Bayram gunu esim bosuyor OKB ese karsi takinti ne olur yardim edin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Siz bilirsiniz ama dedigim gibi sizi anlamak bir yana destek gorebileceginizi sanmiyorum. Gercekten isinde cok iyi psikolog, psikiyatr ve psikoterapist bulmalisiniz. Ne esinize ne de cocugunuza hayati bu sekilde zehir etmeye hakkiniz yok

Oglumun evden erken ayrilmasindan korkuyorum yazmissiniz. Cocuk üniversite okumak için baska sehre gidecek. Belki memur olup baska sehirde yasayacak, evlenecek esinin oldugu sehirde yasayacak. Esiniz, cocugunuz bile olsa herkesin kendine ait bir hayati var, buna engel olamazsiniz.
Cocuk tüm gün tablete baksa emin olun daha az zarar görür. Sizin dertlesmeyle cozulebilecek bir sorununuz yok, ilac kullanmaniz lazim. Terapist sizden para kazaniyor tabiiki psikiyatriste git demez. Siz bir randevu alip psikiyatriste gidin

Kendisi gelemiyorsa bir çözüm üretmek zorunda.
Mesela ornek bugun ben burdayim oglan okuldaydi diyelim. Esimi sehirdisinda anadolu yakasindaki distribitor firma sekizde is yemegine cagirdi ve patron cagirdi gitmek zornda. Su an napardik bilmiyorum bakici 1-2 ye kadar bakar miydi ki? Esim bazen ev sehir disi oldugu icin 11-12 basen 1-2 bukuyor

Çareniz doktorda başkasında değil. Niye ısrarla anlamak istemiyorsunuz? Dünya üzerinde sizden bir tane daha var mı emin değilim ama aradığınız insanları hastanelerin psikiyatri kliniğinde bulabilirsiniz ancak. Hoş sizin gibi birini bulsanız sizi sakinleştirmek yerine daha beter doldurur

anliyorum ben 2018 de cocuk bir yasindan sonra girmedm Siteye ikinci hamileligimde girdim iste. Siz uzun yillwrdir buradasiniz. Boyle bir uye baslik varmi diye sormak istedim. Bu tarz esingec gelince kaygilanan aglayan insanlar yani

Burada boyle konu acan birileri yani destek isteyen bagimli olan takinti olan

anliyorum ben 2018 de cocuk bir yasindan sonra girmedm Siteye ikinci hamileligimde girdim iste. Siz uzun yillwrdir buradasiniz. Boyle bir uye baslik varmi diye sormak istedim. Bu tarz esingec gelince kaygilanan aglayan insanlar yani

Sizin gibi ileri seviyesini hayatımda ilk kez görüyorum. Bulsanız anca birbirinizi daha beter gazlarsınız. Zerre faydası olmaz yani durumunuza

Bunu diyebilmek için yeterince süre burada kaldığımı düşünüyorum, bu seviye takıntı durumu olan birini burda görmedim, çok şaşırıyorum eşinizin kaçıp gitmediğine. Hastanede bulamadığınızı burda nasıl bulacaksınız o da muamma.

Hastanede gormuyorum tedabi ozel klinik ve hastalar birbirini tanimiyor.bekleme zamani olmuyor sohbet olmuyor nasi tanisaym klinikteki hastalarla?

Valla ben de forumda bir okyanusu görmüştüm yine evlenmiş üçünkez eşiyle bir de sizi gördüm.
Sorunlu evliliklerde de habire çocuk yapanları ise burada zibilyon tane gördüm.
Esine takintisi mi vardi. Ben cocuk dusunmuyorum nickimi degistirecem spiral taktirdim zaten cocuk yok

Neden gidip yatarak tedavi olmuyorsunuz? Gerçekten bir psikiyatriste gidip düzgün ilaç kullanıp iyileşmeme nedenin nedir?

Bir şey diyim mi hiçkimse sizin gibi biriyle oturup çay bile içmek istemez. Allah korusun bu insanların bile hayatını mahvedersiniz.

Anneannesi ve babaannesi sizden daha iyi bakıyormuş işte. En azından torunlarına torun gibi davranılıyorlar. Onu kullanmıyorlar kendilerine bakıcılık yaptırmak için.

Kacıp gitmemis ama eve de gelmek istemiyor. Kaçsa daha iyi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…