"BAT"ım "BAT"masın

ağzına bal canım ama ben hamiş değilim sedaburak

tatlımm ilk sayfadaki listemiz güncell hamişlerimiz orda yazıyor onun dışında test yapmayanlara test yaptırmaya çalışıyoruz çok bir değişiklik yok yani

wuhuuu ben en son baktıgımdan sonra 2 tane daha hamiş var. POLİANNA ve SEDABURAK tebrik ederim canlarım.sağlıkla kucagınıza alın insallah.bizde bu ay da tüm önlemleri alıp kontroller yapıp normal yollarla çalışmayı dusunuyorz asılamaya bıdahakı ay bakıcaz.

ovu testini iyi takip et cnm bir de erken saatte çalışmaya bakın derim ben

kızlar acil akşama meü istiyorum sizden k.validem evdede bana yemek yapacakmış ne yapalım dedi eşim bende birasdan ararım dedim

Kizlarrr ise dalmisim bi geldimmm oooo neler kaynatmisiz oku oku canim cikti vallahiii :)))
Yeni hamisimiz varmisss tebriklerr darisi bizlerin basinaaa

etek var :) şansıma bugun du bakalım bi nabız yoklıycam patron erkek olunca bu bahane pek söylenemiyor :)

ozaman gerçekten kaçır patrona da arkadaşların desin çorabı kaçmıştı size söyleyemedi desnler

Kizlarrr ise dalmisim bi geldimmm oooo neler kaynatmisiz oku oku canim cikti vallahiii :)))
Yeni hamisimiz varmisss tebriklerr darisi bizlerin basinaaa
Amin cnm darısı tüm isteyelerin başına inşallah

tavuklu mantar sote en basit yemek benim için

Ellerine sağlık arkadaşşım ooohh misss

tilsim7888 nasılsın yaptın mı test falan bişi ???

ovu testini iyi takip et cnm bir de erken saatte çalışmaya bakın derim ben

ediyorum cnm ediyorum.bizde onu dusunuyoruz canım ya kara kara.sabah erken yapmak daha iyiymiş ama haftasonu olmadıgı surece cok zor bızım ıcın 7de evden cıkmıs oluyoruz

ediyorum cnm ediyorum.bizde onu dusunuyoruz canım ya kara kara.sabah erken yapmak daha iyiymiş ama haftasonu olmadıgı surece cok zor bızım ıcın 7de evden cıkmıs oluyoruz

akşam 8-9 gibi uyku sabah 5 te iştima yarı uyur yarı uyanık artık erken kalkan yol alır unutmayınız

yeni hamişimiz hayırlı olsunn. 6 gün kala öğrenen kimdi nickleri karıştırıyorm ama benimde 7 gün var bişi çıkmadı :
doktor istrsen klomen kullanalım dedi ben de yok dedim iyi o zaman 1 seneye tamamla öyle gel dedi

iki bayan gelmiş kontrole anne kız. kızı yeni doğum yapmış annesi de hamile olduğunu öğrendi kadın şoka girdi resmen :

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…