Bayram gunu esim bosuyor OKB ese karsi takinti ne olur yardim edin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sizin ki hastalık mı acaba sadece?
Bence biraz bunun arkasına sığınıyorsunuz.
Size söylenenleri de anlamama gibi bir sorununuz da var.
Siz çocuğunuzla olan diyaloğunuzu bile normal karşılıyorsunuz..
Alın elinize çocuk gelişimiyle, psikolojisiyle ilgili bir kitap falan okuyun hiç olmadı.
Çocuğa çok üzüldüm..
Bu yaşında sizin ebeveyniniz olmak durumunda kalmış..
Bencilsiniz aynı zamanda hayat sizin etrafınızda dönsün istiyorsunuz.
Eşiniz, çocuğunuz herkes sizinle ilgilensin bir siz varsınız zaten bu hayatta..
Neden hanımefendi hastAymış..
Bazı şeylerin önüne geçebilirsiniz..
Ne demek eşinizi 12 defa aramak yok yetmeyip arkadaşlarını aramak utanmıyor musunuz?
Çevrenizdeki insanlarında da psikolojisini bozuyorsunuz.
İlk defa burda bir kadına bunu yazıyorum eşinizin yerinde olsam boşanırım çocuğu da alırım kusura bakmayın..

Sanirim beni en cok sinirlendiren konularin basinda gelenlerin biri budur.
Adam sadece calistigi icin ya da arkadaslik gorevini yerine getirip cenazeye gittigi icin ya da cok insani bir durum olan kendine vakit ayirmayi istedigi icin iyi bir es olmamakla suclaniyor.
Yetmiyor etrafina da rezil ediyorsunuz adam sizden utanmakta cok hakli
O da yetmiyor minicik bir cocugu babasi hakkinda dolduruyorsunuz
Siz ya kotu birisiniz ya da cidden cok agir hastasiniz bunu hakaret olarak yazmadim

Bana ilk şık daha uygun göründü sizi tanımlamak için
Çünkü manipüle etmeye çalışıyorsunuz hala bizi bile
Guya farkli farkli ornekler vererek bizim bile esinizin iyi bir adam olmadigina ikna olmamizi bekliyorsunuz
Esiniz berbat biri bosanin rahatladiysaniz

Ama o cocugun gel anne seni mutlu edecek bir seyler yapalim demesinin vebalini iki dunyada da odeyemezsiniz
Ya da cok agir odersiniz

Silkelenin kendinize gelin artik
İki yetiskinin meselesine tek varligi tek dunyasi ailesi olan bir cocugu alet etmeye hakkiniz yok
Boyle kucuk seylerden dert yaratmaya calisirken Allah korusun öyle bir sille yersiniz ki hayattan, Allah size bu begenmediginiz rutini bile aratır
İlle de bunun olmasini beklemeyin, kendinize gelin
Hastaysanız tedavi olun ya da kalbinizi yumusatmaya calisin
Olmuyorsa bosanin
Ama o cocuga bulasmayin cok buyuk haksizlik bu

Bir cocuk daha yapma gafletinde de bulunmayın
Siz cocuk bakabilecek ehliyette biri degil gibisiniz

ay ben boğuldum burdan 6 yaşındaki sabi napsın

Annenizin yaptığı normal değil. Aile babası demek sıfır sosyal hayat ile sadece eş ve çocuktan ibaret bir hayat demek değil. Bir halı saha maçını bile çok gören insanlar neyin kafasını yaşıyor bilmiyorum. Eşi istiyor diye sevdiği her şeyden vazgeçmekte kişilik sahibi bir insanın yapacağı şey değil.

Siz ölüm haberinde bile dizinizin dibinden ayrılmayan eş istiyorsunuz. Çok boğucu cidden,tüm yorumlarınız tüylerimi diken diken etti. Oğlunuza yazık olmuş cidden arada harcanan o olmuş.

Son düzenleme:
ay beni de çok üzdü ya. mükemmel bir anne olmadığımı bi sürü kusurum olduğunu biliyorum ben de. ama bu çok fazla ya. kalbim parçalandı resmen

Tasma takması lazım eşine.O zaman oturur dizinin dibinde.

Bu yorum beni çok üzdü ya.
Çocuktan ne istiyorsunuz ne?

O çocuk sizden nefret edecek.

Evet gelecek diyor. Ustuste arama diyor isi vardir diyor. Hatta telefonu elimden alior aramamamicin hadi bana masal oku diyor masala devam edelim
Anne diyor. Olgun bir cocuk zaten.
Allah kimseye böyle anne vermesin. Yani sabır sabır diyorum ama yok. O çocuk sizin elinizde eriyip gidecek. Siz evladınızı sevmiyorsunuz ki. Kocanıza olan saplantınıza onu da alet ediyorsunuz. Kocanız da buna göz yumuyor. Çok şükğr ikinci olmamış

