"BAT"ım "BAT"masın

ayyy hadi inşallah bu sefer rabbim yüzüne gülcek test ne zaman yapıosun cnm :KK9:

ya kendimi iyi hissedersem, test almaya gdicem de,:26:gerçi idrar testlerine de güvenmiyorum, daha erken ya, dün bir bugün iki desek, bgün çıkar mı ki :26:yoksa haftasonuna kadar nasıl beklicem uff yaa :KK14: , haftasonu kan vermeyi düsünüoyrm Rabbimin izniyle.. :nazar:

Son düzenleme:
Sen kesin hamişsin bak duygusallık başlamış :KK60::KK60:
ya kendimi iyi hissedersem, test almaya gdicem de,:26:gerçi idrar testlerine de güvenmiyorum, daha erken ya, dün bir bugün iki desek, bgün çıkar mı ki :26:yoksa haftasonuna kadar nasıl beklicem uff yaa :KK14: , haftasonu kan vermeyi düsünüoyrm rabbimin izniyle.. :nazar:

ya kendimi iyi hissedersem, test almaya gdicem de,:26:gerçi idrar testlerine de güvenmiyorum, daha erken ya, dün bir bugün iki desek, bgün çıkar mı ki :26:yoksa haftasonuna kadar nasıl beklicem uff yaa :KK14: , haftasonu kan vermeyi düsünüoyrm Rabbimin izniyle.. :nazar:

senin durumun bizimkinden cok farklı canım benim şimdi ne desem inan bilemedm:18: hemen alsan test sonuc ne cıkıcak bekle desem beklemek kolay mı sanki :KK25:

Sen kesin hamişsin bak duygusallık başlamış :KK60::KK60:

kız valla duygusallık dedin de, sabah durduk yere ağlamak gelid içimden, esim noldu niye durgunlastın dedi.. dedim ağlamak geliyo içimden dedim..:KK14:
diğer topikte de gamyoncu arkadas ne çok belirti de çıktı sende dedi..
dedim yılların yorgunluğu var, ne kadar belirti varsa hepsini çıkaracam dedim :KK52::KK52:

senin durumun bizimkinden cok farklı canım benim şimdi ne desem inan bilemedm:18: hemen alsan test sonuc ne cıkıcak bekle desem beklemek kolay mı sanki :KK25:

ya cnm benm, dün bir bugün iki desek, idrar da da çıkar mı ki.. çok yeni olduğunu düşünürsek, anca kan da yapabilsem dicem ama, burada yok ki kan da baktıracağım bi yer.. uff yaa haftosunu nasıl gelicek gelmiyoo :KK14:

kız valla duygusallık dedin de, sabah durduk yere ağlamak gelid içimden, esim noldu niye durgunlastın dedi.. dedim ağlamak geliyo içimden dedim..:KK14:
diğer topikte de gamyoncu arkadas ne çok belirti de çıktı sende dedi..
dedim yılların yorgunluğu var, ne kadar belirti varsa hepsini çıkaracam dedim :KK52::KK52:

diğer topkte değil burda burda:KK9::KK9:

ya cnm benm, dün bir bugün iki desek, idrar da da çıkar mı ki.. çok yeni olduğunu düşünürsek, anca kan da yapabilsem dicem ama, burada yok ki kan da baktıracağım bi yer.. uff yaa haftosunu nasıl gelicek gelmiyoo :KK14:

adetin gecti ya silikte olsa çıkar gibi gelio bana ama seni etkilemkte istemem acıkcası cnm yaa:KK16:

canım geçen hamileliğimde adetim bir gün geçmişti ve hemen silikte olsa çıkmıştı çizgi:KK76:

X