Bayram gunu esim bosuyor OKB ese karsi takinti ne olur yardim edin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sanieim cok dizi izliyorum hala izlemeye devam ediyorm. Ordaki eslere ozeniyorum. Zengin sirket sahipleri hani kurumsaldalar ama isi birakip hemen esinin yanina geliyorlar aksi bir durumda. Hayatim dizilerle gecti. Belki de beni kotu etkiliyor. Kafami oyalamasa
Da esimi beklerken izliyorum. En acikli dizi olan bir kucuk gunisiginda bile aglayarak izliyorum ama firat elifi ne kdr sevmesine uzuluyorum hic cocugu olmayacak kisir bir kadini delingibi sevmesine ailesini karsisina almasina. Isi hemen birakip gelmesi. Bunlara ozeniyorum bu erkekler gercek hayatta yok
Siz gerçekten yetişkin değilsiniz. Olamamışsınız.

Ben yıldım artik. Surekli dert, acitasyon, paranoyalar. Bakin ayni sekilde cocugunuzda sizden kacmak isteyecek. Hatirlar mi diyr sormussunuz. Evet hatirlar. Ben 5 yasinda gittigim parkı hatırlamıyorum ama annemi hatirliyorum . Cunku ekstrem davranışları ve soylemleri vardi. Ben size yasayacaklarinizi soyledim ya sizden kacacak ya saglikli bir evliligi olmayacak
Surekli dert anlatan bir anne kimse istemez. Benim annem de cok depresiftir su an onlarda zor duruyorum.babama surekli bahirir surekli kusur bulur mutsuzdir.halbuki adam hep evde.yone de yaranamadi ben esime
Oyle bagiramam asla bosar korkarim.oglum icin calisip pedagog sureci baslatacagim.pedagog ban telkinker verir
Oglumlaher gun 30'dk oyun saati yapmami pedagog soylemisti. Uygulariz
Mesela. Konusmalarimi da anlatirim.

Siz gerçekten yetişkin değilsiniz. Olamamışsınız.
Esim de cok cocuksu olduumu hic aci gormedigimi olum gormedigimi simarik yetistirildigimi.tek cocuk olmanin zararlarini soyluyor.kaynanamda
Cok cocuksu toplumda hic yapilmamasi gereken hareketleri var derim. Insanlarincicinde
Rezil ediyorsun beni diyor konusmalarinla diyor. Ama
Nasil olgun olunurki yani bu yapi meselesi cocuksuysam

Mesela agladigimda babasi gec geleceti zaman. Babasini aratiyorum kacta gelicek daha gelmicekmi soyle
Erken gelsin korkuyorum gibi. Veya babam da yanimizda olsaydi ucumuz uyusaydik diyorum. O da gelicek anne sabret diyor. Babasi acmiyor bazi inana bindiriyor. Oglum neden acmiyor nen cok uzuluyorum diyorum. Anne acar bekle diyoe. Sen de o arayinca
Acma diyor. Neden aglitorsun diyor
Babam iste sehirddisindaymis gec gelicekmis uzuluyorum oglum diyorum keske boyle
Olmasaydi diyorum. Gel senicmutlu edecek borseyler yapalim ne istersin diyor

Bakin normal sartlar olmasi gereken sey cocugun size "babam gelmeyecek mi, beraber uyuyalim" diye sormasi. Sizin ise babasini aramaniz, "baban biraz gec gelecekmis" diyerek cocugu teselli etmeniz. Bu yuzden oglunuza bir cocukluk borclu olacaksiniz. Bu yazdiklarim hic fayda etmeyecek biliyorum. Keske anlasaniz ve bir cocugun hayatini duzeltebilsem. Bu konu beni gercekten cok üzdü ya. Lutfen size yapilan yorumlari ciddiye alin

Mesela agladigimda babasi gec geleceti zaman. Babasini aratiyorum kacta gelicek daha gelmicekmi soyle
Erken gelsin korkuyorum gibi. Veya babam da yanimizda olsaydi ucumuz uyusaydik diyorum. O da gelicek anne sabret diyor. Babasi acmiyor bazi inana bindiriyor. Oglum neden acmiyor nen cok uzuluyorum diyorum. Anne acar bekle diyoe. Sen de o arayinca
Babam iste sehirddisindaymis gec gelicekmis uzuluyorum oglum diyorum keske boyle
Çok zalimsiniz. İlk defa bir kadına karşı bu kelimeyi kullanacağım. Siz anne olmayı haketmiyorsunuz. O çocuğu da sırf evliliğiniz devam etsin diye yapmışsınız. Laflara bak ya çıldırdım ben burda. Yazık. Siz bu konuyu açtığınız dönem kız kardeşimizi kaybettik. Küçücük bir oğlu vardı aradan beş sene geçti şimdi eşi evleniyor. Bu kadar geçici bir hayatta, keyif alınacak bir yaşamda oğlunuza kalıcı izler bırakacak davranışları bile bile sergiliyorsunuz. Hayatı kendinize ve etrafınıza zehir ediyorsunuz. Yazık günah

Yuh ya küçücük çocuk size resmen bakıcılık yapıyor.

