"BAT"ım "BAT"masın

bence sen bu gazla bol bol çalış şekerim :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

ben o işi kapattım bu ay iyi çalıştım :128::128::128:şuan beklemedeyim cicim :KK34::KK34:

ediyorum cnm ediyorum.bizde onu dusunuyoruz canım ya kara kara.sabah erken yapmak daha iyiymiş ama haftasonu olmadıgı surece cok zor bızım ıcın 7de evden cıkmıs oluyoruz

kızım sabah namaza kalk arkasına adamı çarp işe kadar yat benim yöntem oydu :KK60::KK60:

yeni hamişimiz hayırlı olsunn. 6 gün kala öğrenen kimdi nickleri karıştırıyorm ama benimde 7 gün var bişi çıkmadı ::KK19::KK19:
doktor istrsen klomen kullanalım dedi ben de yok dedim :KK70: iyi o zaman 1 seneye tamamla öyle gel dedi :KK14::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

iki bayan gelmiş kontrole anne kız. kızı yeni doğum yapmış annesi de hamile olduğunu öğrendi kadın şoka girdi resmen ::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

Supermis ya :KK66: :KK66: :KK66:

yeni hamişimiz hayırlı olsunn. 6 gün kala öğrenen kimdi nickleri karıştırıyorm ama benimde 7 gün var bişi çıkmadı ::KK19::KK19:
doktor istrsen klomen kullanalım dedi ben de yok dedim :KK70: iyi o zaman 1 seneye tamamla öyle gel dedi :KK14::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

iki bayan gelmiş kontrole anne kız. kızı yeni doğum yapmış annesi de hamile olduğunu öğrendi kadın şoka girdi resmen ::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

hahhaha iyiymiş bak işte erken anne olmanın yararı budur arkadaş :KK9::KK9:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:bu bizim taktik kız sizde mi aynı yoldan gidiosunuz:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

sabahçıydık tabi ama bu kadar erkenci değildik cnm biz ben madamerica ya diyodum saatleri :KK9::KK9::KK9:

bugün en ufak bişeyde tuvaletteym acaba adet mi oldum dıye ama normal akıntı gelıo krem rengi :44:

kızlar ben syfada görünüyorum ama sayfayı kapatmıyorum hiç o bakımdan diğer işlerime de bakıyorum bi yandan yarın 10'randevu aldım doktora gidecem inş. hem kan testi hem bi genel yani ilk kontrol

antidepresif böyle miden de şiş gibi hissediyomusun belin kalınlaşmış gibi yani göbekle mide birbirine karıştımı?

Son düzenleme:
kızlar ben ben cumartesi adet oldum kadına götürdüler kadın baktı dedi rahmin ağzı dönmüş iki günlük tedavi yaptı şimdilik düzeltti dedi allah ta nasip ederse bu ay inşallah hamile kalırsın

bennn geldiiimmmm bi koşu gittim kan verdim geldim hadi bakalım hayırlısı ama içimde sanki kocaman bi hayır var o kadar şeye rağmen

X