"BAT"ım "BAT"masın

Benide eklemişsiniz teşekkür ederim bakalı bu ay başarabilecekmiyiz denemeye devam diyorum....

benim BATım ayın 5 ama malsef olcam galiba çünkü belirtileri şimdiden başladı bile

elif hamilelikte de belirtiler oluyormuş ki aynı şekilde..belli olmaz yani..hayırlısı

inşallah Allah hepimize nasip etsin hayırlısıyla ama 10 aydır uğraşıyorum tık yok artık anlıyorum adet olcam zaman nasıl oluyor insan kendini bu kadar mı dinler ya ebiş için uğraşan biz hanımlardan başka:)

kendimizi dinleyince kötü oluyor.akışına bırakabilsek....benim 5 gün geçti ,umutlanmayım diyorum elimde değil..

slm kuzucukalarım sizleri ihmal mi ettim ne geldim işte burdayım

Merhaba kızlar, yahuu topikte kimsecikler yok artık
Konusa sahibi nerelerdeee göremiyorum onu artık

canım bugün tam 7 gün geçti..2 gün önce test yaptım negatif çıktı...geçen ay da 8 gün rotarlı olmuştum:) sanırım yine bişey yok bende
2 ay önce de benim 9 gün geçmişti eşimle çok umutlandık ki benim normalde hiç günü şaşmaz tam test yapacağımız gün malesef adet olmuştum büyük yıkım yani o yüzden sabret Allah hayırlısını nasip etsin senin ilk bebeğin mi olacak kaç aydır korunmuyorsunuz

ilk bebeğim olcak inş....4-5 aydır düşünüyoruz canım..siz peki?

kızlaar pek kimse uğramaz olmuş ama olsun yine de bi ses veriyim ben
mide bulantılarım falan baya zorluyor beni o yüzden hiç elim bilgisayara falan gitmedi hepinizden özür dilerim çok ihmal ettim buraları :44::44::44::44::44:
3 ayımız dolsa da keyfini sürsem bebişimle olmanın diye dua ediyorum tabi Allah ım isteyen tüm herkese hayırlı zamanda hayırlı sağlıklı bebişler nasip et diye de dua ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…