"BAT"ım "BAT"masın

amanin nee guzel benim koca bi yedgini daha yemezz ustune de hetseyi yemez cook secerr pofffff

ay yok allah sabır versin benim kocam hiç şikayet etmez evde yemek varmış yokmuş hazırlanacakmış hiç dert etmez umarım değişmez ne versen onu yer

Selamm merhaba kızlarr, aramızda yeni hamile arkadaşlar var sanırımm, geçmişi okuyamadım şimdi bakıcam ...
Bugün moralim çok bozuk, eşimle dün bu konuda çok fena tartıştık.
Çünkü bu konuda beni kimse anlamıyo '' sizler dışında '' Olsun, boşver, takma kafana, nasip, kısmet vs vs vs yaaa sana göre bunları söylemesi kolay, bi de bana sor. Her ay vücudun da o tuhaf değişimleri yaşayan benim.
Unut demesi boşver demesi kolay, gece uykumda bile hatırlatıyo kendini bana. Gögüslerim acıyo sağa sola dönerken ister istemez acıyo. Hiç bi şey yokken bile kasıklarıma öyle bi ağrı giriyo ki, hoopp gene ben burdayım diyo.

Neden beni anlamıyolar. İnsanların bu tepkisinden sıkıldım. Anlıyorum abartmamak gerek ama, sizde beni birazcık kolaylayın. Tuhaf akıntılarım var dün kahverengiydi, herhalde kırmızılar geliyo dedim, bu saate kadar gelen giden olmadı.
Moralim çok bozuk. Hiç bişeye karşı arzum isteğim kalmadı. Tamam ben daha çok başındayım ama sıkıldım.
Sanırım biraz uzun yazdım ama inanın içimden geçenler bunlar ve beni anlayan bi tek sizler, aynı heyecanları korkuları yaşıyoruz

Olur boyle seyler uzulme lutfen bak bizler variz herzamanda dinleriz seni kendini uzmekle eline hicbirsey gecmez hayat cok kisa ve guzel

Selamm merhaba kızlarr, aramızda yeni hamile arkadaşlar var sanırımm, geçmişi okuyamadım şimdi bakıcam ...
Çünkü bu konuda beni kimse anlamıyo '' sizler dışında '' Olsun, boşver, takma kafana, nasip, kısmet vs vs vs yaaa sana göre bunları söylemesi kolay, bi de bana sor. Her ay vücudun da o tuhaf değişimleri yaşayan benim.
Unut demesi boşver demesi kolay, gece uykumda bile hatırlatıyo kendini bana. Gögüslerim acıyo sağa sola dönerken ister istemez acıyo. Hiç bi şey yokken bile kasıklarıma öyle bi ağrı giriyo ki, hoopp gene ben burdayım diyo.

Neden beni anlamıyolar. İnsanların bu tepkisinden sıkıldım. Anlıyorum abartmamak gerek ama, sizde beni birazcık kolaylayın. Tuhaf akıntılarım var dün kahverengiydi, herhalde kırmızılar geliyo dedim, bu saate kadar gelen giden olmadı.
Moralim çok bozuk. Hiç bişeye karşı arzum isteğim kalmadı. Tamam ben daha çok başındayım ama sıkıldım.
Sanırım biraz uzun yazdım ama inanın içimden geçenler bunlar ve beni anlayan bi tek sizler, aynı heyecanları korkuları yaşıyoruz

Canim bu kadar yipratma kendini. bende gecen ay cook belirti yasadim esim bile kesun gozuyle bakiyodu olmadi. hersey nasip kismet. kan tahlili yaptirsan net olsa kafan en azindan???

ay yok allah sabır versin benim kocam hiç şikayet etmez evde yemek varmış yokmuş hazırlanacakmış hiç dert etmez umarım değişmez ne versen onu yer

