"BAT"ım "BAT"masın

canım bu arada evlilik yıldönümünüz de kutlu olsun:123::KK34:

teşekkürederim canımmm bu sabah sizlerlede karşılaştım içim daha bi heyecanla doldu :) Rabbim hayırlısını versin :) bebek bu ay varsa da yoksa da rabbimin bileceği iş ama ben sizleri ve bu topiği çok sevdim :)

Hosbuldumm canimmm ins artik umut kalmadi gerci.dualarim kabul olmuyo sanki:KK5:
günaha girme kız bak ben moral bozmak yerine şu söze güvenip umutla uyanıyorum her gün

rabbim 3 şekilde duaya cevap verirmiş;
1)"evet" der ve istedigini verir
2)"hayır" der ve daha iyisini verir
3)"bekle" der ve en iyisini verir!

:KK34:

en iyisi için beklemedeyim (inşallah 6 ay yetmiştir beklemeye :KK60::KK60::KK60:)

teşekkürederim canımmm bu sabah sizlerlede karşılaştım içim daha bi heyecanla doldu :) Rabbim hayırlısını versin :) bebek bu ay varsa da yoksa da rabbimin bileceği iş ama ben sizleri ve bu topiği çok sevdim :)

aslında bakma burda bebek bahane muhabbet sahane:KK53:herkesin bir sürü sıkıntısı var burada maksat biraz kafa dagıtmak:KK34:

sen ne zaman test yapıyon onu de heleee :KK60:

aslında bakma burda bebek bahane muhabbet sahane:KK53:herkesin bir sürü sıkıntısı var burada maksat biraz kafa dagıtmak:KK34:[/QUO

evet en önemliside bu ya zaten sıkıntıyı derdi bi nebze unutup azaltmak hep birlikte olmak :) bende aranızdayım artık tabi kabul ederseniz aranıza :) etmezsenizde zorla girerimmm :p

sen ne zaman test yapıyon onu de heleee :KK60:

canım dün ovu testi yaptım o çift çıktı peşine gebelik yaptım o tek :) beklemedeyim 3 gun daha bekliyim diyorum tabi nasıl sabredeceksem :)

evet en önemliside bu ya zaten sıkıntıyı derdi bi nebze unutup azaltmak hep birlikte olmak :) bende aranızdayım artık tabi kabul ederseniz aranıza :) etmezsenizde zorla girerimmm :p

canım dün ovu testi yaptım o çift çıktı peşine gebelik yaptım o tek :) beklemedeyim 3 gun daha bekliyim diyorum tabi nasıl sabredeceksem :)

kana gitsene direkt

Merhaba kızlarrr, ne var ne yok :KK3:
Bende gelen de yok giden de :KK53: bütün bu yaşadığım stresin akıl ve ruh sağlığımı bozduğunun farkındayım artık :KK53:
Bebeğim gelllll artık

ya canım bnm yapsana bi test 8 gün geçmiş nerdeyse kendini niye hırpalıyosun bu kadar ya da git bi kan tahlili yaptır garanti olsun... sonuçta bebişin gelince ben geldim dicek hali yok heralde senin öğrenmen lazım dimi ama :KK34:

Daha yapmadim canim ya bugun 31. Gunden gidiyorum gelen giden yok
Negatif gormekten korktugum icin yapamiyom :KK43:

ya bugün negatif görürsün belki(Allah korusun) beklerken adetin gelemz ve tekrar yaparsın pozitif çıkar belki de :KK34:
peki ya pozitif çıkarsa ozaman kendine kızmıcan mı kendime neden bukadar eziyet ettim bebeğimden bukadar zaman habersizdim diye ???

şimdi geçmişi okumaya başladım da dikkatimi çekti idrarda beyaz tortular demişsiniz bnimde 3-4 gündür idrarımda bolca beyaz pul gibi şeyler var yüzüyolar resmen üstüne ovu testi 3 gün kala pozitif çıkınca ayy iyice heveslendim şimdi evlilik yıl dönümümüzü iki kişi kutlıycaz derken üçümüz kutluyo olabiliriz bu akşam :KK17:

ayyyy hadi inşallah canım ya bebişiniz sizinledir inşallah da üçünüz kutlama yaparsınız :KK34::KK34::KK34:

yaa bakın benimd eiçim kıpır kıpır şimdi iş yerindeyim bi fırsatını bulup kaçabilirsem 15 dk ileride bi tıp merkezi var gidebiirim

herkese yap yap dıom da bakalım yarın ben ne halt yıcm:KK1::KK14::KK14:

sen de yapıcan :KK9: yapmazsan ben başının etini yiyecem :KK1: bu arada sabah çok erken kalkıyosun yarın test yapıyosun pozitif çıkıyo ben evden çıkmadan bakıyorum nete senle aynı anda çıkıyoruz kan veriyoruzz... anlaşıldı mı :KK9: değilse ben yokken falan buralarda coşulursa bilmem artıkın :KK1::KK1::KK1:

sen de yapıcan :KK9: yapmazsan ben başının etini yiyecem :KK1: bu arada sabah çok erken kalkıyosun yarın test yapıyosun pozitif çıkıyo ben evden çıkmadan bakıyorum nete senle aynı anda çıkıyoruz kan veriyoruzz... anlaşıldı mı :KK9: değilse ben yokken falan buralarda coşulursa bilmem artıkın :KK1::KK1::KK1:

patroon sen ne dersen o olck tabıkii:KK6::KK6::KK1:

yaa dün yaptım test, negatif çıktı işte. Tek umudum geç döllenme olması, o yüzden bekliyorum hala.
Kafana takma merve diyo arkadaşlarım, unut gitsin düşünme hayırlısı karım diyo kocam, ben şaştım kaldım yaa, gerçektende dünkü halimi mutsuzluğumu düşünüyorum da acıncak haldeyim.

X