"BAT"ım "BAT"masın

ya evet sabah ovuclasyon testi de yapmıştım o da bir işaret olabilirmiş bakalım yarım bat zaten bekliyorum sabah bi daha yaparım olmazsa test:KK34:

Kan testi yapsan ne zaman ogrenirsin sonucu??? Insallah ona bile grek kalmaz bulmustur bebegin yolunu

Kan testi yapsan ne zaman ogrenirsin sonucu??? Insallah ona bile grek kalmaz bulmustur bebegin yolunu

İnşallah canım ya Allah ım isteyen herkese hayırlı zamanda hayırlı evlatlar versin İNŞALLAH...
Kan sonucu 2 saatte çıkar ama yrn versem daha iyi olucak kim geri gidip alıcak daha eve git yemek hazırla hele bir de negatif çıkarsa yemek falan da yalan olur aç kalır kocam yazıkkk :KK1:

İnşallah canım ya Allah ım isteyen herkese hayırlı zamanda hayırlı evlatlar versin İNŞALLAH...
Kan sonucu 2 saatte çıkar ama yrn versem daha iyi olucak kim geri gidip alıcak daha eve git yemek hazırla hele bir de negatif çıkarsa yemek falan da yalan olur aç kalır kocam yazıkkk :KK1:

Yazik tabi kocacigina sen hatta yarinda yapmaaa zavallicik bizler beklerizz no problem

inşallah canım ya allah ım isteyen herkese hayırlı zamanda hayırlı evlatlar versin inşallah...

çok düşünceli gacısın beyaaa :KK19::KK19::KK19:

Amanda amann. nasilda dusunurmus kocacigini :))

Yazik tabi kocacigina sen hatta yarinda yapmaaa zavallicik bizler beklerizz no problem

Anlayışlı arkadaşlarım benim sağolun sağolun :KK42:

çok düşünceli gacısın beyaaa :KK19::KK19::KK19:

övünmek gibi olmasın ama öyleyimdir hele ki konu kocacımsa :KK1:

Amanda amann. nasilda dusunurmus kocacigini :))

Düşünürüm tabi ya bir tanecik kocam var pek seviyorum ben onu gerçi ben yemek yapmasam üzüntüden o bana yemek getirir dışardan falan buur bir yolunu :KK1::KK1::KK1::KK1:
Maaşallah diyim kız kocama nazarım değecek sonra:KK9::KK9::KK9:

anlayışlı arkadaşlarım benim sağolun sağolun :KK42:

Düşünürüm tabi ya bir tanecik kocam var pek seviyorum ben onu gerçi ben yemek yapmasam üzüntüden o bana yemek getirir dışardan falan buur bir yolunu :KK1::KK1::KK1::KK1:
tabi kıymetini bil kocanın, bu devirde koca bulmak kolay mı :KK9::KK9: Bazen kaynanam diyo buldun iyi adamı kaptın oğlumu diye, diyom bu devirde koca bulmak zor daha iyisi aramaya zahmet etmedim diye kötü gelinliğimi göstercem illaaa :KK60::KK60:

Anlayışlı arkadaşlarım benim sağolun sağolun :KK42:

Masallah canim allah nazarlardan korusun askinizii

kimsecikler yokmuş ki benim mesai biter ben de gider :KK66: evden bağlanmaya çalışırım buralarda olursanız tabi ki de öperim bu yazıyı okuyan herkeşiiiiiiiiiiii
:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

cicişlerimm bende cıkıyorum hepinizi öpüyorum yarın hamiş haberleri almak dileğiyle byee byee

kimsecikler yokmuş ki benim mesai biter ben de gider :KK66: evden bağlanmaya çalışırım buralarda olursanız tabi ki de öperim bu yazıyı okuyan herkeşiiiiiiiiiiii
:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

herkes gitmişş tüüh yaa sende kendinede kuzuna da dikkat içimden bı his hamişsin dıo çünküü

canım merhaba.. biliyorum çok zor ama madem daha adet tarihine daha var sık dişini biraz daha ve test yapma.. çünkü hamileysen bile ki inşallah testte çıkmayabilir... beklemek zorrrrrrrr

Dün akşam dayanamadım uyumadan önce yaptım testi malesef negatif. Sabaha kadar birazda olsa belirmez mi bir çizik daha Belirmedi:) Gece uyandım bir ara baş ucumdaydı test, telefonun ışığıyla teste bakıyorum bişeyler var mı diye :)

Ama bir daha adetim geçmeden yapmayacağım eşim benden daha çok üzüldü onu teselli edeyim derken kendim üzülemedim.

Şimdide azda olsa bir umut var hala, adetimin geçmesini bekleyeceğim.

Ben iş yerinde giremiyorum nete akşamları biraz bakabiliyorum. İnşallah hamile haberleri vardır konumuzda, o kadar çok sayfa var ki takip etmek zor.

Dün akşam dayanamadım uyumadan önce yaptım testi malesef negatif. Sabaha kadar birazda olsa belirmez mi bir çizik daha Belirmedi:) Gece uyandım bir ara baş ucumdaydı test, telefonun ışığıyla teste bakıyorum bişeyler var mı diye :)

Ama bir daha adetim geçmeden yapmayacağım eşim benden daha çok üzüldü onu teselli edeyim derken kendim üzülemedim.

Şimdide azda olsa bir umut var hala, adetimin geçmesini bekleyeceğim.

Ben iş yerinde giremiyorum nete akşamları biraz bakabiliyorum. İnşallah hamile haberleri vardır konumuzda, o kadar çok sayfa var ki takip etmek zor.

canım daha 10 günün falan yok mu yapma canım moralini bozarsın bi tek :KK34::KK34::KK34:

X