Konu sahibi ilk defa burda ki bir konu beni çok üzdü cok sey yazmak istiyorum ama psikologların bile fayda etmediği durumda benim bir bilgim olmadan ettiğim cümlelerin ne tesiri olabilir.Ama naçizane şunu demek istiyorum hicbirsyin suçlusu siz değilsiniz ama bu halinizin boyle devam etmesinin suçlusu sizsiniz.siz inat olmak dışında sabit fikirlisiniz.herkesi herseyi bir kalıba sokmaya çalışıyorsunuz.Ama şunu unutmayın ki her insan bir bireydir ve her bir birey farklıdır.su forum da binlerce kadın var birbirine benzeyen kişi sayısı bir elin parmak sayısını geçmez ilk başta bunu kabullenin ve insanları olduğu gibi kabul edin..Adam özgürlüğünün elinden alınacağın dan deli gibi korktuğu için kendini koruma iç güduşüyle bütün var gücüyle bunun mücadelesini veriyor olabilir mi.siz onun üzerinde baskın olmak için çabaladık ca o da özgürlüğünü kaptirmamanin derdin de..sakınan göze çöp batar derler siz ne kadar üzerine giderseniz o kadar teper bunu da unutmayın..Ve eşinizi kendinizi evliliginizi başkalarıyla kıyaslamayın.siz eşinizi arkadaşlarınızın eşleri babanız gibi olmasını istiyorsunuz ya esinizde sizin başka kadinlar gibi olmanızı istese hoş olur mu?Falanin eside soyle iyi ev kadını böyle hamarat soyle bir kadin kocasını sıkmıyor bunaltıyor darlamiyor dese ..hoşunuza gider mi?
Siz olduğunuz gibi kabullenmeyi beklerken olduğunuz gibi sevilmeyi saygı duyulmayi üstüne de sizin istediğiniz hayatı yaşaması için dayatırken ne kadar adil ve doğru olur..siz ibreyi hep karşı tarafa çekiyorsunuz ama.donup kendinize hic bakmiyorsunuz.
Çocuğunuzla ilgili konuşmayacağım neyin nasıl olması gerektiğini zaten biliyorsunuz eşinize anlayış göstermediğiniz gibi çocuğunuza anlayış göstermiyorsunuz.
Eşinize ben böyleysem bana gore yaşasın ozaman derken çocuğunuza da eldeki anne profili bu bununla idare etmeli ve altından kalkmalı diyorsunuz..Siz hep idare edilmek anlayış gösterilmek ve fedakarlık yapılmasını istiyorsunuz .Ama siz ne kadar ne yapıyorsunuz
ALLAH kolaylık versin.hayatta yoluna girmeyecek hicbirsey yok yeterki kabul edelim teslimiyet gösterelim ve değişmeyi isteyelim.istwmek başarmanın yarısıdır unutmayin

Hayir gercekten duzenimiz normalken aksam
Yemegine esim geldiginde haftasonu da beraber vakit gecirip biyerlere gittimizde en fazla taktigim
Sikildim ne zamandir sehir disina cikmadievdeyiz olur. Veya spontan seyler. Aglamam veya onu darlamam evde.
okudukça şaşırıyorum size. Evladınıza da çok üzülüyorum. İlerde de ana oğul belki de bir ailenin el bebek büyüttüğü biricik kızlarının başını yakacaksanız. Sizin elinizde sağlıklı bir evlat yetişmez

Erkeklerin takıldığı forumlarda bulunurum bol bol. Bazen şikayet ederler eşim hayatı diziler gibi sanıyor , sürekli ilgi bekliyor falan diye. Kızarım ben de yoktur böyle bir şey diye. Varmış aha buldum !
Valla ilgincmis hangi siteymis o? eglencelidir okumasi eminim

Konu sahibi nick inden de anlaşılacağı gibi 2. Bebek istiyor belki de hamile. Ekim annelerinde yazışmış hep. Kendine, eşine ve oğluna yapabileceği en büyük kötülüğü yapıyor farkında diil

Bu yorum beni çok üzdü ya.
Çocuktan ne istiyorsunuz ne?

Esinin eve gelmesi icin masa olarak kullaniyor, cocuk aradiginda, babasini sordugunda elinin daha guclu olduguna inaniyor. Cocugun bilinc altini mahvetmis, ilk 6 sene karakteri olusturur bu yaptiklarinin acisi cocuk yetiskin oldugunda cikacak. Kendi cocugunun hayati onemli degil ama, yeter ki koca evde bulunsun.

Halbuki surekli yaninda olsa tolerans araligi iyice dusecek ve bu sefer isten gelirken yarim saat gec kalsa bile sorun cikmaya baslayacak. Burada bile dun yazmaya basladiginda kendinin daha farkindayken, bugun aman da esim bize uysaydi, aman da herkesin esi evde oturuyor ben mutsuzken o da yapmasaydi demeye basladi. Cunku tolerans araligi dustu yorumlara.

Keske sosyal servisi daha gelismis bir ulkede olsaydik da o cocuk alinsaydi konu sahibinin evinden. Baba da baba degil ki, hem boyle bir evlilige katlaniyor hem de cocugun velayetini anneden alip daha saglikli bir ortamda buyuteyim demiyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…