"BAT"ım "BAT"masın

efeniiim cümleten günaydıınsu grip bütün gece uyutmadı nefes alamıyorum resmen öksürmekten karnım patlıck sanki:2::2:hamiş olma ihtimaline karsı ilaçta alamıyorumneyse sabah kocişim saolsun taze meyve suyu sıktı bana azıcık kahvaltı yapınca kendime geldim gibiisizler iyisinizdir inşallaaah kırmızıları görmeyecegimiz bir gün olsun

sana da günaydın canım....geçmiş olsun sana.....bende hala gelen giden yok...tam 8 gün geçti yaw yoksa bişey olsam artık

demek ki testi yaptıktan sonra kaldırıp atmayıp 1 gün boyunca gidip gelip bakan tek ben değilmişim:) sanki sonra belirse doğru sonuç olcak mı ki

boğaz ağrısı, öksürüğe ben bir tatlı kaşığı bal ile az sirke içiyorum bende yarıyo için alırsa bir dene önce sirke sonra bal tabiki

Son düzenleme:
boğaz ağrısı, öksürüğe ben bir tatlı kaşığı bal ile az sirke içiyorum bende yarıyo için alırsa bir dene önce sirke sonra bal tabiki

sirkenin çeşidi önemlimi üzüm elma vsayy sesim öyle kötü olduki mahalledeki osman abi gibi konusuyorum

demek ki testi yaptıktan sonra kaldırıp atmayıp 1 gün boyunca gidip gelip bakan tek ben değilmişim:) sanki sonra belirse doğru sonuç olcak mı ki

yok canım dogru olmuomuş doktorumn dediğine göre..5dk dan sonraki sonuc gecersizmiş

bugün armena'nın batı..Allahım noluur arkadasımın yüzünü güldür AMİİN..

KESİNLİKLE BİZ OLSUN DİYE YIRTINDIKÇA Bİ YERLERDE KISA DEVRE YAPTIRIYOZ BENCE
istiyordukta 2.denemede olcagını hiç sanmıyordm şok olmuştum resmen ve o ay sadece 3 kez fln çalışma imkanı bulabılmiştik düşün olcagı zaman oluo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…