"BAT"ım "BAT"masın

evet öğlen olmuş erken kalktım da keyfisizim işte o yüzden biraz işe daldım ama geçmedi.
yumurtlama gününü iyi değerlendirememekten keyifsizim

hayırlısı olsun canım sen böle kafaya takarsan ohoooooooooooooooooooooo işimiz var hem sularmı kesiktide değerlendiremediniz

hayırlısı olsun canım sen böle kafaya takarsan ohoooooooooooooooooooooo işimiz var hem sularmı kesiktide değerlendiremediniz

bu ay kafaya takmıyodum ta ki düne kadar ama dün benim adam birz keyifsizdi ben de dedim heralde bu akşam yanaşmayacak sonra yanaştı o ama bende istek filan yoktu öyle oldu ama zor oldu ayarı tutturamadık yani . çocuk olması için aynı anda zevk almak gerekiyomuş diye duymuştum bilmiyorum ne kadar doğru ama öyle olmayınca da moraller sıfır yani

bu ay kafaya takmıyodum ta ki düne kadar ama dün benim adam birz keyifsizdi ben de dedim heralde bu akşam yanaşmayacak sonra yanaştı o ama bende istek filan yoktu öyle oldu ama zor oldu ayarı tutturamadık yani . çocuk olması için aynı anda zevk almak gerekiyomuş diye duymuştum bilmiyorum ne kadar doğru ama öyle olmayınca da moraller sıfır yani

evet aynı anda :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: neyse canım bu akşama bomba gibi olmaman için bi sebebin yok nasılsa :KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK54::KK54::KK54:mesela biz şuan ateşle barut modundayız bi kaç gün için uçakla gelmeyi bile göze alıyor düşün işte ayrılık işte nelere kadir:KK15::KK15::KK15::KK15::KK15:

günaydın yesilcikim......
görüşemediknasılsın bakalım nasıl gidiyo...
keyfin tok sanırsam ama bozma sakın moralini.
benim bildiğim senin dediğinle hiç alakası yok...
çünkü düşünsene insanlar alllah korusun tecavüzle hamile kalıyo..
ya da ilk gecede ...
nasıl oluyo sence...
onunla ilgisi yok bence........:KK34::KK34::KK34::KK34:
üzülme yani tamam mı şeker?

evet aynı anda :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: neyse canım bu akşama bomba gibi olmaman için bi sebebin yok nasılsa :KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK54::KK54::KK54:mesela biz şuan ateşle barut modundayız bi kaç gün için uçakla gelmeyi bile göze alıyor düşün işte ayrılık işte nelere kadir:KK15::KK15::KK15::KK15::KK15:

ayrı kalınca zaten ohoooo süper olur yani :KK70:DDD Allah kavuştursun ne zaman geliyo kocan?

günaydın yesilcikim......
görüşemediknasılsın bakalım nasıl gidiyo...
keyfin tok sanırsam ama bozma sakın moralini.
benim bildiğim senin dediğinle hiç alakası yok...
çünkü düşünsene insanlar alllah korusun tecavüzle hamile kalıyo..
ya da ilk gecede ...
nasıl oluyo sence...
onunla ilgisi yok bence........:KK34::KK34::KK34::KK34:
üzülme yani tamam mı şeker?

sanada günaydın gülücüküm evet görüşemedik yaa yoktum ben 15 gün bi kaç gündür evdeyim.
dün gece bozuldu moralim bugün de salak gibiyim kendime gelemedim bi türlü.
senin dediklerini aslında ben de düşündüm ama ne biliym insan yine de inanıyo. bu ay baya bi takviye yaptık kendimize iyi de çalıştık( dün hariç) bakalım bekliycez artık

aklıma takılan bişey var ya pazar günü berrak akıntım geldi (yumurtlama zamanı gelenden) dün hiçbişey gelmedi ya da geldiyse ben görmedim. az önce lavobaya gittim yine o berrak akıntıdan geldi ve dün gece karnım ağrıyodu adet olcakmışm gibi bu gece çalışsak zamanı kaçırmamış oluruz dimi??