Kendimi seviyorum onemsiyorum deger veryorum neden sevmeyeyim. Sadece kafamdaki erkek profiline esimi uyduramiyorum ikna edemiyorum istedigim kaliba sokamiyorum sorumlu bir aile babasi haline getiremiyorum. Cevremden normal olarak gordgum erkek profili bu.bi srkadas yazmisti bir 5 yil gecmis konu acilali 5 hatta 25 yil gecse de bu adam evde senle oturmayacak
Anlamiyormusun diye. Benim sinir oldugum nokta bu
E siz de onu bir kalıba sokmaya çalışıyorsunuz. Niye bu kadar benmerkezcisiniz

Erkeklerin takıldığı forumlarda bulunurum bol bol. Bazen şikayet ederler eşim hayatı diziler gibi sanıyor , sürekli ilgi bekliyor falan diye. Kızarım ben de yoktur böyle bir şey diye. Varmış aha buldum !
Hiçbirinin karısı konu sahibi gibi olamaz ya. Zavallı adamdaki şansa bak.

Sanieim cok dizi izliyorum hala izlemeye devam ediyorm. Ordaki eslere ozeniyorum. Zengin sirket sahipleri hani kurumsaldalar ama isi birakip hemen esinin yanina geliyorlar aksi bir durumda. Hayatim dizilerle gecti. Belki de beni kotu etkiliyor. Kafami oyalamasa
Da esimi beklerken izliyorum. En acikli dizi olan bir kucuk gunisiginda bile aglayarak izliyorum ama firat elifi ne kdr sevmesine uzuluyorum hic cocugu olmayacak kisir bir kadini delingibi sevmesine ailesini karsisina almasina. Isi hemen birakip gelmesi. Bunlara ozeniyorum bu erkekler gercek hayatta yok
Şaka mı bu? Yaş kaç 15 mi?

Esim de cok cocuksu olduumu hic aci gormedigimi olum gormedigimi simarik yetistirildigimi.tek cocuk olmanin zararlarini soyluyor.kaynanamda
Cok cocuksu toplumda hic yapilmamasi gereken hareketleri var derim. Insanlarincicinde
Rezil ediyorsun beni diyor konusmalarinla diyor. Ama
Nasil olgun olunurki yani bu yapi meselesi cocuksuysam
Esiniz cok sabirliymis

6 yasindaki cocuk senden akıllı valla

Eşiniz biraz akıllı bir adam olsa sizi boşar çocuğu da alır elinizden ki en doğrusu bu olur. Bir de marifet gibi anlatmışsınız pes. Sizin çocuğunuza yapacağınız en büyük iyilik ondan uzak durmak olur

Konunun en başını ve yorumları okudum biraz. Bir de bugün yazdıklarınızı. Konu sahibi siz aşmışsınız kendinizi. 2018 yılında kendinizi biliyor, iyileşmek istiyor bunun için de tedavi görüyormuşsunuz. Yorumlarınız daha aklı başında ve objektifmiş. Bugün geldiğiniz nokta ben haklıyım, eşim bana uysun, çocuğum da bana ebeveynlik yapsın, hayat benim etrafımda dönsün olmuş.
Bu durumda eşinizin 2018 yılında boşanmak üzere iken vazgeçmesi yaptığı en büyük hata olmuş. Hem kendisi hem çocuğunu sizden kurtarabilecekken bu hayata mahkum etmiş yazıl

Olgunlaşmamış ebeveynlerin yetişkin çocukları.Bana bu kitaptaki ebeveynleri hatırlattınız.Kendi sorunlarınızı çocuğunuza anlatmanızın anlamı ne?O küçücük bir çocuk.Hiç mi arkadaşınız,dostunuz yok ki bütün sorunlarınızı çocuğunuzla paylaşıyorsunuz?

peki benim boyle olmamin sorumlusu annemse benim sucum mu? Hanileyken depresyonda ve bagimli bir kisilikmis ben dogmusum iki ay sinra ananem olmus. Sutu olmamis vesaire eski dusuklerine kurtajlarina bagimli kalmis. Aile diziminde cikmisti. Muhtemelen benimle guvenli baglanma
Yapamadi. Ben de cocuguyla dertlesen esinin gelmelerini takan biri olmak istemedim. Su an ev ev ustune evimi biraktim dis gebelik sonrasi hormonlarimda
Hassasiyet olustu ve evimde
Kalamiyorum annemdeyim.Gocebe gibi cocugu da surukledim. Anaokulunun parasini odedigi ve basarili mutlu bir cocuk oldugu halde okuldan almak Zorunda Kaldim cunku orda bakacak kimsem yok. Ben gittim anneme calisicagi yerde hasta olmus evde annesinde yatiyor corba iciyor. Ev bakmasi gerekiyor istanbulda yatak dosek yatiyor. Her sey ters isliyor. Babasi demedi ki tamam bi sure calismayayim veya hassassin disari cikmayaim Hep Erken geleyim cocugumuz okula devam etsin dedi mi? Dis gebik gecirdin bi 40 gun destek olayim hormonlarin kotu, ilac kullanmak da istemiyorsun. Gel ayrilma evimizde cocugumuz okulundan geri kalmasin dedi mi?
Anneyi suclamak ne kadar kolay.
Cocugunuz da sizi suclayacak, cunku normal bir birey yetistirmiyorsunuz.
O zaman da aglarsiniz ben sucsuzum diye.
Kocaman kadin olmussunuz kendinize ceki duzen verin biraz.
Ayip yahu.
Yazik annelerimize. Her halti yeyip sucu da onlara atiyoruz. Onlarin hayati bizimkinden kat kat zordu. Ama o guclu olmaliydi de mi. Sorunlu olmamaliydi. Ama biz herseyi yapabiliriz. Ne de olsa suclayacak biri var.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X