Bayram gunu esim bosuyor OKB ese karsi takinti ne olur yardim edin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Degisen bisey yok desem
Ne derdiniz :))) su an gene annemde
Kaliyorum evimiz istanbuldan cok uzak bir noltada. Ucuz diye yazin tasidik. Esim arrik 9-6 calismiyor kendi isini kurdu cok yogun. Arkadaslariyla hic cikmiyor ama Musteri ziyaretleri var. bazen edirne luleburgaz.kocaeli eskisehir. Eve cok gec geldigi icin, istanbulda merkezde ev tutana kadar haftaicleri annemde
Kalmaya karsr verdim. Oglan 6 yasina geldi. Dertlesiyoruz cocuk simdiden olgunlasti herseyin farkinda. Bu sefer de
Isine tahammul
Edemiyorum memur gibi 5-6 da geldigi bir is olsun istiyorum.

Konu sahibi kürtaj olmak zorunda kalmış sanırım yakın zamanda. Umarım tetiklenmemiştir.
Evet bu arada dis gebelik gecirdim cok tetikledi, temmuzdan beri duzenli terapi goruyorum iyiye gidiyordum ilerleme vardi. Ameliyat tam beri feci bir gerileme
Var. hatay depremi,istanbylda deprem olacak olmasi, bebek kaybi beni inanilmaz kaygili biri yapti esimin gec gelmesine hic katlanamaz
Oldum. Bor hafta kayinvaldem bir hafta annem Bizde Kaldi buna ragmrn esimle
Kavga ustune kavga cunku 6-7 de gelmiyor gec geliyor. Yani evde birileri olsa dahi oglanla yalniz olmasam dahi aksam kalaniyorum olay cikariyorum duygularim eski gunler tetiklendi. Ustelik 2020 corona patladigindam beri evden calisiyordum. Bu sonbaharda istwn cikarildim. Komple evdeyim

Konu sahibesi, güncelleme goremedim
Tekrar ayni sorunlari yasiyorum/ yasiyoruz esim de bazi ilaclar kullaniyor yazin basladi benim sevep oldugumu birikim oldugunu soyluyor kesinlikle strese gelemiyor, teshisi ankaiyete panik atak. En ufak darlanmaya gelemiyor su an. Pzt ameliyat oldum pzt sali evdeydi calisamadi gecen hfta. Crs prs cuma cok gec geldi 10-11-12 gibi. Ben olay ustune olay trop ve kavga cikardim. Cumartesi kaza yapti bir yayaya carpmis. Hastaneye kaldirildi tetkikleri yapildi butun gun yayla ilgilendi olseydi hapse girme
Durumu vardi. Ve stresten benim darlamamdan oldugunu soyluyor yani

Adam isten eve erken gelsn diye ugrasirken busefer kaza yapiyorsu hapse giricekti hic gelmicekti dusunebiliyor musunuz neyseki kadin yasiyor

Ne alaka ya. Kaynanalar ben hastayim deyip yeter, geline iş yaptirir. Sizin esinizde yolunu bulmuş. Ben hastayimz darlanmaya gelemiyorum, ustume gelme deyip kaciyor

Çalışıyor musunuz?

Hemen hemen hepsini okudum sayılır, bunu bir kere aşmışsın yine aşabilirsin... Sadece çocukla dertleşme, çocukluğundan sorunlar yükleme zihnine... Benzer şeyleri o da yaşamasın.
Tesekkur ederim okudugunuz icin. Elimden geleni yapiyorum terapi surecine yeniden basladim devam ediyorum cocukla ilgili konusmalarimi da agirlikli calisiyoruz. Asarim insallah gene busefer lohusa sayilmam bebek yok

Çalışıyor musunuz?
2020-2021-2022 ise hic gitmedim sadece maas aldim. Kisacasi calismadim evden yapilan bir is degil benimki. Boslukla gecti takintilarim cok artti. Kasimdan veri de maas da almiyorum varolan isimden ayrildim cunku tesetture girdim. Sikintilar evde olunca iyice artigini farkettm
Aksam sofrasinda es yaninda olsun diye bekliyorum isten dolayi busefer gec geliyor ben calismiyorum ev kira esim gecindiriyor, cocuk baba gelene kadar ben stresli skntili oldugum icin uyumuyir

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…