Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54

baktım canım ..ovulasyon yapıyor musun peki? dur bakalım umudunu kaybetme belli olmuyor kimi yumurtlamadım diyor o ay hamile kalıyor...

tabloya göre yüksek ateşli biri değilsin.genel değerlendirmek lazım.başkalarının ateş tablolarını sil kafadan.bi hafta kala ateşin iyi gidiyo.

bir birine yakın olduğu için şeyediyorum.. şu an adet dönemimle aynı gibi ateşim kaç günlerdir ya ve yükselmiyor. ondan yaaani. sen nasılsın bebek ?? doktor durumların vardı?? kontrole ne zaman gidiceksin

bir birine yakın olduğu için şeyediyorum.. şu an adet dönemimle aynı gibi ateşim kaç günlerdir ya ve yükselmiyor. ondan yaaani. sen nasılsın bebek ?? doktor durumların vardı?? kontrole ne zaman gidiceksin

kafanı karıştırma.iyi gidiyo diosam iyi gidiyo.nokta.
iyiyim ben mis gibiyim.çocuğu düşürdüm rahatladım anasını satim.
cumartesi gitcem bakalım ne dicek.

inş yarın ki doktor kontrolün iyi geçer..bizlerede gelişmeleri haber verirsin..ama sakın üzme kendini, strese sokma hisseder bebeğin...

baktım canım ..ovulasyon yapıyor musun peki? dur bakalım umudunu kaybetme belli olmuyor kimi yumurtlamadım diyor o ay hamile kalıyor...

yapamıyorum ovü canım tutamıyorum o kadar. zaten öğlene kadar işte su bile içmiyorum wc ye gitmek var diye. öğlende eve gelince de su içeyim diyorum işte velhasıl ovü testi yapamıyorum.
sen ne alemdesin görüşmeyeli?? bi gelişme var mı

YOK CANIM DAHA DR A GİTMEDİM...ilk defa yarın gidicem...kuzenim olur kendisi :)

gitsin bidaha okusun söyle hihihi.
dış gebelikte hamilelik belirtilerinin neredeyse tamamı yaşanır.
her ne kdr 2 katına çıkmıyosada hcg sürekli yükseliyor onda da..
lakin dış gebelikte ani girip çıkan ağrılar meydana gelir.
lekelenme değil.bildiğin az az kanama olur.
düşük dediğinde hiç belli olmaz.
benim ne lekelenmem oldu ne bişeyim.ama düştü.olcak olan oluyo işte.
takılma sen böyle şeylere, bebişinde hiçbişi yok bakta gör.
az hareket ediver.

hmm anladım tatlım...aynı canım gelişme yok bu ay ameliyatımızın 5.ayına girdik heyecanla 6.ayımızı bekliyorum ...bu ay doktor kontrolünde yumurtlama takibi yaptırmak istiyorum belki ilaç milaç verir...

kafanı karıştırma.iyi gidiyo diosam iyi gidiyo.nokta.
iyiyim ben mis gibiyim.çocuğu düşürdüm rahatladım anasını satim.
cumartesi gitcem bakalım ne dicek.

düşürdüm deme. sağlıksızmış gitti de. sağlıksız olsa daha mı mutlu olacaktık.... hayırlısı buymuş demek ki bak. hem de hamile de kalabiliyorsun demek bi bi rahatsızlığın da yok çok şükür. arkası hemen gelicek görüceksin

tabi laaağğğğnnn
yapcam yapcam.bu ay bidaha yapcam.hazır nasıl yaptığımı unutmadan şeyedicem.

hmm anladım tatlım...aynı canım gelişme yok bu ay ameliyatımızın 5.ayına girdik heyecanla 6.ayımızı bekliyorum ...bu ay doktor kontrolünde yumurtlama takibi yaptırmak istiyorum belki ilaç milaç verir...

sende bişey yoktu sanki... ama bi de öyle denemek işe yarayabilir bi de onu dene bakalım. ben de snein peşinden geliyorum. demin bi topikte eşi klomen kullanan vardı da işe yaramamış eşinde klomen... artık ben de ocaktan sonra yumurta takibi aşılama falan gidicem sanırım ... inş olur da çok bekletmez hayırlısyla tatlım

eşimle aramız kötü kavga ettik tamda yumurtlama günlerimdeyim

ya hiç sorma tatlım ya benim eşim de çok kötü üşüttü tam çalışma zamanlarında adamın hali yok nasıl çalışacağız bilmiyorum...ya canım yatağa girdiniz mi tamamdır barışmak için çok güzel bir ortam yumurtlama dönemlerindeymişsiniz biraz iş sana düşüyor süslen püslen kocana gıı barışın yoksa bir ay boşuna mı gitsin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…