Bayram gunu esim bosuyor OKB ese karsi takinti ne olur yardim edin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Anladım.Gayret ediyorsunuz ama sonuç alamıyorsunuz..Yinede nefes aldığımız sürece umut etmeye mecburuz.Her derdin bir dermanı vardır inşallah.Siz aramakla mücadele etmekle sorumlusunuz.Şimdilik olmadı diye pes etmeyin..Bu hayat böyle yaşanmaz bunu sizde biliyorsunuz..Şimdi siz boşandınız diyelim hadi hoopp kurtuldum hastalıktan diye sevinemzsiniz tedavi olmadığınız sürece. Bugün bağımlılığınız eşinize ama yarın öbürgün onun yerini zamanla korkarım çocuğunuz alacak.Allah korusun çocuğunuzun hayatını da alt üst edebilir rahatsızlığınız..

İnanç durumunuzu bilmiyorum ama sağlam bir uzman tedavisiyle birlikte aynı zmanda birazda kendi içinizde bir yolculuğa çıkın, inanç dünyanızı genişletin...Dua edin yalvarın yakarın..İçimizdeki tüm boşukları illa insanoğlu dolduracak diye bir kaide yok..Manevi hislerdeki boşluklar bazı kimselerde çok daha derinden hissedilebilir..Yani aradığınız huzur belki sadece cismen eşinizin hep yakınınızda olmasında değildir.. Duanın gücünü hafife almayın..

Keşke size tavsiye edbileceğim sağlam bir uzman olabilseydi.Ama istanbul bana çok yabancı.
Bn inancliyim zaman zaman mamaz kilan biriyim.lohusaliktan sonra cok koptum
Ama seytan cok ugrasiyor benimle.adeta namaz
Kildirmiyor.cocuktan kalan vakitlerde Allah affetsinnzor geliyor.duanin gucunu hafife almaycsgim dua edecegim.

Bna hak verip esimin de hatasi i gordugunuz icin tesekkur ederim.bile bile usteliyor kac yildir seyHat takintimVardi is seyahati.bi gun mutlaka gidicem alissan iyi edersn die diye senelerimi mahvetti.ilk defayurtdisina gidicek isyeri ile. Ve benim takık olduğumu biliyor kaynanamda oturuyoruz birden pat diye ne dedi biliyor musunuz Aa anne biliyor musun iki hafta sonra biz yurtdışına gidiyoruz ya üç gece kalacağız
Eşiniz size inat yapıor sanırım biraz. Anlayış bi yere sizi resmen üzmeye çalışıyo benim eşim şaka falan yapar sakaladır geçeriz acaba o da mi şakayla karışık söylüyor siz takik olduğunuzdan mi yanlış yorumluyorsunuz

6 yılda eşinin desteği ne kadar oldu acaba ?

Bu hastalığı olanı kullanıyor bazı insanlar.

Basit bir soruyu, tartışmayı bile takintidan olduğunu ileri sürüp ezebiliyorlar
Bence gayet konu sahibi hastalığını kullanmış valla.
Ben hastayım beni nasıl bırakır diye düşünüyor.
Üstelik okb çözümü olmayan, dermansız bir hastalık değil. Doğru bir tedaviyle 6 senede yol almış olmak gerekiyordu.
Adam hala seni seviyorum diyor

Bence gayet konu sahibi hastalığını kullanmış valla.
Ben hastayım beni nasıl bırakır diye düşünüyor.
Üstelik okb çözümü olmayan, dermansız bir hastalık değil. Doğru bir tedaviyle 6 senede yol almış olmak gerekiyordu.
Adam hala seni seviyorum diyor
Seven insan bebeğini bırakıp dava açar mı sizce önümüzdeki hafta dava açacak

6 yılda eşinin desteği ne kadar oldu acaba ?

Bu hastalığı olanı kullanıyor bazı insanlar.

