Bayram gunu esim bosuyor OKB ese karsi takinti ne olur yardim edin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Buradan edindiğim çok iyi bir arkadaşım vardı bana söylediği cümle sen kendine çok zülm ediyorsun nefsinin kurbanı olmuşsun demişti yani nefsin senin kullanıyor demişti. Bu bile bile kendini acı çektirmek gibi bir şey Ama bu bir rahatsızlık bunu biliyorum yani bir insan kendini aşağılayan kendini sevmeyen kendini istemeyen seni istemiyorum seninle bir evde yaşamak istemiyorum diyen birini nasıl terk edemez eşim bana bunu çok uzun zamandır söylüyor ama ben hala ondan bir umut bekliyorum gerçekten terapiye gittiğimde sihirli bir degnek gibi düzelmesini bekledim ama olmadı sanırım hayatımdaki en yanlış karar da çocuk doğurmaktan çünkü psikolojimi çok kötü etkiledi . Durumda halen bir gelişme yok eşimle konuşmamaya devam ediyoruz dün gece çok ağladım günüme yazdım psikoloğun yazmamı önermişti eşim olan öfkemi yazdım duygularımı yazdım sonra dayanamadım yine ona bir mesaj attım hiç dayanamıyorum zaten bu bir rahatsızlık normal bir durum değil . Yazdığın mesajı size kopyalıyorum .
Sen annelerimize soylemeyelim demistin.hayatimda ilk defa ilac kullanarak tdavi goruyorum.tdavinde yardimci olucam demistin.ne degisti t... .bir anda tamam kesin bosanicam dyosun harci da yatiricaksin.gun vericekler.tamam gec oldu artik islemlerinbaslatmamiz lazm ama.baslattik deriz demistin.sen duzeliceksin demistin.! Neden bana umut verdin ozaman.

Bence artık sessiz kalın.

Bu aşamada attığınız her adım ve mesaj onu iyice sizden uzaklaştıracak. Adam zaten bunalmış kaçmış, hala sen sen sen. Bu sen dilini de bırakın.

Eşimle tartıştigimzda böyle sen'le başlayan bir mesaj atsa okumam bile. Yine ben hatalıyım, kendinde hiç kusur bulmuyor derim.

Sizi istememesinin sebebi sizsiniz biliyor musunuz?
Hala algılayamamanıza şaşırıyorum
Ve hala "sen bunu yaptın neden yaptın" diyorsunuz. Sizin yüzünüzden.

Sizi istememesinin sebebi sizsiniz biliyor musunuz?
Hala algılayamamanıza şaşırıyorum
Ve hala "sen bunu yaptın neden yaptın" diyorsunuz. Sizin yüzünüzden.
Yapıp edip "bu bir rahatsızlık ama"demiyor mu birde
Hasta diye herkes her çilesini çekmek zorundaymış gibi
Hasta olduğunu farkedecek kadar iyi durumda üstelik kendisi

Adam icin kurtuluş savaşı bu durum. Sonunda sadaka falan vermeli. Çocuğu gostermeyecekmis birde. Akıllara gel.

Yapıp edip "bu bir rahatsızlık ama"demiyor mu birde
Hasta diye herkes her çilesini çekmek zorundaymış gibi
Hasta olduğunu farkedecek kadar iyi durumda üstelik kendisi
Valla öyle, ne yaptığını çok iyi biliyor. Otobüste muavin isterseniz arkaya geçin demiş eşine, eşi de sadece bunu kendisine söyledi diye adama patlamış resmen. Sürekli de babalığıyla vuruyor belli. Bu kadar huzursuz bir hayata kim katlanır?
6 yıl yanında olmuş yetmiyor. Hayat enerjisini sömürecek zavallı adamın.

Arkadaşlar yorumlarınıza saygı duyuyorum zaten değişik yorumlar alabilmek adına bu konuyu açtım ama eşimin gerçekten hatalı olduğum yanları da var tamam benim tek hatam bu rahatsızlığını çözememiş olmam inatla onun hayatını kısıtlamaya çalışma terapilerde belki çok kendime aklıma veremem.Sizin eşlerini size nasıl davranıyor gerçekten bilmiyorum benim eşim bir kere olsun sofrayı kurma da bana süpriz yaptı tek günde ayrılmak istediğimde filanda yani onda da hazır dışardan aldığı mezelerle kahvaltı neden hazır değildi ya pazar sabahları kavga çıkarırdı hazırlamak istemediğimde saygı duymaz da en basitinden bir ekmek almaya bile gitmezdim ben ekmek yemiycem derdi.Zaten haftanın altı günü çalışıyorum derdi ama anlamiodu ben de calisiyordum.eve yuklu para getiriyodum onun maasindan daha yuksek.ailesi zor geciniyo her esyamizi kendimizckrediyle
Aldik. Dugunde takilanlari bozdurup cektigimiz kredinin bi kismini,saon prasini ve balayini odedik.kp elini cebine atmadi.benim babam 2000tl verdi kp ytak odasina dolap komodin ve yatak basligi vs yapti.durumu yoksa
Evlenmeseydi dixektnz ama evlendik iste.gunaha girmemwk icin. Ben 1400 o 1100 aliodu evlendimizde.ve kiraya coktik anadan babadan ev yok.braber gecindik gittik ama esim cok beklentiye girdi calsan bi bayandan.ustelik ev isi yemek bilmedigimi anamin evinde yapmadigimi bilerek evlendi.yardim etmedi.utu yaptm begenmedi hep kavga ettik birak
Biseyi becerwmiosn gene ben utulucem
Lanet olsun derdi.anasinin babasinin yaninda bile bana cekinmeden kufur ederdi.alti yillik evlilimin qlti ylinda da hep ganym iddia sayisa surekli oynadi borclarimizcicin bundan medet umdu.universit donemindeki ogenim krdisini bile kocamin beraber maaslarimizla odedik of demedim bi ker bile.asla ev isinde yardim etmez is isteyince ben karimiym derdi.sodayi icer masay koyr ytardi.benum cope atmami beklerdi.bu de bu acidan degerlendirsniz yani benim psikolojimi biraz da o bozdu