Benide eklermisiniz BAT 12 ocak bakalım bu hafta yumurtlama dönemim iyi değerlendirmek isitiyorum :KK1:

ayrı kalınca zaten ohoooo süper olur yani :KK70:DDD Allah kavuştursun ne zaman geliyo kocan?

sanada günaydın gülücüküm evet görüşemedik yaa yoktum ben 15 gün bi kaç gündür evdeyim.
senin dediklerini aslında ben de düşündüm ama ne biliym insan yine de inanıyo. bu ay baya bi takviye yaptık kendimize iyi de çalıştık( dün hariç) bakalım bekliycez artık

aklıma takılan bişey var ya pazar günü berrak akıntım geldi (yumurtlama zamanı gelenden) dün hiçbişey gelmedi ya da geldiyse ben görmedim. az önce lavobaya gittim yine o berrak akıntıdan geldi ve dün gece karnım ağrıyodu adet olcakmışm gibi bu gece çalışsak zamanı kaçırmamış oluruz dimi??

bilmiyomki canım ya çok özladik daha iki haftacık oldu

iki hafta cık tan sayılmaz yaa baya uzun zaman olmuş biz 2 gün ayrı kalınca öözlüyoruz. Bu karda kışta inşallah güzel bir havada ve yumoş gününde bir araya gelirsiniz

eşimde söylediğin fikirde de ben henüz kendimi ikinci çin hazır hissetmiyorum dün tehtid ettim gidip sipiral taktıracam dedim

Son düzenleme:

eşimde söylediğin fikirde de ben henüz kendimi ikinci çin hazır hissetmiyorum dün tehtid ettim gidip siprail taktıracam dedim

Ben seni bebek istiyosun sanıyordum ondan öyle dedim. İkinciyi istemiyorsan tabi o senin bileceğin iş canım :)

biz daha birinciye çalıştığımız için :KK70:D gelirse göbek atacaz:KK1::KK1::KK1::KK1:

gün aşırı çalıştığın sürece kesinlikle kaçırmamış olursun cnm....

kızzz ne güzel moral veriyon yaa teşekkür ederim .

bu arada sen nasılsın adetin ne zaman oldu mu bitti mi?

bunlar gerçekler cnm... tatlı ve gerçek:21::21::21::21:
ben oldum pazar günü bitti ve çalışmalara başladık hayırlısıyla... gün aşırı çalışıyoruz:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
dr agittim bu ay ...
dedi ki moral çok önemli stres yapmayın sakın dedi...
rahat olmak şartmış...
dedği gibi ilk hamileliğimde çok stres yapıyodum olmuyodu...
amaaaaaaaaaaannnnnn boşver dediğim ay stres yapmadığım ay hamile kaldım...

bunlar gerçekler cnm... tatlı ve gerçek:21::21::21::21:
ben oldum pazar günü bitti ve çalışmalara başladık hayırlısıyla... gün aşırı çalışıyoruz:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
dr agittim bu ay ...
dedi ki moral çok önemli stres yapmayın sakın dedi...
rahat olmak şartmış...
dedği gibi ilk hamileliğimde çok stres yapıyodum olmuyodu...
amaaaaaaaaaaannnnnn boşver dediğim ay stres yapmadığım ay hamile kaldım...

İyi çalışmalar dilerim canım :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

şu stresi yenersek gelecek bebişlerimiz :)))

İyi çalışmalar dilerim canım :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

şu stresi yenersek gelecek bebişlerimiz :)))

sağol cnm size de iyi çalışmalar:KK1::KK1::KK1::KK1:

evet cnm rahat ol bak..
neymiş yumurtlama günümü değerlendiremedim.. olur mu hiç cnm ya...
ben çok araştırdım onu kesinlikle öyle bişey yok...
mantıken düşünsene senin zaten zevk alsanda almasanda yumurtan çatlıyo... ve yumurtanın çatlaması yetiyo,yani sen üzerine düşeni yapıyosun, gerisi spermlere kalıyo onlar gelip yumurtaya ulaşabilirlerse döllenme gerçekleşiyo, yumurtada bi zar var o zarı bir tanesi geçeblirse döllenme gerçekleşir yani...
gerisi Allah Kerim..............

:KK9::KK9::KK9::KK9:

benide eklermisiniz bat 31.12.2012 umarım olmam yeni yıla nasıl girersen öyle devam eder derler ya :):) 1 sene çekilmez valla :KK9:

benim bat 28 aralık..heyecan yapmayacağım bu ay..geçen ay 8 gün geçti diye umutlanmıştım...sanki düzenli oluyormuşum gibi her ay:)

yakınmış bat larımız:)

bişey soracağım bende süt gibi akıntı var yumurtlamadan sonra silindikçe şeffaf geliyodu dünden beri süt gibi oldu göğüs uçlarım hafif bastırınca acıyo belimde ağrıyo ama genelde adet zamanı bende bel ağrısı olur sizdede belirtiler varmı benmi abartıyorum anlamadım normalde adetten 1-2 gün önce silindikçe sarı ve kahverengiye dönen leker gelir sonra kanamam başlardı bakalım artık

X