"BAT"ım "BAT"masın

hava iyice soğudu kış moduna girdik pofff

evet yaaa sabah saattimi kurmuştum yatak sıcacıkkk çalmış kapamışım dönmüşüm kocama sarılmışımmm bi uyumuşummmmm :) hehehe bi uyandım 30 dk gecikmişiz ama ne iyi geldi bu soğukta o sıcacık uyku

kışın bu yönünü cook seviyorum kocişe sarılarak sıcacık uyumakyazında birbirimizden kacıyoruz

kışın bu yönünü cook seviyorum kocişe sarılarak sıcacık uyumakyazında birbirimizden kacıyoruz

hehehe evet yaaaa kadi gibi sokulup sokulupppp uyumakkkkk biz geçen sene sırf bu yüzden yazı beklemeden aralıkta evlendik kışın ayrı olup donacağımıza evlenip sarılıp ısınırız dedik ahahahahahahaah

Anti resimdeki senin kizinmi?ayyyy cok tatli biseyy o yaaa:)))

evet evet çok tatlıymışşş sen söyleyince resme dikkat ettim bendeeee Allah bağışlasın anti rabbim bahtını güzel yazsınnn gülücüklerle dolsun ömrü yerim onun butlarını

günaydıınn kızlaaarrrr nbrsiniz var mı yeni haberler geçmiş sayfalara bakamadımm

Bildigin gibi sanirim poliannacigim asermeye basladinmi seni yemek resimlerine bakarken yakaladim:))))

antidepresif özellikle sana baktım batın dündü diye hayırlısı bakalım Allah gönlüne göre versin.

günaydın hanımlar.
benim BAT 5 veya 7 arası olabilir. 2 ay önceki düşük yüzünden henüz netleştirmedim günlerimi.
ovulasyon testi kullandım ve yumurtlama gününü kaçırdık, büyük ihtimal bekliyorum birkaç gün içinde adetimi, zaten belirtiler başladı ufak ufak

canım bu doğru benim kızımda da soldan yumurtlama olduğunu bariz hissetmiştim

canım ya nasıl hissediyorsun soldan olduğunu.
benim ilk gebelikte sol tarafımda batmalar olurdu. çok nadirde sağ tarafımda olurdu.
sanırım benim hep sol tarafım sızlıyor ve batıyor yumurtlama günlerinde, ben hep soldan mı yumurtluyor oluyorum aceba :26:

canım öncelikle hoşgeldin benım o zaman şişlik agrı batma gerilme oldu sol tarafımda yanı cok değişikti insan illakı farkedio :44:

arkadaşlar ya kafama takılan şeyler var şayet deneyimli olanlarınız yada düşük yapmış olanlar varsa bilgi verebilirlermi
ben 05/08/12 de 6 haftalık düşük yaptım mudahale görmedim dr kendiliğinden düşük dedi ama ayın yarısını resmen kasık batması kramlar afedersiniz rahmimde zonklama ile geçiriyorum (düşük yaptığımda müdahale görmedim ama 3-4 gun parça parça attım hergün o ara hep zonkladı rahmim her zonkladığında parça düşüyodu akşamına) ben daha iyi bi dr gözüktüm şükür herşey normal tetkikler yapıldı yani tetkikler derken iltihap kum vs ultrasondada temiz şükür ama benim gibi düşükten sonra böyle şikayetleri olan varmı?

hala sağ kasığım batıyo bu nedendirki ben anlamıyorum yumurtlama zamanını ovu ilk kez bu ay kullandım ama tutmadı nasip tutmamasını geçtim de normal mi bu ağrı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…