"BAT"ım "BAT"masın

biseyyy soylicem cok mu sacmaliyorum sizce???

Ben bu ay tutturamazsam seneye mayistan sonra deneyim diykrum. Ekim dogumluyum ben ve yilsonu dogumlu olmayi hic sevmiyorum.yil kaybi oluyor hep. Mesela tasimi soruyolar su diyorum kac yilinda diyor bu diyorum. Neden eksik soyluyosun deniyor. Ama ben ekum dogumluyum daha ay bazinda dildurmadim diyorum. Komik bir ornek gerci. Ama iste azcikta takintiliyim. Aslan burcu olsun lider ruhlu olsun ezik bisi okmasin diyorum :))

sizce cok mu sacma

mayısta sonra olup nasıl aslan oluyo :44::44:

kk nın güzel anneleri hamişleri hamiş adayları günaydınlarrr:) aranzda yeniyim emmeee belşki yazdıklarımı hatrlayan olur.halen kırmızıları görmedim ne düşünüceğimi bilmiyorum.:44:

ya ben öğlen gidip kan tahlili yaptırsammı sizce? dayanamıyorum nerdeyse ağlıycam bu belirsizlik beni sinir ediyor .... inşallah olur tabiki içimden gelen o ama olmazsa da önümü görüyüm istiyorum. İki ay ara vericez biz çalışmaya eğer olmazsa şimdi benim bir 6 kg kadar fazlam var ondan kurtulucam inşallah sonra tekrar tam gaz çalışmalarrrr. Bu nedenledir ki bebeğimin olmasını çok çok çok istiyorum kızlar ama olmazsa da bir b planım var içim rahat o yüzden :KK1::KK1::KK1:

biseyyy soylicem cok mu sacmaliyorum sizce???

Ben bu ay tutturamazsam seneye mayistan sonra deneyim diykrum. Ekim dogumluyum ben ve yilsonu dogumlu olmayi hic sevmiyorum.yil kaybi oluyor hep. Mesela tasimi soruyolar su diyorum kac yilinda diyor bu diyorum. Neden eksik soyluyosun deniyor. Ama ben ekum dogumluyum daha ay bazinda dildurmadim diyorum. Komik bir ornek gerci. Ama iste azcikta takintiliyim. Aslan burcu olsun lider ruhlu olsun ezik bisi okmasin diyorum :))

sizce cok mu sacma

canım bu arada sen istediğinde değil kendi istediğinde geliyo o sıpalar evdeki hesap çarşıya uymayabilir....

kk nın güzel anneleri hamişleri hamiş adayları günaydınlarrr:) aranzda yeniyim emmeee belşki yazdıklarımı hatrlayan olur.halen kırmızıları görmedim ne düşünüceğimi bilmiyorum.:44:

ee test yapmadın mı cnm? kaçıydı beklenmeyen?:KK1:

ya ben öğlen gidip kan tahlili yaptırsammı sizce? Dayanamıyorum nerdeyse ağlıycam bu belirsizlik beni sinir ediyor .... Inşallah olur tabiki içimden gelen o ama olmazsa da önümü görüyüm istiyorum. Iki ay ara vericez biz çalışmaya eğer olmazsa şimdi benim bir 6 kg kadar fazlam var ondan kurtulucam inşallah sonra tekrar tam gaz çalışmalarrrr. Bu nedenledir ki bebeğimin olmasını çok çok çok istiyorum kızlar ama olmazsa da bir b planım var içim rahat o yüzden :KK1::KK1::KK1:

canım bence gününün geçmesini bekle .....

oofff su belirsizlik:KK53:

ee test yapmadın mı cnm? kaçıydı beklenmeyen?:KK1:

klomen sonrası doktoruma en son gittiğimde 22 sine kadar olmazsan hcg yaptr demişti 23 nde yaptırdım 0,5 negatif cıktı ama halen regl olmadım dün doktorumu aradım dedim boyle boyle 30 una kdar bekleyelim olmazsan görüşelim çağırabılırım dedi bekliyorum.:KK43:

kızlar şüpheli ilşkiden 12 gün sonra kandan baktırılabiliyormus kana cünkü daha cabuk gecio beta hcg:44:

kızlar belirti olması genelde döllenme ile alakalı olduğu için belli olmuyor. benim ilk bebeğimde adete on gün kala kan testinde, bir hafta kala idrar testinde çıkmıştı. adet günüm gelmeden gittiğimizde keseyi bile görmüştük :KK53:

kızlar belirti olması genelde döllenme ile alakalı olduğu için belli olmuyor. benim ilk bebeğimde adete on gün kala kan testinde, bir hafta kala idrar testinde çıkmıştı. adet günüm gelmeden gittiğimizde keseyi bile görmüştük :KK53:

ayy maşallah canım benım kızmdayken adetimi iki gün gectiğinde silik çizgi çıkmıstı gec döllenme durumu vardı :26:

kızlar belirti olması genelde döllenme ile alakalı olduğu için belli olmuyor. Benim ilk bebeğimde adete on gün kala kan testinde, bir hafta kala idrar testinde çıkmıştı. Adet günüm gelmeden gittiğimizde keseyi bile görmüştük :KK53:

ne güzelmiş yaaa bnde istiyorm resmen ikilemler içinde yasıyorum:KK43: günüm geçiyor yine bişey cıkmıyor emin olamıyuyrum puff:KK43:

Herkese merhaba,eyyy masaallahhh sayfalar almis basini yurumus,yeni haberler varmi guzel guzel haberler

Peki birde bisey soracam bu yumurtlama vakitleri varya o zamanlarda agri olmasi normalmi?

ayy maşallah canım benım kızmdayken adetimi iki gün gectiğinde silik çizgi çıkmıstı gec döllenme durumu vardı :26:

ben çok erken yumurtlamışım, bitkisel kürler felan yapmıştım o ay.. sonra normal yumurtlama sürecinde eşimin peşinden koşarkene meğer hamileymişim bile.. :KK17: senin de ilki kız demek bakalım ikinciler ne olacak.. tabi önce sağlıklı olsunlar inş.

ben çok erken yumurtlamışım, bitkisel kürler felan yapmıştım o ay.. sonra normal yumurtlama sürecinde eşimin peşinden koşarkene meğer hamileymişim bile.. :KK17: senin de ilki kız demek bakalım ikinciler ne olacak.. tabi önce sağlıklı olsunlar inş.

valla cok güzel canım ya bakalım şimdi ne olcak yine beklerim adetim birkac gün gecsn diye tabı kırmızı kartı görmezsem:KK50:

X