"BAT"ım "BAT"masın

KESİNLİKLE BİZ OLSUN DİYE YIRTINDIKÇA Bİ YERLERDE KISA DEVRE YAPTIRIYOZ BENCE:KK14::KK14::KK14:

bence en önemlisi psikolojik olarak kendini rahat bırakman lazım çünkü beynimiz hamile kalmamızı zorlastırıyor diye bir yazı okumustm stres vücudumuzdaki hormonlara acayip olumsuz etki yaratıo ama gelde bunu anlaaa offff of:sszk

yumurtlamayı tespit için bir yol deniyon mu ya

Kasiklarimda basincli agri ve yogun uzayan akinti olunca ha yumurtluyorum diyorum ama bu sefer akisina biraktim bugun yumurtluyorum gel calisalim yapmiyorum ne zaman gelirse

Ama kizimda adette sonraki 4,5,6,8,10,,gunlerde calistim o ay oldu! Nasip ya olca varsa olur zaten

bence en önemlisi psikolojik olarak kendini rahat bırakman lazım çünkü beynimiz hamile kalmamızı zorlastırıyor diye bir yazı okumustm stres vücudumuzdaki hormonlara acayip olumsuz etki yaratıo ama gelde bunu anlaaa offff of:sszk

BEN MARTTAN BERİ KORUNMUYORUM, MART TA KAYINPEDERİM HASTANEDE YATTI BENDE BAŞINDAYDIM, ERTESİ AYDA VEFAT ETTİ, O İKİ AY KORUNMASAMDA BİŞEY OLMADI, MAYIS AYINDADA HAZİRAN BAŞI MEMLEKETE GİDECEZ DİYE VAZGEÇMİŞTİK AKLIMCA YUMURTLAMA DÖNEMİ HİÇ BİŞEY YAPMADIM GARANTİLEMİŞTİM OLMAMASINI GEL GÖR Kİ UCUNDAN TUTTURMUŞUM GERÇİ KAYBETTİM AMA ŞİMDİ ONU DÜŞÜNÜYORUM TEK VURUŞLA TUTTUR İSTEMEDİĞİNDE, ŞİMDİ KIRK TAKLA AT OLMASIN PEHHH :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

BEN MARTTAN BERİ KORUNMUYORUM, MART TA KAYINPEDERİM HASTANEDE YATTI BENDE BAŞINDAYDIM, ERTESİ AYDA VEFAT ETTİ, O İKİ AY KORUNMASAMDA BİŞEY OLMADI, MAYIS AYINDADA HAZİRAN BAŞI MEMLEKETE GİDECEZ DİYE VAZGEÇMİŞTİK AKLIMCA YUMURTLAMA DÖNEMİ HİÇ BİŞEY YAPMADIM GARANTİLEMİŞTİM OLMAMASINI GEL GÖR Kİ UCUNDAN TUTTURMUŞUM GERÇİ KAYBETTİM AMA ŞİMDİ ONU DÜŞÜNÜYORUM TEK VURUŞLA TUTTUR İSTEMEDİĞİNDE, ŞİMDİ KIRK TAKLA AT OLMASIN PEHHH :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

canım yaaa inşallah bu ay olur :KK49:kafana takmamaya calıs diceeemde sana verdiğim aklı kendim uygulamıyorum:KK53:

canım yaaa inşallah bu ay olur :KK49:kafana takmamaya calıs diceeemde sana verdiğim aklı kendim uygulamıyorum:KK53:

aklında fırıl fırıl bebek fikri varken nası takılmıyo anlamıyorum ki zaten, hayırlısı rabbim aklen ruhen bedenen sağlıklı bebişler yazsında geç olmuş o kadar önemli değil, benim kimyasal dı kimyasallar genelde battan bir süre sonra düşüyo bazen bir gün sonra, şansıma bende 2 haftadan fazla sürdü ve ne vardı ne yoktu kendimi ne hamile gibi hisseettim ne değil, ama niye böyle dediğinde doktor sağlıksız gebelikleri bünye atıyo hamileliği sonlandırıyo dediğinde aklıma hep sağlıksız ama devam eden bir hamilelik nasıl olur diye geçiyodu, rabbim sağlıklı ve hayırlısını versin zaman hiç önemli değil bunu düşününce ....

