"BAT"ım "BAT"masın

kızlaar pek kimse uğramaz olmuş ama olsun yine de bi ses veriyim ben :KK34:
mide bulantılarım falan baya zorluyor beni o yüzden hiç elim bilgisayara falan gitmedi hepinizden özür dilerim çok ihmal ettim buraları :44::44::44::44::44:
3 ayımız dolsa da keyfini sürsem bebişimle olmanın diye dua ediyorum tabi Allah ım isteyen tüm herkese hayırlı zamanda hayırlı sağlıklı bebişler nasip et diye de dua ediyorum :KK34::KK34::KK34:

armenacım ben de diyordum hamiş olan topiği bırakıyo gidiyo diye. Bi ses vermene şahsen sevindim. Bebişim bi tepki versinnn ohh ne güzel başım dönüyo filan diyodun bak sana ne güzel mide bulantıları :KK9::KK9::KK9::KK9: İnşallah rahatlarsın canım benim bebişin de sağlıklı sıhhatli olsun inşallah

malesef bu ayki bekleyiş de boşa çıktı yine tam gününde adet oldum:KK43:ama ümidimizi kaybetmek yok tam gaz çalışmaya devam Allah isteyen herkese hayırlı evlat nasip etsin

Benim 10.günüm bugün ve hala olmadım...ama 7.günü yaptığım test negatifti:KK43:( hala bekliyorum bakalım

Benim 10.günüm bugün ve hala olmadım...ama 7.günü yaptığım test negatifti:KK43:( hala bekliyorum bakalım

bazen idrar testinde çıkmayabiliyor kanda kesin çıkar bence birde kan testi yaptır.inşallah bebişin gelmiştir artık canım

Arkadaşlar bugün 11.günüm regl olmadım ama leke var çok az...dün gece ve bu sabah test yaptım 2.çizgi silik çıktı...anlayamadım leke kafamı karıştırdı...yoksa silik de olsa 2.çizgi belliydi

Arkadaşlar bugün 11.günüm regl olmadım ama leke var çok az...dün gece ve bu sabah test yaptım 2.çizgi silik çıktı...anlayamadım leke kafamı karıştırdı...yoksa silik de olsa 2.çizgi belliydi

adet olman gereken zamanın üstüne mi 11 gün geçti ?? :44: eğer öyleyse hemen yap test (kan testi) kesin çıkar varsa...
o lekede bazen olabiliyo cnm.. çok duydum..
üstüne görme, ya da yerleşme lekesi olarak tanımlanıyo :KK34:
senden iyi haberler gelicek gibi ya hadi hayırlısı :KK76:

benimde adet olmam gerekenin üstüne 1 gün geçti henüz ama ben dayanamayıp adetime 4 gün kala yaptım test,bişeyh çıkmamıştı.o yüzden umutlu değilim :KK19:

slm kızlar. hiçbir adet belırtım yok. ama bu ay umudumda yok. hamılelık belırtımde yok. 35 gunde gelıyo bazen bu durumda 14 une kadar surem var. ınş gelmez:KK14:
yalnız ben arada afedersınız kötu bır koku hıssedıyorum o bolgemde. kaşıntı felan yok koku var sadece çok kötu. inş başıma bişey çıkmaz:26:

hamılesın cnm buyuk ıhtımal. ne guzel darısı başımıza:KK34:

adet olman gereken zamanın üstüne mi 11 gün geçti ?? :44: eğer öyleyse hemen yap test (kan testi) kesin çıkar varsa...
o lekede bazen olabiliyo cnm.. çok duydum..
üstüne görme, ya da yerleşme lekesi olarak tanımlanıyo :KK34:
senden iyi haberler gelicek gibi ya hadi hayırlısı :KK76:

benimde adet olmam gerekenin üstüne 1 gün geçti henüz ama ben dayanamayıp adetime 4 gün kala yaptım test,bişeyh çıkmamıştı.o yüzden umutlu değilim :KK19:

evet canım olmam gereken günden 11 gün geçti...çok düzenli olmuyorum zaten o yüzden bu ay umutlanmamıştım...akşam yaptığımda 2-3 dk sonra 2.çizgi silik bir şekilde belirdi..inş.canım kan testi de yaptırcam bakalım hayırlısı...
düzenli olur musun normalde?? ben 7 gün geçtikten sonra yaptığımda bile negatifti..o yüzden bekle canım biraz daha.

evet canım olmam gereken günden 11 gün geçti...çok düzenli olmuyorum zaten o yüzden bu ay umutlanmamıştım...akşam yaptığımda 2-3 dk sonra 2.çizgi silik bir şekilde belirdi..inş.canım kan testi de yaptırcam bakalım hayırlısı...
düzenli olur musun normalde?? ben 7 gün geçtikten sonra yaptığımda bile negatifti..o yüzden bekle canım biraz daha.

1,5 yıllık evliyim,evlendiğimden beri hep düzenli olurdu..

ama mart 2012'de bi düşük yaşadım ve o zamandan beri asla düzenli olmuyorum.. takibide zor oluyo bu yüzden :KK47:

nerdeyse her ay umut bağlıyorum bu sebeple ama hep tıssss! :KK19: benim ilk hamilelikte 7 gün gecikmedeyken çıkmıştı o yüzden 1 hafta geçmeden yaptırmıcam bende

1,5 yıllık evliyim,evlendiğimden beri hep düzenli olurdu..

ama mart 2012'de bi düşük yaşadım ve o zamandan beri asla düzenli olmuyorum.. takibide zor oluyo bu yüzden :KK47:

nerdeyse her ay umut bağlıyorum bu sebeple ama hep tıssss! :KK19: benim ilk hamilelikte 7 gün gecikmedeyken çıkmıştı o yüzden 1 hafta geçmeden yaptırmıcam bende

aynen canım ben de hiç düzenli olmuyorum ve her ay umutlanıyorum...bu ay da hala inanabilmiş değilim......kk da topic lerin birinde bir arkadaş yazmıştı kendi dr nun söylediğini...günü geçmeden yapılan testler geçersiz mutlaka üzerinden 1 hafta geçmesi lazım gibi şeyler...bence de bekle canım...benim 10.gündü dün ama hala silikti düşün

aynen canım ben de hiç düzenli olmuyorum ve her ay umutlanıyorum...bu ay da hala inanabilmiş değilim......kk da topic lerin birinde bir arkadaş yazmıştı kendi dr nun söylediğini...günü geçmeden yapılan testler geçersiz mutlaka üzerinden 1 hafta geçmesi lazım gibi şeyler...bence de bekle canım...benim 10.gündü dün ama hala silikti düşün

benimde düşükten önceki hamilelikte 9. günde yapmama rağmen silik çıkmıştı, o açıdan haklısın ama kk'da okudum,bazen erken de çıkabiliyomuş :KK1: o yüzden ilk defa erken denedim ama sonuç : fossss :KK52:

benimde düşükten önceki hamilelikte 9. günde yapmama rağmen silik çıkmıştı, o açıdan haklısın ama kk'da okudum,bazen erken de çıkabiliyomuş :KK1: o yüzden ilk defa erken denedim ama sonuç : fossss :KK52:

Canım inş.senden de hayırlı haberler gelir...tabi benimki de hayırlısıyla kesinleşir:)

kızlar benimde batım dündü ama olmadım sabırsızlıkla bekliyorum...

X