Bayram gunu esim bosuyor OKB ese karsi takinti ne olur yardim edin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben evdeyken cocuguma karsi tum gun cok iyiyim istedigi yemekleri pisirmek tablet telefon vermemek youtube den uzak tutmak. Evi sicak tutmak hasta olmamasi icin ek vitaminler vermek. Cocuklu komsular arkadaslar edinip sosyallesmesini saglamak. Sinemaya parka cikarmak. Kitap calistirmak cizgi calismalari yapmwk oyun parklarina oyun gruplarina goturmek. Benim derdim aksamlari. Esimin evde yokken aglamak bu yani

Bakin annemin az onceki tarzi cocuga konusmasi bu kadina mi birakayim?
Sana terlik aldim bunu bile giymedin ayagima
Kucuk diyorsun bir daha sana hicbisey almicam. Parama yazik dedi ve terligi geri vercek magazaya.

Anane babane baksin demeyin lutfen iki taraf da alt gelirli ve okumamis cahil. Dun butun gun evde yoktum cocugun tek yaptigi butun gun tablet izlemek bu daha mi iyi? Ne etkinlik yaptiriyorlar, ne sosyallesmeye arkadaslariyla gorustururler ne de vde oyun saati yaparlar. Butun gun tablette zararli videolar basinda bile durmuyorlar cocugun ve tablet televizyon

Sizin gibi çocuğu dertleşmek adı altında duygularıyla oynamak mı daha iyi?
Hangisi daha zararlı acaba?

Anane babane baksin demeyin lutfen iki taraf da alt gelirli ve okumamis cahil. Dun butun gun evde yoktum cocugun tek yaptigi butun gun tablet izlemek bu daha mi iyi? Ne etkinlik yaptiriyorlar, ne sosyallesmeye arkadaslariyla gorustururler ne de vde oyun saati yaparlar. Butun gun tablette zararli videolar basinda bile durmuyorlar cocugun ve tablet televizyon
Çocuğunuz sizin dert ortağınız olarak çok iyi yetişiyor siz de haklısınız hey Allahım.

Siz de çok eğitimli ve yaşantısı buna uygun biri gibi davranmıyorsunuz zaten merak etmeyin. 😵

Siz de çok eğitimli ve yaşantısı buna uygun biri gibi davranmıyorsunuz zaten merak etmeyin. 😵
Aksam erken geldiginde benim icin sorun yok. Gec geleceginde veya program yaptiginda sikinti basliyor aglama hissi geliyor. Ve dayanamiyorum. Ama onlar butun gun ilgilenmez ve sadece tablet verir

Babasi az fedakar
Olsa her gun beste gelseydi okuldan almicaktim ve bir ayligina ev ve is bulana kadar kendim annemde kalicaktim. Cocugun rehber oretmeni bile almayin okldan parasini odediniz dedi. Bir ay gelsn dedi nisana kadar. Beyefendi neden demiyor peki tamam
Bir ay ben veste geleyim ? Az calisayim? Is yemeklerine gitmeyeyim?

Aksam erken geldiginde benim icin sorun yok. Gec geleceginde veya program yaptiginda sikinti basliyor aglama hissi geliyor. Ve dayanamiyorum. Ama onlar butun gun ilgilenmez ve sadece tablet verir
Dertlerini sırtına bindirmesinler de sabah akşam tablet versinler o kadar sıkıntı değil.

Tamam da siz sürekli çocukla dertleşiyorsunuz. Yanlış bu dedik size.
Annemdeyken en azindan bir ay dertlesmemeye calisirim yaparim. Cnku adam kacta gelirse gelsin evde kalmiyoruz. Bu bir ayi iyi degerlendiricem. Bugun de gene toplantisi varmis annesine gece birde
Gelicek. Iyi ki burdayim yani.

Dertlerini sırtına bindirmesinler de sabah akşam tablet versinler o kadar sıkıntı değil.
Buna ne diyeceksiniz ev cocugu degil okuk cagi. Bir ay bile fedakarlik yapamaz miydi?

