"BAT"ım "BAT"masın

Gunaydin kizlar. az once test yaptim negatif ciktiii (( bat haftasonu erken diye cikmamistir dimi((
sağlık olsun canım daha günün varmışki
eeeee kırmızılar nerdekiiiii :44::44::44:

canım daha var belki idrara geçmemiştir güzel düşün güzel olsun inşallah bu hafta bi haberi alıcaz
benim kırmızılar kayıp ilan mı versem ne
eşimde glip gidip teste bakıyor var var diyo ben yok dedikçe yarın bi test daha alırım diyo ben istemiyom ya güya yok diyom sanıyo

tebrikler canım cım şimdiden hayırlı olsun

annaaaaaaaammmmmm :)))))) ayyy kızlaaar yerimde duramıyorummm ümitlenmekte istemiyorum yaaa çift çizgiyi gördüm nasıl ümitlenmiyeyim yaaaaa :))))

hevesleniyo be yawrum işte bizimkide içinde saklıyo ben çok üzülüyorum sonra çünkü rabbim hayırlı zamanlarda verir inşallahhh cümlemize çok ta bekletmeden

annaaaaaaaammmmmm :)))))) ayyy kızlaaar yerimde duramıyorummm ümitlenmekte istemiyorum yaaa çift çizgiyi gördüm nasıl ümitlenmiyeyim yaaaaa :))))

yawrum sen ümitlenmiycende ben mi ümitlenicemmm bence şimdi bile kan testi yaptırabilirsin halay devam etsinnnnnnn :d

sağol canım inş seninde günün geçer kayıp kalır da gelmez 9 ay 10 gün

neeeeeeee hamişşşşş mi varrrrrrrrrrrrrrrr tutmayın beniiiiiiiiiii :118::118::118::118::118::118::118::118::118::118::118::118::118:canım niye cumayı bekliyosun ki idrarda çıktıysa kanda hayli hayli çıkar git biran önce başla takviyelerinede bence

işyerinden iizn almam çok zor cuma günü patronum olmayacak o yüzden rahat rahat gidicem akşam da tekrar test alıcam yarın sabah tekrarlıcam aaaayyyy :)

hevesleniyo be yawrum işte bizimkide içinde saklıyo ben çok üzülüyorum sonra çünkü rabbim hayırlı zamanlarda verir inşallahhh cümlemize çok ta bekletmeden
ben önceliği size veriyorum canımcım ama şuanda çok kötü midem bulanıyor resmen kusacam ya
sağol canım inş seninde günün geçer kayıp kalır da gelmez 9 ay 10 gün

günüm geçeliiiiiiiiiiii ohooooooooooooo 12 gün geçti

ben önceliği size veriyorum canımcım ama şuanda çok kötü midem bulanıyor resmen kusacam ya

günüm geçeliiiiiiiiiiii ohooooooooooooo 12 gün geçti

neeeeeeeeeeeeeyyyyyy eeeee hani testtt çabuukk git yap o zaman yada yaptın da beni okumayı kaçırdım

işyerinden iizn almam çok zor cuma günü patronum olmayacak o yüzden rahat rahat gidicem akşam da tekrar test alıcam yarın sabah tekrarlıcam aaaayyyy :)

doktora gitmekte mi izinle ya sabah sağlık ocağına ilaç yazdırıp gelcem de yarım saat sürmez be çok kızdım patronuna ..............

Bugün günlerden 12 / 12 / 12...
BEBİŞİ tam 12 den vurmaMız dileğiyle ♥

az önce idrar testi yaptım negatip acba sabah mı yapmk lazım testi yarn da adet günm ara ara kahvrngi akntım gelyo cumya kadr adet olmzsa cma sbhı tekrarlcm bakalım hayrlsı

doktora gitmekte mi izinle ya sabah sağlık ocağına ilaç yazdırıp gelcem de yarım saat sürmez be çok kızdım patronuna ..............

sorma arkadan bin tane laf ediyorlar ben burda onların gözünün önü de olduğum için gözleri hemen beni arıyor ne kaldı canım cumaya :) bekleriz artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…