Insallahh canim bende esimin aksine ne olsa yerim iyi kotu bakmam. cok zorluyo beni boyle olmasi

canlarım ben çıkıyorum öğleden sonra da yokum beni özleyin yarına kadar olur mu ???? :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54: öptüm hepinizi bakın :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Gorusuruz tatlimmm bebise dikkat et:))

canım ben seni anlıyorum aynı şeyler bende de iki aydır var kasım ayında adetime 10 gün varken gelen lekeler ve sonra kimyasal gebelik le sonuçlanan bir durum ve bu ayda adetime 3 gün varken gelen lekelenmeler ve sonrasında dünde kırmızılar yani batmalar hassasiyet . ama şunu kendimde iyi anladım daha yeni ağustosta bıraktım ben korunmayı ve çok çabuk hemen olsun istedim buda beni şimdiden yordu böyle yapmamam gerektiğini acele ettiğimi farkettim kendimi ve bedenimi rahat bırakmam gerekiyor adetim geçerse o zaman bakarım düşünürüm bebek geliyomu diye .eşimde bana çok kızdı böyle yapma allahtan hayırlısını iste sadece olursa olur diyor ve haklı kendimi yıpratıyorum sadece kaç ay olduki şurda böle giderse psikolojim bozulacak artık rahat olacağım ve sadece adet günümün geçmesini bekleyeceğim .tatlım bebek istediğimiz çok fazla hep ondan oluyor galiba . allah sağlık sıhat versin herşey olur

[ı]selamm merhaba kızlarr, aramızda yeni hamile arkadaşlar var sanırımm, geçmişi okuyamadım şimdi bakıcam ...
çünkü bu konuda beni kimse anlamıyo '' sizler dışında '' olsun, boşver, takma kafana, nasip, kısmet vs vs vs yaaa sana göre bunları söylemesi kolay, bi de bana sor. Her ay vücudun da o tuhaf değişimleri yaşayan benim.

Neden beni anlamıyolar. Insanların bu tepkisinden sıkıldım. Anlıyorum abartmamak gerek ama, sizde beni birazcık kolaylayın. Tuhaf akıntılarım var dün kahverengiydi, herhalde kırmızılar geliyo dedim, bu saate kadar gelen giden olmadı.
Sanırım biraz uzun yazdım ama inanın içimden geçenler bunlar ve beni anlayan bi tek sizler, aynı heyecanları korkuları yaşıyoruz[/ı]

canım üzülme bu genelleme olarak böyle bende düşük yaptığım için pimpirikliyim birde olmasını çok istiyoruz dediğin gibi bir suru şey yasıyorum senin eşin sana bunları söylemiş bana annem halam k.validem kocam kim varsa ceremesi herkese düşmüş ya arkadasım korunmuyosun ve vucudun tepki veriyor ister istemez kendini dinliyosun nasıl düşünmiyeyim ????
Davvulun sesi uzaktan hoş geliyor işte sen sıkma kendini bana dün akşam bile eşim dedi unutmaya calış üstüne düşme dedim hayatım nasıl oluyo banada söylesene mantık olarak korunmuyosun ve içgüdüsel olarak adet gününü bekliyosun başka alternatif yok rabbim verirse olur vermezse olmaz bu ayrı ama bana adet gününü düşünme deme sanki her ay sen adet oluyomussun gibi dedim sustu sanırım uzun bi sürede açılmaz mevzu :KK53::KK53:

Anlıycağın heeee heee de geç ne kendini üz nede laf yarışına gir biz varız dertleşiriz güşülürüz bizden baskası anlamaz bunu

slm arkadaslar forumda evde gebelık testı yapılıormus pullarmı olucakmıs ıdrarda anlamadım bıde lımon dıye bısey varmıs bılen varmı nasıl yapılıyor umut dunyası bıde bunu deneyeyım dedım gorunce:) batım 10 aralık bakalım kırmızılar gelıcekmı...

slm arkadaslar forumda evde gebelık testı yapılıormus pullarmı olucakmıs ıdrarda anlamadım bıde lımon dıye bısey varmıs bılen varmı nasıl yapılıyor umut dunyası bıde bunu deneyeyım dedım gorunce:) batım 10 aralık bakalım kırmızılar gelıcekmı...

