"BAT"ım "BAT"masın

kuzuu degerın kac cıktı güzel güzel artıyor mu

4330 çıktı bugün güzel gidiyormuş bitek aklıma şey takıldı ya bu otomatik hesaplayıcılar 5+3 diyor dr umuz 4+3 dedi nedn ki? o an aklıma gelmedi sormak algılayamadım bir an zaten heyecan da var ... onun dışında iyiyimiş herşey haftaya perşembe gidicem tekrar kesenin büyümesine bakıcak buarada kesemizi de gördük
Allah ım isteyen kimsenin kucağını boş bırakmasın evlat hasretiyle yakmasın kimseyi AMİİİNN

Hele bir de öyle riskin varsa kesin hallet cnm gelmezse kırmızılar bence de

benım kızımda gec döllenme olayı vardı ve standart hesaplamalara göre 1 hafta küçük görünüyordu canım öyle bişey olabılırmı:44:

değerin çok güzel canım yüksek beta değerine hasret biri olarak bayıldım bence doktorun doğrudur senin bat geçeli 10 gün geçmedi ki ne ara 5+3 olsun :44::44:

benım kızımda gec döllenme olayı vardı ve standart hesaplamalara göre 1 hafta küçük görünüyordu canım öyle bişey olabılırmı:44:

bilmem ki :44::44::44:

değerin çok güzel canım yüksek beta değerine hasret biri olarak bayıldım bence doktorun doğrudur senin bat geçeli 10 gün geçmedi ki ne ara 5+3 olsun :44::44:

ben 28 günde olmadım ki adetimi ondan kafan karıştı benim :44: değilse tamam ama

Aksam menulerinizi yazin bakayim banada fikir olsun:)))

HEHEHE BİZ AKŞAM YEMEKLERİ YEMİYORUZ KOCAMLA ŞAKA Bİ YANADA ARAMAZ BENİM EŞİM ÖYLE DUN YIL DÖNÜMÜ PAZAR GÜNÜNDEN PASTA KURABİYE KEK BÖREK YAPMIŞTIM BUGUNDE ONLARLA GEÇİŞTİRİRİZ BİDE ÇAY OHHH MİS :)

Ohhhh misss:)))) oyleyse yarin aksama ne pisiricen))))

merhaba kızlar ben şu an adetimin 5. günündeyim ve klomen kullanıyorum
ama bu ay soğan kürünü de yapmak istiyorum
sizce ikisini aynı anda mı yapmalıyım
ya da hangisini yapmalıyım?

Ohhhh misss:)))) oyleyse yarin aksama ne pisiricen))))

Selamm merhaba kızlarr, aramızda yeni hamile arkadaşlar var sanırımm, geçmişi okuyamadım şimdi bakıcam ...
Bugün moralim çok bozuk, eşimle dün bu konuda çok fena tartıştık.
Çünkü bu konuda beni kimse anlamıyo '' sizler dışında '' Olsun, boşver, takma kafana, nasip, kısmet vs vs vs yaaa sana göre bunları söylemesi kolay, bi de bana sor. Her ay vücudun da o tuhaf değişimleri yaşayan benim.
Unut demesi boşver demesi kolay, gece uykumda bile hatırlatıyo kendini bana. Gögüslerim acıyo sağa sola dönerken ister istemez acıyo. Hiç bi şey yokken bile kasıklarıma öyle bi ağrı giriyo ki, hoopp gene ben burdayım diyo.

Neden beni anlamıyolar. İnsanların bu tepkisinden sıkıldım. Anlıyorum abartmamak gerek ama, sizde beni birazcık kolaylayın. Tuhaf akıntılarım var dün kahverengiydi, herhalde kırmızılar geliyo dedim, bu saate kadar gelen giden olmadı.
Moralim çok bozuk. Hiç bişeye karşı arzum isteğim kalmadı. Tamam ben daha çok başındayım ama sıkıldım.
Sanırım biraz uzun yazdım ama inanın içimden geçenler bunlar ve beni anlayan bi tek sizler, aynı heyecanları korkuları yaşıyoruz

Amanin nee guzel benim koca bi yedgini daha yemezz ustune de hetseyi yemez cook secerr pofffff

canım benm eşin senin gibi düşünemez daha doğrusu erkekler senin gibi düşünemez çünkü senin hissettiklerini hissetmiyor maalesef... kendini bırakmak için daha erken ama neden kan tahlili yaptırmıyorsun ? bi dene bakalım olmazsa da dr a git zaten belki de psikolojik öteliyosundur reglini ilaç kullanman gerekebilir. Bu çok sık olan bişi buaralar tabiki kafana takıcaksın azim hırs yapıcan bunlar da lazım ama kafana takmak canını sıkmak yönünde olmamalı tamammı tatlım ???

canlarım ben çıkıyorum öğleden sonra da yokum beni özleyin yarına kadar olur mu ????
öptüm hepinizi bakın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…