armena hala gelmedi acaba kan vermeye fln mı gitti :KK76:ben ondan cok heycanlanıyorum bana noluyosaa:KK1:

aklında fırıl fırıl bebek fikri varken nası takılmıyo anlamıyorum ki zaten, hayırlısı rabbim aklen ruhen bedenen sağlıklı bebişler yazsında geç olmuş o kadar önemli değil, benim kimyasal dı kimyasallar genelde battan bir süre sonra düşüyo bazen bir gün sonra, şansıma bende 2 haftadan fazla sürdü ve ne vardı ne yoktu kendimi ne hamile gibi hisseettim ne değil, ama niye böyle dediğinde doktor sağlıksız gebelikleri bünye atıyo hamileliği sonlandırıyo dediğinde aklıma hep sağlıksız ama devam eden bir hamilelik nasıl olur diye geçiyodu, rabbim sağlıklı ve hayırlısını versin zaman hiç önemli değil bunu düşününce ....

canım normal düşük gibi miydi anlasılıyor mu yani kusura bakma cahilim bu konuda :KK17:

efeniiim cümleten günaydıın:KK3:su grip bütün gece uyutmadı nefes alamıyorum resmen öksürmekten karnım patlıck sanki:2::2:hamiş olma ihtimaline karsı ilaçta alamıyorum:KK25:neyse sabah kocişim saolsun taze meyve suyu sıktı bana azıcık kahvaltı yapınca kendime geldim gibii:KK5:sizler iyisinizdir inşallaaah kırmızıları görmeyecegimiz bir gün olsun:KK54:

boğaz ağrısı, öksürüğe ben bir tatlı kaşığı bal ile az sirke içiyorum bende yarıyo için alırsa bir dene önce sirke sonra bal tabiki :KK60::KK60:

günaydınn cicişlerr:) evet sirke ve bal iyi geliyor canım.ama üzüm sirkesi daha iyi oluyor.ben yarım bardak ılık(biranda içilebilecek gibi) suya bir yemek kaşığı bal 3 yemek kaşığı sirke koyuyorum (koklamadan :KK43: ,tek dikişte ) içiyorum özellikle yatmadan önce içince cok iyi oluyor.

canım normal düşük gibi miydi anlasılıyor mu yani kusura bakma cahilim bu konuda :KK17:

hep cahil kal inşallah bu konuda :KK34:benim beta değerim yükselmedi o yüzden kese oluşumu olmadığı için galiba normal adet gibi attım , ama yine de devrelerimi etkiledi galiba ilk adetimden beri şaşmayan döngüm değişti 5 aydır :KK31::KK31::KK31:

gunaydın kızlar naıslsınız ben geldimm
dün benim BATımdı.. ve gelen giden yok çok şükür de..
ben bgün fenayım yaa.. :KK14:
midem bulanıyo, bazen tam geldi gelicek diyorum ama bisey yok..
basım dönüyo, bazen yürüdüğmde, bazen otururken de.. kafamda basınç yapan bisey var sanki :s
atesim de çok ,belimde ağrıyor bazen sırtıma vuruyo.. yatsam yatamıyom sanki..
Allahım haftasonunu nasıl getiricem ben yaa..çabucak günler geçse de bi bilsemm :KK14:

Son düzenleme:
hep cahil kal inşallah bu konuda :KK34:benim beta değerim yükselmedi o yüzden kese oluşumu olmadığı için galiba normal adet gibi attım , ama yine de devrelerimi etkiledi galiba ilk adetimden beri şaşmayan döngüm değişti 5 aydır :KK31::KK31::KK31:

hmmm anladım canım bu dünyaya kul olmayacakmış ne diyelim rabbim saglıklı hayırlı bir evlat nasip etsin...:KK16:

Test ne zaman yapıyonnn pekii :KK52::KK52::KK52::KK52:
dün benim batımdı.. Ve gelen giden yok çok şükür de..
Ben bgün fenayım yaa.. :KK14:
Midem bulanıyo, bazen tam geldi gelicek diyorum ama bisey yok..
Basım dönüyo, bazen yürüdüğmde, bazen otururken de.. Kafamda basınç yapan bisey var sanki :s
atesim de çok ,belimde ağrıyor bazen sırtıma vuruyo.. Yatsam yatamıyom sanki..
Allahım haftasonunu nasıl getiricem ben yaa..çabucak günler geçse de bi bilsemm :KK14:

dün benim BATımdı.. ve gelen giden yok çok şükür de..
ben bgün fenayım yaa.. :KK14:
midem bulanıyo, bazen tam geldi gelicek diyorum ama bisey yok..
basım dönüyo, bazen yürüdüğmde, bazen otururken de.. kafamda basınç yapan bisey var sanki :s
atesim de çok ,belimde ağrıyor bazen sırtıma vuruyo.. yatsam yatamıyom sanki..

ayyy hadi inşallah bu sefer rabbim yüzüne gülcek test ne zaman yapıosun cnm :KK9:

X