Bayram gunu esim bosuyor OKB ese karsi takinti ne olur yardim edin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Siz ne kadar bencil bir insansınız böyle ? Şok geçirecek okudum bu cümleleri. Hele özgürlük kelimesi geçen soru cümleniz tam ülkemizin cahil erkeklerinin kurduğu kafa yapısını yansıtıyor. İnsanlar evlendiler diye tüm hayatlarını eşlerine kanalize etmezler hanımefendi. Ne kadar bunaltıcı ne kadar katlanılmaz birisiniz cidden. Vallahi tam tersi kadınlar erkekler emekli olunca bunalıyor gerçekte. Evden bir gitse ayağımın altında dolaşmasa diyorlar. Bencillik sizin anneden geliyor sanırım. Yazık babanıza yazık kocanıza sizin.

Hayir gercekten duzenimiz normalken aksam
Yemegine esim geldiginde haftasonu da beraber vakit gecirip biyerlere gittimizde en fazla taktigim
Sikildim ne zamandir sehir disina cikmadievdeyiz olur. Veya spontan seyler. Aglamam veya onu darlamam evde.

Ailem ve cevremde ki arkadaslarimin en yakin 3 arkadasimin esi asla arkadaslariyla cikmiyor. Aile babasi yani bunlar. Kendi babam da oyle. Gecnliginde evlenmeden once sosyal hayati vardi sonra hep annemle. Hatta annnem
Top oynamayi birakmasini istemis aksam gece hali saha yapiyorlarmis. Annemi uzmemek
Icin birakmis arkadaslari topa cagirirmis gitmez mis isten sonra

Ailem ve cevremde ki arkadaslarimin en yakin 3 arkadasimin esi asla arkadaslariyla cikmiyor. Aile babasi yani bunlar. Kendi babam da oyle. Gecnliginde evlenmeden once sosyal hayati vardi sonra hep annemle. Hatta annnem
Top oynamayi birakmasini istemis aksam gece hali saha yapiyorlarmis. Annemi uzmemek
Icin birakmis arkadaslari topa cagirirmis gitmez mis isten sonra Bissunicole

Belki biraz ağır olacak yorumum ama herkes evlenmek zorunda değil, herkes çocuk sahibi olmak zorunda da değil. Şu koşullar altında sizin sağlıklı bir evlilik yürütmeniz, düzgün bir çocuk yetiştirmeniz imkansız. Madem tedavi edilemeyeceğinizi düşünüyorsunuz hiç bu işlere kalkışmayacaktınız. Eşinize üzülmedim çünkü sizi o seçmiş ve bu evliliğe hala devam ediyor. Kıskançlık ve darlanmak kırmızı çizgisi olan biriyim o yüzden bu konuya çok daha taraflı bakıyorum. Örnek verdiğiniz çevreniz ve aileniz de doğrusunu yapmıyormuş ki. Evlendiler diye insanlar siyam ikizi gibi mi gezmeli? Yıl 2023 hala bunların konuşulduğuna inanmıyorum. Çocuğunuza üzüldüm ama neticede annesini o seçmedi. En büyük kötülüğü kendinize dert ortağı seçtiğiniz altı yaşındaki çocuğunuza yapıyorsunuz

Sizin babanızın veya çevrenizin bunları yapıyor olması durumu normal kılmıyor hanımefendi. Anormalsiniz siz. Ruh karartır , insanın enerjisini sömürürsünüz. Ömür törpüsüsünüz resmen. Normal hayata dönün normal bir insan olmaya çalışın. Evde durmayı seven ben sizin gibi bunaltıcı bir eşim olsa eve uğramak bile istemem herhalde.

adam herşeyi açık açık yazmış zaten. daha ne desin? bak taa ergenliğimde okuduğum bir söz vardı, ben olmayı öğrenmeden biz olmaya çalışmayın diye. senin eşinden ayrı keyif aldığın bir hayatının olmaması evliliğinizin sonunu getirmiş sanki.

ben daha sevgiliyim, yani cicim ayları, ben bile her allahın günü görüşünce bi es vermek, kendime zaman ayırmak, arkadaşlarımı aramak istiyorum. siz evlilikte iyice bunaltmışsınız adamı.-------

Bir arkadas onceden bunu yazmisti. Belki de ben olmadan ne istedigimi bilmeden 23 yasinda evlendim.bak arkadas her allahin gunu gorusunce es vermek ostiyormis onun karakteri bu anlatabiliyor muyum. Benim karakterimde de araliksiz sevmek her gun gormek cok vakit gecirmek sevmek sevilmek var

Siz takacak bir şey bulursunuz her türlü, zaten bu yüzden iyi anlaştığınız günler sayılı.