Bakin en yakin kankalarim onu darladigimi sorum yaptigimi bilen insanlar.kurtul
Su sorumsuz adamdan diolr su anda bana.babalik bile yapmadi diolar.onun yaptigi hatalar seninkini gecer diyolar.senin yuzunden
Evlilik bitiyo Demiolar o seni takintili yapti daha takintili yapti inatci cocukluguyla olgun olmamasi kufurlero hakartleri odunlug duyarsizligiylw
Diolar

Bak güzelim o da sen de aslında uyumsuz bir çift olmuşsunuz .

Keşke birbirinizi tanıyarak evlenseydiniz .
Olaya bir de siz şu yönden bakın .
Ikinizde tekrardan başka kişilerle evlenirseniz o zaman tüm beklentilerinizi konuşursunuz .
O da sen de kafanıza uyan kişilerle evlenir mutlu olursunuz.

Akışına bırakın.

Tamam o zaman, siz açın davayı. Zaten siz de mutlu değilmişsiniz. Bu aşamaya gelindiyse kim haklı kim haksız, önemi var mı? Cidden soruyorum. Neyse ne, neticeye bakın. İki tarafın da sorun ettiği ve düzeltemediği şeyler var. Gerçek bu. İnatlaşıp kırmak yerine bırakın, herşey olacağına varsın. Evladınız üzerinden de oynamayın. Göstermemek falan. Bu, çocuğunu düşünen bir annenin yapacağı şey değil...

Evet uyumsuz bir cift olsuk bir turlu uyusamadik.ona gore benim babam kilibik,erkek disardadir hesap vermez yardm etmez.okdar ters dusuncelerimiz varki.zihinsel ve ruhsal olarak oyle yoruldum ki.neredeyse rahat bir isim oldugu icin bile uzulucem.bu rahatsizliklar mesgul kisilerde daha az oluyormus.ben sekreteelik yapiorm isim agir degil bos vaktm cok.ben sonraki hayatim icin bu bagimlilik problemimi cozmemmlazim biliyorum.kimle evlenirsem evleneuim bu sorun hep bemimle gelecek.keske esimle anlasmanin bir yolu olsa.ama gecmiste ysananlara bakacak olursa sanirim cok zor zorlanmanin anlami yok.ben hep esimi kaderim olarak gordum.okdar saplantiliydim ki ondan baslasini gozum gormedi. Biz internetten tanisarak evlendik.sizce bu yuzden mi oldu hersey

Bende saplanti var terketmek birakmak istemiyorum halen donsun istiyorum tum yaptiklrina ragmen.bir yolu olsun istiyorum. Bu bir rahatsizlik iste.abnem adam seni istemiyor aylardir eve gelmiyor sen gurursuzsun diyor durumumu anlamiyor.kacan kovalanir birak
Arama diyor.

Haklisiniz.bilerek cevap atmiyormus beni umutlandirmamak icin.komusmamiz dogru degil
Diyor ben de seninle konusmayinca mutsuzum ama yapacak birsey yok bizim olurumuz yok dedi.

Bir insanin kafa yapisi nasil Degisir

Benim de etrafımda internetten tanıyarak evlenip mutlu olan çok insan var. Dolandirilan insan da var.

Sebep aramak yanlış olur bu durumda.
Konuşarak anlassaydiniz zamanında bunların hiç biri yaşanmazdı .
Mantık evliliği yapmak bu yüzden daha çok gerekli .
Aşk evlilikleri malesef gözü kör olarak yaşandığı için aşk biter gözler açılır ve tüm çirkinlikler ortaya dökülür .
Insan birisini olduğu gibi kabullenmeli . Siz onu kabullenmemissiniz.
O gezmeyi seven biri eve bağlı olmayı sevmeyen biri.
Onu öyle kabul edemediniz. O da sizi çok sıkan olduğunuz için kabul edemedi.
Bu evlilik tamamen anlasmazliklarla dolu .
Ikiniz çok farklisiniz.
O yüzden artık vazgeçin kendi ruh sağlığınızı korumak için ondan uzak durun .
O da sözde böyle daha çok mutlu olursunuz .boşverin .

MErhaba bir yolu vRmi bosanmamanin.esimi dondurmenin.davadam vazgecirmenin barismanin.yolu nedir Allah askina yrdim
Edin.ben ilac kullaniyorum haftada bir terapi de aliorm duygularimi yonetmekte zorlandigim icin. Burada olumlu yorum yazanlardan birisiniz lutfen diyin nasil bir yolu olabilir bu isin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…