"BAT"ım "BAT"masın

kızlar ne güzel şyler yaşıyoruz ben ilk haberi size verdim mesela ...
iyi ki varsınız
hayat paylaşınca güzel..:KK16:

Son düzenleme:
valla arkadas almış yine biz bilgi veremeyiz demişler ne yazıyo die sordum eğer doğru yeri okuduysa muhtemelen yok 0.04 dedi hepinizide boş yere umutlandırdım :KK43:

valla arkadas almış yine biz bilgi veremeyiz demişler ne yazıyo die sordum eğer doğru yeri okuduysa muhtemelen yok 0.04 dedi hepinizide boş yere umutlandırdım :KK43:

orası neresiyse çok gıcık oldum onlara:KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:

bu heves de güzel be canım burda ne güzel hep birlikte yaşamak güzel oldu . ama sen kendin eline alınca yine emin olarak söyle e mi? umarım arkdaşın yanlış görmüştür

orası neresiyse çok gıcık oldum onlara:KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:

bu heves de güzel be canım burda ne güzel hep birlikte yaşamak güzel oldu . ama sen kendin eline alınca yine emin olarak söyle e mi? umarım arkdaşın yanlış görmüştür

evet bu heves bile güzeldi :KK43: şimdi geldi 0.04 yazıyo herşeyin hayırlısı

dur bakalım başka biyere bakmıştır belki yanına geliyo mu arkadaşın
hcg ye bakacak demi kızlar

pardon aynı anda yazdık galiba
canım herşeyde bi hayır vardır mevla göelim neyler neylerse güzel eyler.

DEMEKKİ GELİCEK BENİM KIRMIZILAR rABBİM NEYLERSE GÜZEL EYLER EVET TEK TESELLİM BU BELKİ Bİ SÜPRİZ OLUR DİE HEVESLENMİŞTİM İŞTE RABBİM SAĞLICAKLA VERSİN İNŞALLAH CÜMLEMİZE ÖNÜMÜZDEKİ MAÇLARA BAKICAZ ARTIK :KK9:
NASİP BELKİ ARALIKTA TUTARSA EŞİMİN D.GÜNÜNDE DOĞUM OLABİLİR :KK9: UMUT DÜNYASI İŞTE DAHA ŞİMDİDEN BUNU DÜŞÜNMEYE BASLADIM

Canim. bende cikiyorum simdiiyi aksamlar iyi eglencelerrr :))))

bende birazdan çıkıcam ki zaten herkes çıktı sanırım topikte bende kendim çalıp kendim oynuyorum napimm :))) hepinizi kocaman öptümmm hemişler yiğenlerime ve kendinize çookk iyi bakınnnn müstakbel anneler durmak yok çalışmaya devam :)

Himmm hayırlısı olsun canım ne desm ki :KK43:((

Denecek bişey yok hayatım hayırlısı neyse onu versin Rabbim içim burkuldu ama vardır herseyde bi hayır biz sağlıklı iyi olalım üstümüze düşeni yapalım takdir ALLAH tan

X