"BAT"ım "BAT"masın

daha 10 gun var demiştin sanırım bata kanda da çıkmaz herhalde bekle cnm biraz daha
kanda iki üç gün öncesi eğer erken döllenme varsa çıkabiliyo ee bizde başlıyoz kan vermeye sonra çok üzülüyorum tabi geçen ay negatif çıktıktan 2 dk sonra kırmızılarda geldi maalesef :KK43:
ama nasip kısmet diyorum artık neyse kızlar ben nöbete gidiyorum hastalar beni bekler size bol muhabbetler :KK70:

Kızlarrrr yarın bu saatlerde sonucun ne olduğunu kan testiyle öğreniceğizzzzz :18:
Sanki atomu parçaladım ne büyük şey ama :KK1:
Bu arada akşama yemeğe misafirim var, meze istiyorum masaya neler yapabilirim, fikirlerinizi alıyım hemen :KK56:

kanda iki üç gün öncesi eğer erken döllenme varsa çıkabiliyo ee bizde başlıyoz kan vermeye sonra çok üzülüyorum tabi geçen ay negatif çıktıktan 2 dk sonra kırmızılarda geldi maalesef :KK43:
ama nasip kısmet diyorum artık neyse kızlar ben nöbete gidiyorum hastalar beni bekler size bol muhabbetler :KK70:

iyi nöbetler canımmm sen bu ay biraz daha sabretmeye çalış bakalım kolay gelsinnn

Kızlarrrr yarın bu saatlerde sonucun ne olduğunu kan testiyle öğreniceğizzzzz :18:
Bu arada akşama yemeğe misafirim var, meze istiyorum masaya neler yapabilirim, fikirlerinizi alıyım hemen :KK56:

atomu parçalamak hamile kalmaktan daha basit bizler için :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

meze derken ben çok severim ahahaha

mesela havuç salatası (favorim çok severim)

patlıcan köz salata (bayılırımmm)

haydari (çok severim)

kihh kihhhhh benide hepsine bayılıyorum yahuuuu

kırmızı köz biber

mmm sonra acılı ezme tabi çalışıyosan bunlar işten eve gidip yapmak zor

z.yağlı sarma

heleki ooffff z.yağlı pırasaaaaaa

dfaha saymim ben en iyisi kendimden geçicem :KK52::KK52::KK52::KK52:

daha 10 gun var demiştin sanırım bata kanda da çıkmaz herhalde bekle cnm biraz daha

En Büyük TÜRKİYE

iyi yaptın cnmm bende düşünüyorum o halde varım ama fikrim yok :KK1:
benim midem o kadar kötü ki hiç bişi canım istemiyor resmen şiştim
hayırlıs olsun canım hamile kalmak isremediğin zamn daha kolay mesela ben düşükten sora korunduğum halde kalmıştım bu ayda güya korunmuştuk meze konusunda biraz zayıfım patates salatası falan yapabilirsin
kızlar bu doğum izni 6 aya ne zaman çıkar yaaa bize vurur mu ki seneye kadar :KK43:
inşallah canım kendimi iyice bu psikolojiye bürüdüm aman diyorum artık

bugün zeytin yağlı pırasa yapacam havuçla birlikte kavurmadan direk pişirecem pişincede içine yarın çay bardağı pirinç atacam bol limonla ımmmmmmmmmmmmmm sevenler gelsin

kızlar bir uyumuşum ooohhhhh :KK1:
ya ben akşama kabak yemeği yapıcam ama kocişim mücveri daha çok seviyo hem mücver hem yemek mi yapsam ki?

bizim bi topiğimiz vardı eskiden topiğimizde herşeyi konuşurduk mesela çalışma var tabelası dendimiydi o akşam evde bebek çalışması olurdu yani ekşın biliyosunuz bu iş için bol ekşın şart
yoklama alıyorum bakalım kimde çalışma var:KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55:

kızlar iki dakka girdim konu cam kovanozdaydı merak ettim gittim bende yaptım bende de öle pul pul şeyler oldu off on gün nasıl beklenir ya ......işin kötüsü bu tür durumlar vajinal enfeksiyonlarda da olabilir ama ben bu bilgiyi hafızamdan silmek istiyorum :KK43:((
Canim senindemi 10 gun var. O pullar cikmis ben bu ay erken yumurtladim son calismayi pazar gunu yaptik cikar mi ki bende de o gozunu sevdigim pulcuklarr :))

kızlar bir uyumuşum ooohhhhh :KK1:
ya ben akşama kabak yemeği yapıcam ama kocişim mücveri daha çok seviyo hem mücver hem yemek mi yapsam ki?

aman canım ikiside aynı değilmi sonuçta mücver daha besleyici artı patates ve patlıcan var

bizim bi topiğimiz vardı eskiden topiğimizde herşeyi konuşurduk mesela çalışma var tabelası dendimiydi o akşam evde bebek çalışması olurdu yani ekşın biliyosunuz bu iş için bol ekşın şart
yoklama alıyorum bakalım kimde çalışma var:KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55:

Ahh canim su bol calisma isini gelde esime anlat hepi topu3 calisma. yaptik. diyorum daha bol yapmak lazim bana diyoki hani bu sposlar 72saate kadar canli kaliyoduu. bilmiss seyy

Ahh canim su bol calisma isini gelde esime anlat hepi topu3 calisma. yaptik. diyorum daha bol yapmak lazim bana diyoki hani bu sposlar 72saate kadar canli kaliyoduu. bilmiss seyy

biizmki televizyonla evli kaldırıp götürecende bebek uyuyacakta falan filan derken cayıyorum

otogardan doğru k.maraş afşine biniyosun direk sitelere geliyosun canım

oyyyyy canım benimmmm seneler önce halamla eniştem şark hizmeti için ordaydı :) iş güç onlara bile gitmek kısmet olmadı keşke sana gelebilsem ama sen benim yerimede 1 tabak yersen süper olurrrrrr:KK1::KK1:

X