar var. Ama önemli olan kritik nokta sizde şu açıkcası sorununuzu biliyor ve farkındasınız bunları dile getirip yazıyorsunuz gerçekten ümitsiz bir vaka olsanız tüm bunları dile bile getirmeden sadece eşinizi suçlarken bulurdunuz kendinizi. Asıl psikolojik olarak ümitsiz zor kötü denilebilecek hastalar ne olursa olsun hastalığını bile dile getirmeyen reddeden insanlardır. Sizi buraya ne sürükledi eşinizden öncede bu durum varmıydı sorun nedir incelenmesi gerek. Psikolojik sorunlarda malesef çevresel etmenler sizi bu noktaya getiriyor ve bu noktada tutan kendinizi sizin tercihleriniz olacak yada ileriye taşıyacak.

Yorum yapan arkadaşlar lütfen mantık çerçevesinde yorumlarla fikirlerle yönelmeyin kendiniz gibi şeffaf görebilmesi çok zordur şuan için

Benim eşim kaptan bi gidiyor 6 ay gelmiyor en naaapam şaka bi yana alıştım sonuçta hatta bazen diyorum ki hayırlısı buymuş demek. Evet insan özlüyor aklı kalıyor sağlığı sıhhati yerinde mi vs siye yeri geliyor 1 hafta çekmiyor telefon ama sonuçta onun mesleği de o. Asıl konuya gelirsek evet o takıntılık olayı bende de vardı belki hala var ama eskisi kadar değil yani hanım efendi kadar değil. Zaman zaman oturup kendimi dinliyorum neden böyle oluyor yapıyorım diye bunlara yapmak bana ne fayda edecek diye eski kadar takıntılı olmamaya karar verdim. Tabi bunda deyince geçecek bişey değil ona göre yaşam şeklinizi düşüncelerini hayata bakış açınızıda değiştirmeniz geriyor. Kişisel gelişim kitapları var onlar okunabilir. Mesela bende bi kaç seans terapiye gittim. Ve gerçekten insan farkındalık yaratıyor kendinde. Klasik laftır ama etkilidir. Koşan kovalanır. Koşmasak bile biraz kendinizi geri çekin. Üstüne düşmeyin. Bakin üzgünüm ama eşiniz ciddi anlamda bunalmış ve mutsuz buda Malesef evliliğinize yansımış yansımamasıda mümkün değil. Bende 2.5 senedir evliyim inanın bende çok çektim farklı sorunlardan ama işin özü ortak noktada buluşmak anlayış ve saygıdan geçiyor. Her neyse biraz bu davranışlarınıza ara verin geri çekim kendinizi. Mesela sitem edeceksenizde harala hürele değil gülerek şakacı bi şekilde ya hayatım daha geçen gitmedin mi hemen de özledin anneni gibi tarzında söyleyerek. Bu söylediklerimi kendiniz çevresinde bi uygulayın bakalım. Bilmiyorum 5 sene geçmiş yazınızın üzerinden ama yeni denk geldim. Umarım bu süre zarfında bi boşanma durumu olmamıştır

Tesekkurler ilac icin gorusecegim doktorumla cocugumla daha cok ilgilenecegim

Yok olmadi onda sknti yok da. Ayri evlerdeydik o sekilde tolere ettim. Esim bizi ozlemiyor sevmiyor gibi geliyor. Vari yogu isi. Kaptan olsa Zaten evlenemzdim bu bagimlilikla

Tesekmur ederim ceken bilir kimse anlamiyor. Ornegin is yemegine gitmeden annemlere ugra biz disardayiz oglani beni gor dedim kahve icelim dedim. Ben direk otoyoldan basip gdicem Diyor. Deger verilmedigimi hissediyorum. Daha iki saat once oglumu ozledim diye mesaj armis.
Ozlese Neden gormek icin yarini bekliyor?

