Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
hevesim boşa çıkacak gibi ya hayırlısı
Hevesini kaybetme kirmizilar gelmedikce umut var....

ben oglumda hamileyken regl olacagim gun bekliyordum
hatta disari cikmam lazimdi ped takip ciktim.... Ne olur ne olmaz diye....
kesin regl olacam diye hissediyordum....
ertesi gun hamile oldugumu ogrendim....

ben bu bat ın tam olarak ne oldugunu bilmiyorum :KK43: 2 ay once evlendım ve ıkı aydır korunmuyoruz evlılık oncesi yasmin kullandım 8 ay boyunca ilaçla korunduk. şimdi hem korkuyorum ılaç etkı eder mı dıye hemde bir mujde beklerken zamanı gecıremıyorum :KK43: 23 ve 25 ı arası adet gormelıydım cok şukur henuz olmadı ve umarım olmaz. ara ara kasıklarımda sancılar oluyor ama gecıyor . garıp olan ılac kullanırken sureklı aglıyordum hormonlarım cok etkılenıyordu sımdı yıne o hallerdeyım aglamaklı oldum :KK43: mıdem bulanıyo ama benım dogamda bu var ılk mıdem etkılenır herseyden bunu belırtı olarak sayamıyorum :KK43: eczane de satılan testler ıcın erken mı sızce? eşimde çok istiyor ve onu hayal kırıklıgına ugratmak ıstemıyorum negatıf olma halınde. offf cok stresli 25:

Hevesini kaybetme kirmizilar gelmedikce umut var....

ben oglumda hamileyken regl olacagim gun bekliyordum
hatta disari cikmam lazimdi ped takip ciktim.... Ne olur ne olmaz diye....
kesin regl olacam diye hissediyordum....
ertesi gun hamile oldugumu ogrendim....

bende bugün işyerine ped götürdüm ama gelmedi.inşallah seninki gibidir

ben bu bat ın tam olarak ne oldugunu bilmiyorum :KK43: 2 ay once evlendım ve ıkı aydır korunmuyoruz evlılık oncesi yasmin kullandım 8 ay boyunca ilaçla korunduk. şimdi hem korkuyorum ılaç etkı eder mı dıye hemde bir mujde beklerken zamanı gecıremıyorum :KK43: 23 ve 25 ı arası adet gormelıydım cok şukur henuz olmadı ve umarım olmaz. ara ara kasıklarımda sancılar oluyor ama gecıyor . garıp olan ılac kullanırken sureklı aglıyordum hormonlarım cok etkılenıyordu sımdı yıne o hallerdeyım aglamaklı oldum :KK43: mıdem bulanıyo ama benım dogamda bu var ılk mıdem etkılenır herseyden bunu belırtı olarak sayamıyorum :KK43: eczane de satılan testler ıcın erken mı sızce? eşimde çok istiyor ve onu hayal kırıklıgına ugratmak ıstemıyorum negatıf olma halınde. offf cok stresli 25:

kan testi yaptır.idrarda da çıkar bence.yap sen bi yarın.

bat beklenen adet tarihi demektir.evlenmeden öncede beraber mi oluyordunuz.korunma yöntemine ihtiyaç duydun?

X