Evet belki de evlenmek Hata Cocuk yapmak hata ama bu hayat yalniz da gecmez
Ana baba baki degil. ama Bunlari geri getiremeyiz sonucta katil sizofren veya hirsiz degilim

Siz bu adamı bırakın, Japonya 'ya robot siparişi verin. Beklentilerinizi daha iyi karşılar. Derdiniz bitmiyor ki, babanız bile olsa dayanamazdı.

Boyle insan koskoca forumda bir tek ben miyim yani ulkede herkes normal de ben mi evlenmemeli ydim? Tek istegim hep beraber olmak vakit gecirmek beraber biseyler yapmak bir olmak

Evet belki de evlenmek Hata Cocuk yapmak hata ama bu hayat yalniz da gecmez
Ana baba baki degil. ama Bunlari geri getiremeyiz sonucta katil sizofren veya hirsiz degilim

Siz yalnız kalmayın diye insanların hayatı mahvolsun yani? Bu ne bencillik bir de marifet gibi söylüyorsunuz. Bu kafayla giderseniz bu hayat yalnız geçecek eşiniz şimdi bile sürekli yanınızda değil. Allah gecinden versin ama dediğiniz gibi ana baba baki değil. Çocuğunuz büyüyecek. Yanınızda olmak isteyeceklerinden emin misiniz? Çocuğunuz için en yakın arkadaşım demişsiniz ama sizin yalnızlığınızı paylaşsın diye doğurduğunuz çocuğunuz büyüdüğünde muhtemelen arkasına bakmadan kaçacak yanınızdan. Siz hastasınız hanımefendi ruhunuz hasta. Normal bir ülkede olsak zaten o çocuğu sizin elinize bırakmazlardı ya. Kıyas yaptığınız katiller hırsızlar ruh sağlığı yerinde insanlar.

Boyle insan koskoca forumda bir tek ben miyim yani ulkede herkes normal de ben mi evlenmemeli ydim? Tek istegim hep beraber olmak vakit gecirmek beraber biseyler yapmak bir olmak

Yoo sizin gibi insan çok hepsine de aynı yorumu yazıyorum. Evliliğe uygun olmayan insan evlenmemeli. Çevremde evlenemeyen insanlar var gayet mutlu yaşayıp gidiyorlar. Evlenmek bir zorunluluk değil. Sizin gibi kendi hayatı olmayan, tek başına olmaktan korkan insanlar illa evlenmeliyim psikolojisine giriyor

Kendimi seviyorum onemsiyorum deger veryorum neden sevmeyeyim. Sadece kafamdaki erkek profiline esimi uyduramiyorum ikna edemiyorum istedigim kaliba sokamiyorum sorumlu bir aile babasi haline getiremiyorum. Cevremden normal olarak gordgum erkek profili bu.bi srkadas yazmisti bir 5 yil gecmis konu acilali 5 hatta 25 yil gecse de bu adam evde senle oturmayacak
Anlamiyormusun diye. Benim sinir oldugum nokta bu

Benim annemde boyleydi. Bana sadece cocuklugumu degil bir ömür borçlu. Keske bana bunlari yapacağına beni babaanneme birakip terketseydi. Ileride ya cocugunuz size asiri bagimli ve pasif olacak ya da size bitmek bilmeyen bir ofke duyacak. Siz tedavi goren ve kendinin farkinda olan bir insansiniz. 6 yasindaki cocuk sizi anlayamayacak kadar kucuk dunyaya ve masum duygulara sahip. Cocugu bu hezeyanlarinizla zehirliyorsunuz. Cocukla tabiiki dertlesilir, 20 yasuna gelince derdinizi anlatırsınız, simdi degil. Yapmayin bunu

Cok net konusacagim. Kocaniza kafayi taktiysaniz ve dilinizi tutamiyorsaniz cocugun iyiligi icin anneanne, babaanne gibi guvendiginiz birine verin, o büyütsün

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…