Basit bir soruyu, tartışmayı bile takintidan olduğunu ileri sürüp ezebiliyorlar
Bence destek degil kostek oldu bunu en ykin kiz arkadasim da soyluyor anlayisli biriyle evli olsaydin bu eahatsizligi takintiyi yenerdin diyor

Ben bebw
Açar. İnsan çok sevse de huzur arar. Huzur vermemişsiniz ki hiç. Bebeğini bırakmıyor ayrıca sizden ayrılıyor sadece. O hala bebeğinin babası. Kendinize acımak yerine tedavi olun.
ben bebegumi gormemwsi icin sehir disina tasinmayi bile dusunuorm.bebegimizi haketmiyor cunku.haftada bir kere gelip alicak gezdiricek onun disinda gonlunu eglendirixek anasindacyemek yicek camasiri yikancakcben ise tek basima oh ne ala hayt.300tl cocuk yrdimi yapcak.

Eşiniz size inat yapıor sanırım biraz. Anlayış bi yere sizi resmen üzmeye çalışıyo benim eşim şaka falan yapar sakaladır geçeriz acaba o da mi şakayla karışık söylüyor siz takik olduğunuzdan mi yanlış yorumluyorsunuz
Esim Asiri inatci biri ve olgun degil

Ben bebw
ben bebegumi gormemwsi icin sehir disina tasinmayi bile dusunuorm.bebegimizi haketmiyor cunku.haftada bir kere gelip alicak gezdiricek onun disinda gonlunu eglendirixek anasindacyemek yicek camasiri yikancakcben ise tek basima oh ne ala hayt.300tl cocuk yrdimi yapcak.
Saçmalamayın. Çocuğunuzun ne suçu var onu babasız büyüteceksiniz? Bu sizin karar verebileceğiniz bir şey değil. Sizin görmeye hakkınız varsa onun da hakkı var. Biraz iğneyi kendinize çuvaldızı başkasına batırın. Evliliği bitiren sizsiniz eşiniz değil çünkü. Kimse böyle birini çekmez üzgünüm. Sert konuşuyorum belki ama gerçekten tedavi olmaya gönüllü olan ve aşama kaydeden biri olsanız böyle konuşmazdım. Hem hasta olayım hem hastalığımı kullanıp herkese istediğim gibi davranayım bir de en suçsuz en masum ben olayım. Yok ya?
Adama hayatı dar etmişsiniz hala onu cezalandırıyorsunuz. Adamın çekilecek derdi varmış yazık.

Siz sadece eşinize takıntılı değilsiniz bence aynı zamanda o dışarda arkadaşlarıyla zaman geçirirken siz evde bebekle uğraşıyorsunuz o eğlenip sosyalleşirken siz aklınız sıra bunlardan mahrumsunuz

Ve şimdi yine aklınız sıra eşinizi çocuğuyla cezalandıracaksınız ama olan çocuğunuza olacak

Yıkılan yuvaların enkazında en fazla çocuklar ezilir

Bende okb olduğunuza inanmıyorum ama hırs eğer bir hastalıksa siz eşini parmağında oynatma hırsına yakalanmışsınız

Geçmiş olsun Allah cc akıbetinizi hayr eylesin

bebeği babasına göstermeyeceksiniz değil mi? bravo.
Geçen burada bir üye yazmıştı... arkadaşı oğlunu yıllarca babasına göstermemiş, sonra oğlu 17 yaşında iken babasını aramış "gel al oğlunu diye", cocugun babası gelmiş almış oğlunu ama artık bonzai bağımlısıymış oğlu.

Ne kız evlat ne erkek evlat babasiz büyümez, ayrı bile olsa görüşmek zorunda....kız çocukta baba sevgisi eksik olunca kız dışarıdaki erkeklerde arıyor sevgiyi ve elden ele dolaşıyor, erkek çocukta baba sevgisi eksik olunca amaçsız, bağımlı, serseri bir genç cikiyor ortaya....

@psikeart03

Canım basaracagima inanmadım diyorsun.
O kadar paran gitti hiç emeğine alinterine
Acimadin mi ?
Hadi başkasını geçtim kendi kendine neden bu kadar zarar veriyorsun hiç mi sevmiyorsun kendini ?
Sen iyiliği iyilik yapmayı hakediyorsun.

Bir insana kendisinden daha fazla kim bu kadar zulmedebilir

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X