Temiz cam bi kaba idrari yapiyorsun icinde pul pul biseyler varsa hamissin anlamina gelir. burda cigu arkadasta tuttu ama sanirim ucinde bir iki degil cok daha fazla o pullardan olmali. birde limon suyunu damlatiyosun dibe cikerse hamissin demekmis ama bu cok dogrulanmadi

canım öncelikle hoşgeldin benım o zaman şişlik agrı batma gerilme oldu sol tarafımda yanı cok değişikti insan illakı farkedio :44:

.anladım canım, sağol. ayrıca hoşbuldum :KK3:

işin garibi bekarken böyle batmalarım oluyormuydu acaba hiç hatırlamıyorum.
bebek istediğimden beri batmalar olduğunu farkettim, biraz da psikolojik sanırım. Raabim buradaki herkese evlat nasip etsin inş.

Benimde Batasıca batıma 1 hafta kaldıı :18:

Allah sabır versin canım, çok zor BAT ı beklemek, bilirim:KK14: geçmiş aylarda saat saat sayardım nerdeyse.

bu ay kaçırdım büyük ihtimal, o yüzden rahatım, ama bu ayda olmayacak diye üzülüyorum, o ayrı.

Yahuu biri bana akıl versin, kalktım gittim sağlık ocağına.
Durumumu anlattım bat 26 gelmedi hala diye, test yaptım negatif çıktı dedim,
aaa olmaz dedi 10 gün geçmesi lazım, idrarla yapılan testlere güvenme dedi 10 günden sonra çıkar dedi, ama istersen kan vererek hastanede yaptır dedi o zaman kesin çıkar dedi.
Anlamadım gitti şimdi ?

Allah sabır versin canım, çok zor BAT ı beklemek, bilirim:KK14: geçmiş aylarda saat saat sayardım nerdeyse.

bu ay kaçırdım büyük ihtimal, o yüzden rahatım, ama bu ayda olmayacak diye üzülüyorum, o ayrı.

Amin canımm beklemek çok zor ama sanki hafiften benim regl ağrıları başladı :KK19: o yüzden fazla saymıyorum günleri

Yahuu biri bana akıl versin, kalktım gittim sağlık ocağına.
Durumumu anlattım bat 26 gelmedi hala diye, test yaptım negatif çıktı dedim,
aaa olmaz dedi 10 gün geçmesi lazım, idrarla yapılan testlere güvenme dedi 10 günden sonra çıkar dedi, ama istersen kan vererek hastanede yaptır dedi o zaman kesin çıkar dedi.
Anlamadım gitti şimdi ?

neresini anlamadın tam olarak canım :26:

Temiz cam bi kaba idrari yapiyorsun icinde pul pul biseyler varsa hamissin anlamina gelir. burda cigu arkadasta tuttu ama sanirim ucinde bir iki degil cok daha fazla o pullardan olmali. birde limon suyunu damlatiyosun dibe cikerse hamissin demekmis ama bu cok dogrulanmadi

Ben cok yaptirseferinde artti icindekiler
Hatta baska topikte hamis arkadasa yaptirdim onun vardi
Korunan arkadasa yaptirdim onun yoktu tortu bile
E simdi bununla umitlenip kendimi kaptirmak istwmiyorum ama aklimdanda cikmiyor haliyle
Acaba hamile olup icinde pul olmayan varmi????

neresini anlamadın tam olarak canım :26:

Anlatmak istediğim, adetimiz bi kaçgün geçtiğinde test yapıyoruz, ve sonuç ne olursa olsun yanlış olurmuş.
İlla ki beklenen adet tarihinden sonra 10 gün geçmesi gerekiyomuş, 10 günden önce çıkan sonuçlara güvenme dedi mutlaka yanlıştır dedi. Şimdi benim bat 26 ben 2 kere gebelik testi yaptım hepsinde negatif çıktı. Çıkan sonuç'a güvenme dedi, 10 gün geçmedi ki, dedi.

slslsllslslsllllllmmmmmmmmmmmm kızlar sitede sorun var galiba giremedim bi türllü

slm kızlar bugun adetımın gelmesı gerkeıyodu ama gelmedı hiçbir belırtıde yok. gerçi umudumda yok malum ilacı bırakalı yenı oldu ve ben hep duzensız adet gördum anlatmıştım hatırlarsanız. bakalım bı ongun geçsin yırmısı gıbı test yapıcam. ben 3 ay adet görmedğimi bilirim

X