bay ve bayan ayrı pilaj ve havuz

BitterCikolatam

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2009
1.551
15
eşimle bu yaz bir hafta tatil düşünüyoruz ama bay ve bayan ayrı havuz ve plajı olan bir yer istiyoruz internetten baktık bi kaç yer ama güvenli gelmedi.bize önerebileceginiz yerler varmı

benim bir tek bildiğim Caprice Palace var Didim de. Gerçekten çok güzel diyorlar ama gitmedim hiç bilemiyorum. orayı bir araştırın isterseniz yerimseniben

ben bir kere Bera Alanyaya gittim, bir kere de Sah Inn Paradise a gittim,ikisi de güzel,beranın odaları daha lüks ve güzel,yemekleri daha güzel,ama sahh inn paradise cok geniş bir alana kurulmuş,sahili çok uzun ve etrafta başka hiçbir otel yok,cocuklarınız varsa cok geniş yesillik alanları var oyun oynamaları için,ama sah inn paradise da odalar hiç 5 yıldızlı otel odasına benzemiyor,üstelik yemekleri de cok iyi degildi ben gittiğimde,

Merhaba BitterCikolatam
Bay Bayan ayrı havuzları ve plajı olan, standartı yüksek, gittiğiniz zaman güvenle tatilinizi geçirebileceğiniz Bera Otel Alanya'yı düşünebilirsiniz.

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon Tatil Hattı: 0216 550 19 19
Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

Merhaba bizim Güre Körfez Tatil Beldesi'nde devremülkümüz var.16-30 Haziran devresinde.Bu sene çeşitli nedenlerden dolayı gidemeyeceğiz.Kiraya vermeyi düşünüyoruz.Bay-bayan ayrı plajı ve havuzu var.Ayrıca 7/24 banyodan kaplıca suyu geliyor.
Eğer düşünürseniz irtibat: 5356837809 Hoşçakalın. opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…