Kacan kovalanir yazan arkadas tesekkur ederim tek denemedigim bu kaldi. Profil resmi degistirsem makyaj yapsam Kiskanir. Teli
Acmasam delirir. Gormese ozler. Eve gel diyince erken gel deyince suclu ben olurum. Sanirim yeterince kacma kovalama
Yapmiyorum olgun oomayan bir ese

Mesela sali gunu girdu crs prs cuma bugun oglumu gormedi yarin sabah gorucek. Gercekten dedigi gibi ozlese bugun de gormek icin firsat yaratmaz miydi? Yani is yemegine sehirdisima gecmeden once bisim yanimiza ugra dedim yok dedi

Gercekten gelmedigi icin duygusal
Olarak gene cok doldum basimi alip gidicem
Kimse bulamasin adresimi. Gelsin alsin cocugu da Naparsa yapsin annesi baksin su an bu duygu icerisindeyim. Ben bu duygularla
Bas edemiyorum

Bol param kalicakcyer sehirdisi olsa durmazdim nasilsa is heryerde bulunur

EMDR terapisi alabilirsiniz iyi bir uzmandan . Bu kadınlar grubu oluşturularak, birbirine telkinle olacak iş değil siz o evreden çıkalı 1000 sene olmuş hala görmüyor musunuz?Belki bu kaygılı bağlanmanız altındaki sebep çözülürse bir nebze olsun iyi olabilirsiniz belkide tamamen iyileşirsiniz kim bilir. Ama önce şunu sorun gerçekten iyileşmek istiyor musunuz? Pes etmeyin illaki sizi çözecek bir terapist bulacaksınız. Kendi hislerini kontrol etmekten çıkmış, kaygısının pençesine düşmüş kadınlardan oluşan bir grup sizi nasıl dizginler ve teskin edebilir sizce? aklınız kesiyor mu?

Oglum da benden ayri kalmak istemiyor. Baban seni naksin isten gelince okuluna bir ay daha devam et ben burda
Kalayim dedim. Asla
Dedi boynuma
Sarildi seni bir gun bile
Gormesem
Duramam
Dedi

Yok olmadi onda sknti yok da. Ayri evlerdeydik o sekilde tolere ettim. Esim bizi ozlemiyor sevmiyor gibi geliyor. Vari yogu isi. Kaptan olsa Zaten evlenemzdim bu bagimlilikla
oh şükür sevindim. sevmiyordur diye düşünmek için çok erken. her ann baba çocuğunu sever bnece onun bir parçası ancak dediğim gibi biraz rahat bırakın. öyle olunca zaten afallayacaktır. allah allah eskiden böyle yapmazdı diye kafasında sorular oluşucak bu sefer o sizin üstünüze düşcek tahminimce. bu hep böyledir.yani ona sizin onsuzda yapabileceğinizi çocuğunuzu alıp tk başına bi yerlere gidip eğlenebildiğinizi göstermeniz gerek. ama düzelmesi için biraz kendinizden bi süre ödün vermeni gerek. bakın o zaman her ley nasıl düzelir. birbirinizi seviyorsunuz güvende var diyosunuz ne güzel

Oglum da benden ayri kalmak istemiyor. Baban seni naksin isten gelince okuluna bir ay daha devam et ben burda
Kalayim dedim. Asla
Dedi boynuma
Sarildi seni bir gun bile
Gormesem
Duramam
Dedi
Ya sen çocuğuna bunu mu dedin? El kadar çocukla bu konuşulur mu? İnşallah ileride bu çocuğun okuldaki hocaları senin bu yaptıklarını öğrenir seni hapse atarlar. Keşke buradan yetkili birine denk gelsen. Zavallı çocuğa resmen psikolojik şiddet uyguluyorsun.

Neden kacmak zorundayim karsimda benek mi var bunu anlamiyoeum. Deger gosterip
Sevdigimi belli etmek yanimda oldugunu sevdigimi soylemek yanimda istemek bizi gormek icin yarim saat gelsene demek. Neden zorundauim yani neden oyun oynamak
Zorundayim

Yok o seklde demedim ne hapsi ne diyorsun. Ben bu tarafta is bakicam gorusmelere gidip gelicem ananende dedim. Sen de evimizin orda okuluna devam ediceksin is cikisi seni babam bakicak dedjm?

Iyi Bir emdr uzmani bile telefonu var listemde. Arrik para harcamamtan oyle yoruldumki iyi gelecegne inansam
Calisinca maasimla baslardim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…