Bayram gunu esim bosuyor OKB ese karsi takinti ne olur yardim edin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Is mi keyifli pardon? Gezmiyor arkadaslariyla disarda cogu zaman is yuzunden gec geliyor. Ben bina katlanamiyorum su anda.
Adam pürü pak ben delinin tekiyim diyorsunuz yani.

Onca şikayet nereye gitti peki?

Kocan normal olsa seninle evli kalmaz zaten. Arada ayrılıkta olmuş o kısma anlamadım. Müthiş ask dolu evlilik maşallah.

Beni neden eve tiksin en cok calismami isteyen her istesigimde anneme gonderen arkadaslrimla cikmaya bisey demeyen anlayisli bir es. Ben degilim onun gibi

goruntulu konusuyoeuz surekli sizce benim gibi kontrolxu biri gormeden birakirmi
Yahu adam salmış seni işte.
Anlamıyor musun ?
Ne hali varsa görsün beni darlamasın diye he diyor işte :)

O görüntülü konuştugunu hayal ediyordur sen de hemen yüzüne vurma kızın ahshfhkhff
Ne kadar zamandır kendini çok iyi ifade ediyordu. Sağlıklı insanların bir kısmında bile olmayan bir şey bu, ne yazılar okuduk burda. Sinir harbi yaşayınca bi eli ayağı karıştı. Şu an tırnaklarını yiyor.

Yahu adam salmış seni işte.
Anlamıyor musun ?
Ne hali varsa görsün beni darlamasın diye he diyor işte :)
Bence bu kadar üzerine gitmeyelim hanımefendi cidden mental sağlık olarak iyi bir durumda değil. ciddi bir tedaviye ihtiyacı var yatışlı olarak. Bu sözler krizlerini körükleyebilir kendine veya çocuga zarar verebilir. yapmayın lütfen.

Son düzenleme:
Kontrolcü olduğunu da itiraf etmiş bulundu.
Ah yani çok normal konu sahibi için, çocuğunu kocası eve gelsin diyen kullanan biri geç saatlere kadar öyle oturup durmaz, sürekli taciz eder kocasını zaten. Görüntülü konuşmaların çoğu da teftiş amaçlı oluyor. Yoksa akşam eve gelecek adami ne diye görüntülü arasın? Ha ısterse konu sahibini ayakta da uyutur. Bir akıllı kendini sanıyor ama öyle değil o işler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…