"BAT"ım "BAT"masın

bence saçma düşünmüyosun ama bende aralık doğumluyum yani senenin en sonu : ben halimden memnunum yıl olarak büyük oluyosun ama kendin daha küçük olduğun için erkenden erkenden okulları filan bitiriyosun D ben halimden gayet memnunum yani ama sende tam ters etki yapmış o yüzden saygı duymak lazım :)

Allah hayırlısını nasip etsin

anaaa teste gitmiş biziim patroniçe hadi kız inşallah bugün güzel haberi alalım senden

Armena kan testine gitti sanirim hadi hayirli haberler olaa insaallaaahhhh

Ben cikiyorum sonra gorusuruz kizlar aa bu arada bugun mutlaka ugrayacagim buraya aklim armenada kaldi :))))))

yok tatlım gitmedim iş yüklendi bir anda kusura bakmayın haber de veremedim :18: sağol ama beni merak ettiğin için cnm bnm

anaaa teste gitmiş biziim patroniçe hadi kız inşallah bugün güzel haberi alalım senden

yok be canım az önceki kararlı hatun yeni yaptığı idrar testinden sonra kan tahlilinden vazgeçti. Ya reglinin geçmesini bekleyecek ya da yarın sbah da dahil olmak üzere idrar testini tekrarlayacaktır...
ya tam niyetlendim dur dedim bi idrar testi yapıyım çantaya attımdı sabah evden yaptım onu beklerken zaten karnımda sancılar böyle regl olcam gibisinden baktım onda da hiç biicik yok bi tanecik çizgi bana bakıyo ben ona... amaaan dedim gelecekse gelir zaten bebişim annesine niye zorluyorum ki şimdiden çocuğu dedim ve vazgetim sonuç olarak ...

hııı anladım canım ee bekle bakalım ne olcak zaman cabuk gecıo görcz zaten

kızlarr yaa cok oluyorum cok soruyorum kabul ama daraldım ya aramızda bnm durumumda olan varmı smdi veya öncede doktorn soylediği tarihten daha gec yaptrdım hcg yi negatif gecen ay 19 nde kırmızıyı görmeme ragmen ki normalde cok düzenlidir reglm ama hala regl olmadım.ve bundan öncekilerde 1,5 yıl boyunca hiç bukdar inanmamıstım pozitf olabılcegne

tekrarla cnm testi bence madem bukadar inanıyosun

tekrarla cnm testi bence madem bukadar inanıyosun

evet canım cok ınanmıstım hatta 1,5 yıldır kurmadıgım hayaller kurdm.(aileleri haberdar etmek için) vs.vs. umutluydum yani biraz kırıldı gibi testten sonra ama tamamen yok olmadı umudum.hala regl olmayısım kasıklarımdaki batmalar beni umutlandırmaya devam ediyor.belki de ben bu kez umutlanmak istiyorum bilmiyorum.dktorum 30 una kdr bekleyelim dedi cumaya kadar bekliycem

canım bence tekrarla testi eger bişey yoksa regl olmamanda da bır gariplik var :44:

canım bence tekrarla testi eger bişey yoksa regl olmamanda da bır gariplik var :44:
yarın sabha idrarda yapmayı düşünüyorum kan testi için cumayı bekliycem kızlar umarım o zamana kdar eger meleğm yoksa insallah gelir kırmızılar.
arkadaşlar test yaptım ben de...maalesef negatif

hayırlısı tatlım kesin bir sonuc belirsizlikten iyidir umarım bidahaki ay pozitif sonu alırsın.

Is uogunlugum basladi benimde cvp yazamazsam kudura bakmayin. yarin evdeyim yazarim bol bol. :))

inş.canım...en azından aceba var mı yok mı bişey demekten kurtuldum..rahatladım:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…