"BAT"ım "BAT"masın

diyosun??? Yrn zaten... Bu gün biticek yarın biticek sonraki gün hala kırmızlar gelmezse ben tahlile gidicem yani pıfff çok varmış daha yaa söylerken bitmiyor ki nasıl bekler insan???

bizi düşün çabuk geçer o süre oooo daha yumurtluycamda sonra 14 gün gün saycamda bak kendimi düşündüm de ağlayasım geldi

peki birde bisey soracam bu yumurtlama vakitleri varya o zamanlarda agri olmasi normalmi?

efet normalmiş bazıları yumurtladığını hissediyo böylece, herkes ben gibi belirtisiz değil yani , ne şanşlı insanlar var yawww .............

Son düzenleme:
ne güzelmiş yaaa bnde istiyorm resmen ikilemler içinde yasıyorum günüm geçiyor yine bişey cıkmıyor emin olamıyuyrum puff

canım bazısında da geç belli oluyor. kafana çok takma, rahatlık her zaman sana kolaylık getirecektir.

Peki birde bisey soracam bu yumurtlama vakitleri varya o zamanlarda agri olmasi normalmi?

busem ben kür yaptığım aylarda yumurtladığım taraftan ağrı hissediyordum.

Herkese merhaba,eyyy masaallahhh sayfalar almis basini yurumus,yeni haberler varmi guzel guzel haberler

henüz hamişimiz yok günü geçenlere de ulaşamadım karanfilll ve poff41 e. umut81 i de diğer topikte buldum ama sonucunu henüz okuyamadım var mı yok mu bilmiyorum yane...

Peki birde bisey soracam bu yumurtlama vakitleri varya o zamanlarda agri olmasi normalmi?

ağrı konusunda bir fikrim yok maalesef cnm sadece akıntı baya bariz olur bende bilemedim şimdi bu sorunu ...

valla cok güzel canım ya bakalım şimdi ne olcak yine beklerim adetim birkac gün gecsn diye tabı kırmızı kartı görmezsem

yaa nasıl dayanıcan beklemeye anti ???

canım bazısında da geç belli oluyor. Kafana çok takma, rahatlık her zaman sana kolaylık getirecektir.

busem ben kür yaptığım aylarda yumurtladığım taraftan ağrı hissediyordum.

evet canım aynen dediğin gibi bakalım bekliyorum birkaç gün önce regl olcak gibi agrılar hissettim hatta biran için oldumda sandım ama suan hiçbişeyim yok arada sağ ttarafıma batmalar oluyor takılmamaya calısıyorum eğer meleğim yoksa bran önce kırmızıyı görym diye

valla cok güzel canım ya bakalım şimdi ne olcak yine beklerim adetim birkac gün gecsn diye tabı kırmızı kartı görmezsem

hayırlısı inş. kızın kaç yaşında peki..?

bizi düşün çabuk geçer o süre oooo daha yumurtluycamda sonra 14 gün gün saycamda bak kendimi düşündüm de ağlayasım geldi

bence de yanii.. daha benim yumutlama günlerim... yumurtla da bekle de günün gelsin de.. testi yaparken o dakikalar geçsin de.. ohoooo...

Son düzenleme:
Benim bugun iki tarafimdada agri var yumurtluyormuyum acep yoksa bebekkmiii ayyyy bu ay olsun insallahh kizlar cok istiyorum ya yas oldu 35

içimden bir his dayanamayacagımı ve haftasonu kan tahlili yaptırabilecegimi söylüyor

içimden bir his dayanamayacagımı ve haftasonu kan tahlili yaptırabilecegimi söylüyor

benim de önceki hamileliğimde 4 gün kala kanda idrarda hepsinde görmüştüm güzel güzel ikiye de katlamıştık kısmettt değilmiş ne yapalım inşallah bu sefer geç döllenme falan olmuştur da ondan gözükmemiştir idrarda ... Ben kan tahlili yaptırmaya gidicem ya karar verdim iki dk lık iş yaptırıcam kurtulucam ne bu yaa düşün düşün varsa var yoksa yok Allah bilir artık

üstüne gördüğünün mü düşünyon yumurtlama vakti ne bebeki :44::44: Kızlar burda çalışırken direk yazılanları algılayamıyom galiba yada gerçekten bende kafa ditti
benim bugun iki tarafimdada agri var yumurtluyormuyum acep yoksa bebekkmiii ayyyy bu ay olsun insallahh kizlar cok istiyorum ya yas oldu 35

üstüne gördüğünün mü düşünyon yumurtlama vakti ne bebeki :44::44: Kızlar burda çalışırken direk yazılanları algılayamıyom galiba yada gerçekten bende kafa ditti

Canim su normal yumurtlama tarihleri varya benimde normalde bu ayin 29 u buna gorede 2 3 gun onceden calismalara baslayip bu haftayi gun adiri bu sekilde doldurmam gayet basarili bir calisma oluyor fakat benim bugun iki tarafimdada agri var yumurtluyorum diye dusundum boyle dusunurkende cok hevesliyim ya acaba dollenmemi oldu diye avutuyorum kendimi insallahhtaa olmustur :)))))

Hayydddiii bakalim sabirsizlikla bekliyorum git yaptir valla iki dk lik is hadi canim ilk mujdeyide senden almis oluruz insllh,bugun bir hamile haberi duyucaz insallahh

anladım hızlı gacısın bebişinde hızlı olup döl yatağına düşmeden sana işaret çakıyo çaktım köfteyi

canim bu ay hamis olursam. Aslan. Burcu oluyor o yuzden. Dedim. Eger bu ay olmszsa yil sonuna denk gelmesin diye mayista baslarim demek istdim

senide anladım, kendimide demekki ben bir kerede anlamıyorum

Armena kan testine gitti sanirim hadi hayirli haberler olaa insaallaaahhhh

Ben cikiyorum sonra gorusuruz kizlar aa bu arada bugun mutlaka ugrayacagim buraya aklim armenada kaldi :))))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…