Babasi az fedakar
Olsa her gun beste gelseydi okuldan almicaktim ve bir ayligina ev ve is bulana kadar kendim annemde kalicaktim. Cocugun rehber oretmeni bile almayin okldan parasini odediniz dedi. Bir ay gelsn dedi nisana kadar. Beyefendi neden demiyor peki tamam

Bakin hanimefendi kitaptaki en basit cozum bu
BAĞIMLI , bir bağı koparmaya çalıştığında bunu bilen dostlarınız, bu bağımlılığın ve sonsuza kadar süreceğini düşündüğünüz acı çektiğiniz o anın pençesindeyken hareket etmenız ıcın sıze destek olabılırler. Sevgilisini hafta sonu seyahate çıkmadan önce aramak için karşı konulmaz bir istek duyan ve onsuz yalnızlıkla dolu 48 yıl gibi geçecek olan hafta sonunu korkuyla bekleyen kadın, paniğine yenik düşüp ona telefon açmak üzereydi. Fakat sevgilisinin numarasını çevirmek yerine , ondan ayrılmak için ne kadar mücadele verdiğini bilen terapi grubundaki arkadaşını aradı. "Dayanamıyorum" dedi arkadaşına. "Bu hafta sonu nasıl geçecek bilmiyorum" Zamanında aynı duyguları yaşamış olan arkadaşı "Elbette bu hafta sonu geçecek, sadece 2 gun , 2 yüzyıl degıl. Dınle benı, bu gece kardesımın yenı mağazasının acılısına benımle gelmeye ne dersın? Hem sonrasında bıraz konuşuruz." Arkadaşı ile konuşması, açılış ve sonrasında dertleşme önerisi sevgilisini aramasına engel olmuştu. Aynı zamanda sevgılısının seyahatte olduğu haftasonunu daha rahat atlatmasını sağlamıştı.

O zaman arkadaş edinin. Bu yaşa dek bunu başaramamışsınız bu saatten sonra nasıl yaparsınız bilmiyorum ama yüzünü görmediğiniz, huyunu suyunu bilmediğiniz insanlardan forum sitesinde nasıl bir yardım bekliyorsunuz? İşimizi gücümüzü bırakıp bir gündür tanıdığımız sizin bağımlı kişiliğinize biz nasıl çare olalım? Şahsen ben sizinle arkadaş olmak istemem isteyen varsa buyrun toplayın onları bir araya, kolay gelsin size

Buna ne diyeceksiniz ev cocugu degil okuk cagi. Bir ay bile fedakarlik yapamaz miydi?

Babasi az fedakar
Bu benim söylediğim şeyin karşılığı olamaz, alakası yok çünkü. Ayrıca o mesajınızı da gördüm, istersem cevaplarım, tekrar bana yazmanıza gerek yok.

Bu benim söylediğim şeyin karşılığı olamaz, alakası yok çünkü. Ayrıca o mesajınızı da gördüm, istersem cevaplarım, tekrar bana yazmanıza gerek yok.
Dert ortagim olmasin agladigimda yansitmamak icin anneme kacmak istedim adam Orda bile idare edip tamam ben bakarim Ise gitmem beste gelirim demedi. Cunku saten musteri ziyaretleri 10111 basliyor erken gelmesi icin iki uc saat calisip geri eve donmesi lazim isleri yetismiyor.

O zaman arkadaş edinin. Bu yaşa dek bunu başaramamışsınız bu saatten sonra nasıl yaparsınız bilmiyorum ama yüzünü görmediğiniz, huyunu suyunu bilmediğiniz insanlardan forum sitesinde nasıl bir yardım bekliyorsunuz? İşimizi gücümüzü bırakıp bir gündür tanıdığımız sizin bağımlı kişiliğinize biz nasıl çare olalım? Şahsen ben sizinle arkadaş olmak istemem isteyen varsa buyrun toplayın onları bir araya, kolay gelsin size
Sizde boyle bir sorundan muzdarip olsaydinz eminim care bulmakcicin herseyi yapsrdiniz. Cevremdeki arkadaslarim su an yalnizligini seven, esi gec gelse de tolere edebilen evinde oturan kisiler. Bana benim gibi boyle
Katlanamayan bu kitapta Anlatilan kisilikte bayanlarla Dertlesip birbirimizi frenleyebilecegimiz beni cok iyi anlayan cunku ahni hisleri yasayam kisiler Lazim

Dert ortagim olmasin agladigimda yansitmamak icin anneme kacmak istedim adam Orda bile idare edip tamam ben bakarim Ise gitmem beste gelirim demedi. Cunku saten musteri ziyaretleri 10111 basliyor erken gelmesi icin iki uc saat calisip geri eve donmesi lazim isleri yetismiyor.
Kendisi gelemiyorsa bir çözüm üretmek zorunda.

Valla yillarin uyesiyim, sizin disinizda esine boyle saplanti besleyen tek bir kisi gordum, o da bu boyutta degildi ve bayadir girmiyor siteye. O yuzden dedtek bulamazsiniz burada
Anladim ben de zamaninda 2018 de baslik acmistim evet ben de boyleyim diyen cikaemi diye. Sizce tekrar acsam ilgi gorur mu? Esim bu aksam da yok mesela. Yani beni anlayip frenleyebilecek evet ben de seni anliyorum ben de bu hislerdeyim, bak su iyi gelebilir gbi? Acsam mi sizce konu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X