"BAT"ım "BAT"masın

kızlar aramızda hamiş olup ilk sayfadaki listede ismi yazmayan var mı? dikkat ediyorum ama gözümden kaçarsa söyleyin olur mu :KK34::KK34::KK34:

canımmmmm benide listeye almışssın çok sevindimmm inşallah karşısınada hamiş yazmak nasip olur :)

boşuna belirtileri okuma kimseninki birbirine uymaz senin ilk bebişininkine bile uymaz :KK34: hiç belirti olmasa bile normal kısmetse eğer :KK34:

ayyyyyyyy ister istemez kendimi kaptırdım yaa eşimi sıkı sıkı tembihleyimde bi test alsın gari artık yarın haberlerle gelirim telden faceye giriyorum ordan armena face adresini özelden atarsan bilridiririm

Son düzenleme:
Şimdi tuvalete girdim, kahverengi akıntılarım gelmiş sanırım kırmızılar geliyo...
Ahhhh dicek bi şey yok...

Yahuu ben ayağa kalktıkça başım dönü dönüveriyooo umarım psklojik değildir hadi son yarım saattttt küt küt atıyor kalbimmmmm

bu arada biz kış tarifesine geçtik kızlar mesainin iyisi 5 te bitenidir :KK34: 10 15 dk ya kaçarım ben :KK9::KK9:

Yahuu ben ayağa kalktıkça başım dönü dönüveriyooo umarım psklojik değildir hadi son yarım saattttt küt küt atıyor kalbimmmmm

yaa çıkmıştır belki de genelde 2 saat derler fix ...arayıp mı öğrenicen napıcan nasıl alıcan sonucu ???

X