Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
:)bu akşam misafirim var.dün pastamsı bişi yaptım.eşimede börek sipariş ettim:)))
bir tatlı bir tuzlu yanında çay yeter dedim. e elleri de boş gelecek değiller ya:))))))
haa çaydan sonra baktım hala oturuyorlarsa meyve verecegım.yeter demi kızlaaaaar.
bu arada gelen iki teyzem kocaları ve anniş babiş:)
6 kişi gelecek yani:)))

ne yapayım canım aynı biz çalışmalar başlayacaz siz bat beklemeye dimi batdaşım var mı belirti midem bulanıyor falan diyordun...

devam ediyo dün akşam yine vardı :) bide ben et balık sevmem.
dün bayıla bayıla balık yedim...
az önce kasıklarda batmada vardı

günüm geçene kadar test yapmıcam ama hatta gerek kalırsa ilk testi hastanede yaptırcam

inat ettim inat

evet tatlım günün geçsin öyle test yaptır bende bundan sonra öyle yapacam en iyisi çünkü test yaptıkça insan daha umutlanıyor..tarantula zaten baskı yapmayı bıraktı, elifle batdaşım başka topikçiklerde gezmeye başladı,hep nasip gelmez oldu eksikler çok var :)) o yüzden test yapacağım varsada yapmam zaten birlikte heyecanlanıyorduk tek başıma heyecanlamak güzel olmuyor

Bende geçen ay çokk umutlanmıştım olmadı birlikte bekleyelim.

yaa ben bu ara sık sık gelemiyorum niye dağıldık anlamadım

Bende geçen ay çokk umutlanmıştım olmadı birlikte bekleyelim.

yaa ben bu ara sık sık gelemiyorum niye dağıldık anlamadım

valla bilmiyorum niye uğramıyor kimse...hepnasipin misafiri varmış diğerlerinin de misafiri var bu ay olmazsa yumurtlama takibi yaptıracağım bende..olmadıkça sorun aramaya başladım

Son düzenleme:
valla bilmiyorum niye uğramıyor kimse...hepnasipin misafiri varmış diğerlerinin de misafiri yav bu ay olmazsa yumurtlama takibi yaptıracağım bende..olmadıkça sorun aramaya başladım

dün akşam kv. lerde çeşitli çocuk muhabbeti döndü, şimdilik takmıyorum ama yakında batmaya başlayacak elbet.
ben geçen hafta yumurtladım mesela ama geçen hafta hiç ilişki olmadı eşim gecedeydi.
Yani nasıl denk gelecek nasıl olacak anlamadım gitti.

annemle konuşuyorum, bizde yumurtlama zamanımı vardı diyo :)
nasıl denk geliyosa hamile kalmışlar işte...

ahhh şuu düşünceyi bi bırakabilsek.

aynen ya ne yumurtlama ne ayakları havaya dikme kim yapıyordu bunları.. şimdiki nesil doğal beslenmiyor canım hep abur cubur sağlıksız yiyecekler yemekten metabolizmalarımız bozuldu önceden herkes bağ bahçe de yetişen ürünleri yiyordu fakirlik vardı şimdi öyle mi herşeye rahat sahip olabiliyoruz...

Teyzemin k.v. odanın birinde doğurur kocası sabah uyanınca çocuğu görürmüş.

ananem tarlada doğurur bezin arasına sarıp getirmiş :)

var var bizim dna larda kodlarda çok bozukluk var

Teyzemin k.v. odanın birinde doğurur kocası sabah uyanınca çocuğu görürmüş.

ananem tarlada doğurur bezin arasına sarıp getirmiş :)

var var bizim dna larda kodlarda çok bozukluk var

ya aynen millet evde doğum yapıyordu biz bi küçük şeyde pimpirik olduk ne bu ya ..annem geçen diyor ki önceden hasteneye gitmeye çekinirdik şimdiki nesil doktorla çalışma günlerini bile hesap yapıyor diyor, nesil değişti dedim

bide o annler bilse bi burada neler konuşuyoruz

heç sorma..hele kaynanalar duysa kesin kocişlerimize yetiştirir bu aralar benimkilerden ses çıkmıyor yakında çıkar sesleri var mı bi gelişme diye

he var yapamıyos, siz nası yapmıştınız die bi sor.

pazar günleri eşim dershaneye gidiyo, kv. sabah 10 da aradı eltisine kahvaltıya götürdü beni, ara ara kırılmasın die yaparım söylediğini oda anne sonuçta.. eltisinden çıktık, belinimi çektirelim, ben çektirdikten sonra oldu dedi. bende yaptıracak olsam
annanem yapıyo ama ben karşıyım dedim. kendisinin de bel çektirmeden sonra olmuş sözde.

sözde diyorum çünkü kocası ankarad kendi köydeymiş, adam izine geldiğindede karısıyla hasret gidersin denmez, oraya buraya gönderilirmiş.

bebişi geç olmuş çünkü koca yokmuş

yani canım olacağı varsa zaten olacak bel mel bahane... kaynanamlar sorun bende diye bile düşünüyorlardır eşimin beni korumak için böyle bir şey dediğimizi düşünüyor olabilirler...aman ne düşünürlerse düşünsünler bana dil uzatmasınlar da ne düşünürlürlerse düşünsünler... bu kadar stersin üstüne bi de onların iğnelerini duyamam, kaldıramam...

Slm kızlar nasılsınız...kacgundur inanilmaz bacak agrısı cekiyorum bugun biraz daha iyiyim...gece uyuyamadim gaipten kokular geliordu uykumun yarisinda uyandim midemi bulandirdi...esim koku yok diyo ama bana gelio...birde dikkat ettim normalde silerken bisi yok ama yorulursam yurursem kilodum kahverengi lekelenio...siliyorum yok...bu neden olabilir bilgisi olan yardim etsin...korkuyorum

iyiyiz canım...lekelenmem mi oluyor canım ..ilk aylarındasın hiç bir şey yapma canım önemli bu aylar..bir kaç gün daha takip et olmazsa doktora gidersin tatlım. .korkma inş önemli bir şey değildir...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…