"BAT"ım "BAT"masın

ayyy keşke keşke canım ya şuan işyeri çok sakin çıt yok iş yok öğlen de söylemesi ayıp ayran içtim fena uyku yaptı sanmam :KK50:
bu arada az önce bi topik e baktım tesadüfen bu ovu testleriyle de hamilelik anlaşılabiliyormuş nasıl ki bilen var mıııı
:44::44::44::44::44::44::44::44::44::44::44::44::44::44::44::44::44::44::44::44::44:

tatlım gercı benım kandada cıkmadı ama batım gectıkten sonra bende hem ovulasyon hemde gebelık testı yaptm aynı anda sadece ovl.testınde ıkıncı cızgı sılık cıktı bende duymstum ondan yapmıstım.

iyilik cnm hoşgeldin :KK3::KK3:

hoşbulduk cicim , kız ankarada ne taraflarda çalışıyon sen , bende 5 sene ordaydım biraz okudum 2,5 sene çalıştım sonra bu saatten sonra baba evi kesmez dedim koca evine tayinimi istedim :KK60::KK60: Ama çok özlüyorum angarayıııı :KK14::KK14::KK14::KK14:

hoşbulduk cicim , kız ankarada ne taraflarda çalışıyon sen , bende 5 sene ordaydım biraz okudum 2,5 sene çalıştım sonra bu saatten sonra baba evi kesmez dedim koca evine tayinimi istedim :KK60::KK60: Ama çok özlüyorum angarayıııı :KK14::KK14::KK14::KK14:

dikmen tarafındayım cnm ben sen nerde okudun burda?

bende aynı duyguyu cyasamak ıstıyorum umarım meleğim benimle dir değilsede biran önce reglm gelır umarm bende rahatlarım senın gibi

iğne olmadım tatlım kontrole gttiğimde catlamıstı.verilen tarihlerde ödevimizi yaptık basladık beklemeye halan daha beklıyoruz.:KK43:

aminnn canım ınsallah hamişin duasıda kabul olurmus hepimiz için dua da eder:)

canım ben hala regl olmadımda test yaptım negatif olunca demek ki bişey yok dedim rahatladım:) Ya millet bebek istiyoruz diyor,1-2 aya kalmaz hamileleler..nasıl beceriyorlar anlamadım ki.bu kadar teknik bir iş olduğunu bilmiyodum:)

canım ben hala regl olmadımda test yaptım negatif olunca demek ki bişey yok dedim rahatladım:) ya millet bebek istiyoruz diyor,1-2 aya kalmaz hamileleler..nasıl beceriyorlar anlamadım ki.bu kadar teknik bir iş olduğunu bilmiyodum:)

:KK60::KK60::KK60::KK60: Matematiksel denklem mübarek , ya plan yaptığımızdan kaybediyoz düşünmeyen daha çabuk kalıyo, ama planlı hemen hamile kalanı bende çözemedim :44::44: Ne kadardır deniyosunuz...

canım ben hala regl olmadımda test yaptım negatif olunca demek ki bişey yok dedim rahatladım:) Ya millet bebek istiyoruz diyor,1-2 aya kalmaz hamileleler..nasıl beceriyorlar anlamadım ki.bu kadar teknik bir iş olduğunu bilmiyodum:)

bende aynı durumdym cnm ama rahatlayamadım bı turlu nedense.aynen bende bukadar zorlu oldugunu bılmıyordum mıllet kaza kursunu falan dıyınce sankı olmaması ıcın ugrasmak daha buyuk sorun sanıordm:)nasıl beceriyorlar bende anlayablmıs değilim:)

:KK60::KK60::KK60::KK60: Matematiksel denklem mübarek , ya plan yaptığımızdan kaybediyoz düşünmeyen daha çabuk kalıyo, ama planlı hemen hamile kalanı bende çözemedim :44::44: Ne kadardır deniyosunuz...

1 yıldır korunmuyoruz ama çok düzenli çalışmamız olmadı...bazı sorunlarımız vardı

Evlenmeden önce planlar yapıyosun şu kadar koruncam ondan sonra bebek diye sanki sen gel deyince tıpış tıpış geliyo .....
bende aynı durumdym cnm ama rahatlayamadım bı turlu nedense.aynen bende bukadar zorlu oldugunu bılmıyordum mıllet kaza kursunu falan dıyınce sankı olmaması ıcın ugrasmak daha buyuk sorun sanıordm:)nasıl beceriyorlar bende anlayablmıs değilim:)

soruyu tekrarlıyorum canlarım şimdi bu ovulasyon testinde kalın çift çizgiyi adet gününde(ya da ne zaman? ) görürsen hamiş mi demek oluyormuş anlamadım??

X