"BAT"ım "BAT"masın

benim son haftada iştahım acaip açıldı yaa evt burda albümlerde bi arkadaş resim koyuyo yemek resimleri ağzımın suları akıyo bugün döktora gidecektim hem kan testi hem muayene için kadının bi hastasının doğumu başlamış oraya gitmiş:=) ben d ecumartesiye aldım randevuyu belki keseyi falanda görür kana gerek kalmaz diye

sabah serviste nasıl uyumuşum gözlerimi açtım işyerindeyiz herkes iniyo ne olduğunu anlamaya çalışıyorum hala nsl derin bi uykuysa servistekiler bilmiyolar öğrenince derler herlalde tevekkeli bu kız sürekli uyuyodu diye:)

ayyy hadi inşallah c.tesi gödteriri kendini alırız bizdfe sevinçli güzel haberlerini :)

heheheeeeuyu uyu en güzeli ben zaten potansiyel uyku bağımlısı bide hamile kalırsam kafamı hiç kaldıramam herhalde

selamlarrrrr kızlarrr
daha yeni geldim önceki sayfaları okuycam şimdi gerçi bir iki kişiden hbrm var gece baktım iki dk ne olmuş diye de neyse tam bir okuyum da gelicem

canım normal durumun , benim düşüğüm çok ağır değildi kürtajda olmadım, hatırlamıyorumda kasık ağrısı çektiğimi de ama yeni kürtaj olmuş bir arkadaş var bacaklarında çekilme bile oluyomuş, doktor bir arkadaş normal dedi endişelenme ....

ANNE ve ÇOCUK İÇİN OKUNACAK SURELER ve FAYDALARI :

1. Doğacak Çocuğun mücahid olması için KAF Suresi okunur.
2. Güzel Yüzlü olması için YUSUF Suresi okunur.
3. Ahlakı güzel olması için İNSAN-İBRAHİM Suresi okunur.
4. İlk 4 ay 70 bin SÜBHANALLAHİ VE BİHAMDİHİ okunur.
5. 9 ay boyunca 71 tane ENBİYA SURESİ okunur.
6. Doğumu Kolaylaştırsın diye İnşikak Suresinin ilk 3 ayeti okunur.
7. Çocuk doğduktan sonra 36. günü Enbiya Suresi okunur.
8. Ateşli Hastalık olmaması için Ali İmran Suresi okunur.
9. Ağlayan Çocuğa Cuma saati kulağına ezan ve Ali İmran Suresi 83. ayeti okunur.

selam kizlar hcb kan testi 1/00. 26. Gunumde.bu sonuc arta bilirmi? Yardım edın

kaç gün sürüyo canım döngün, olumsuz konuşmak istemem ama 28 gün falansa yükselse bile çok sağlıklı olmayabilir, rabbim hayırlısını yazsın inşallah..................

günaydınnn kk nın güzelleri cici hamişler hamiş adayları ccanlarımmm ciğerlerimmm günaydıınnn günaydınnn:) bu ayda kırmızı kart görmüş ve hala gören birisi olarak ne kadannn pozitifiimmm ne kadannn tempoluyumm wuhuuuu:)

hatunlar an itibariyle kırmızı kartı görüp oyun dısı kalmış bulunuyorum artık önümüzdeki maçlara bakıcz bu ay kısmet değilmiş..:26:

sen zaten herşeyin farkındasın bitanem hakkımızda hayırlısı her zman mevlam ne eylerse güzel eyler ...kısmet ben senden çok umutlanmıştım sanırım :44::44::44:

canım ama beklerken kendini daha çok yıpratmıyor musun şimdi ?

Bende tek çizgiyi gördüm yine bari kırmızılar gelsede bitse...

beni hatırla ben de bat sabahı ovu testinde görmesem bişi yoktu negatifti hep... seni bilmeden boşa umutlandırmak için değil cnm ama sabah ilk idrarla yapsaydın keşke ya da direk kana gitsen... veya son seçenek kendine dikkat et ama hamişlik olayını unut 1 hafta hiç bişi yapma hala gelmezse kırmızılar o zaman tahlil falan ne varsa yaparsın

2 haftalık mı kan tahlil yaptırdın mı hiç? canım sat neydi senin?

ah sizin bu kocişleriniz bilerek mi almıyorlar ne
öğlen falan kendin alsana cnm yok mu öğle aran?
ya da akşam çıkışta nöb ecz bulabilirsin

Nasilsin canimm ????? Ben bu ay soldan yumurtladim galiba sol tarafima bisiler oluyo :)))) sol taraf kiz bebegin habercisi olur derler insallah oyle olurrr

aaaaaaaaaaa çok şaşırdım ben buna bakalım bakalım benim iki taraftan da batmalarım oluyor napıcam??? ikiz mi acaba dikkat ediyim bakıyım ultrasonda ne tarafta bebşim

benim güzel hamişim kan vermeye mi gidicekti bu sabah gelmedi hala merak ettim:44:

gittim cnm bnm verdim kanımı aldım sonucumu gösterdim dr uma geldim

kuzuu degerın kac cıktı güzel güzel artıyor mu

Evet canm umudum yok da bugun kirmizilar gelmezse kan vericem cunku calistigim yerde radyasyon var ona gore oraya buraya girmem dikkat ederim
Zaten bundan onceki bebegimin 9 haftalik iken kalbi durmustu
İsim bitince kirmizi kart yemezsem vereceem

evet canm umudum yok da bugun kirmizilar gelmezse kan vericem cunku calistigim yerde radyasyon var ona gore oraya buraya girmem dikkat ederim
zaten bundan onceki bebegimin 9 haftalik iken kalbi durmustu
isim bitince kirmizi kart yemezsem vereceem

en iyisini yaparsın cnm insan ister istemez endişeleniyor ya varsa yanlış bi şey yaparsam die yaptır rahat et

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…