"BAT"ım "BAT"masın

az önce idrar testi yaptım negatip acba sabah mı yapmk lazım testi yarn da adet günm ara ara kahvrngi akntım gelyo cumya kadr adet olmzsa cma sbhı tekrarlcm bakalım hayrlsı

idrara sıkışmış olmak önemli canım , mümkünse 3-4 saatte su tüketmeycen , bu sebeten sabah ilk idrarla yapmak en mantıklısı........

Ufuk Yıldırım-Çabuk Gel Annem - YouTube

tüüüüüüüüüüüümmmmmmmmmmmmmm bebiş bekleyenlere isteyenlere gelsin inşallahhhh

haydiii hep beraber yüksek sesleeeee

YENİDEN ELİMDE OLSA
SENİNLE YENİDEN DOĞSAM
İSTİYORUZ SENİ HAZIRLANNNN

ÇABUK GEL ANNEM BEKLETME
ÖNEMLİSİN SEN KALBİM SENLE

idrara sıkışmış olmak önemli canım , mümkünse 3-4 saatte su tüketmeycen , bu sebeten sabah ilk idrarla yapmak en mantıklısı........

haklısndr canm işte bz bayanlar dayanmyoz bazen keşke yapmsaydı test .sürekli lavbya gdyrm adet olckmşım gbia ama hep kahverngi akntılr ilk kez byle oldm cumya kadr beklcem inş. saolsn bu arada

sağol canım ama umarım doğrudur ikinci çizgi silikti bugüne kadar ikinciyi görmemiştim cuma günü kan testi yaptırcam kanda da çıkarsa dünya aleme duyurcam daha sizler hariç kimseye demedim

annaaaaaaaammmmmm :)))))) ayyy kızlaaar yerimde duramıyorummm ümitlenmekte istemiyorum yaaa çift çizgiyi gördüm nasıl ümitlenmiyeyim yaaaaa :))))

canım gözünaydın öğlen arası falan kaçar yaptırırdım senin yerinde olsam duramam da ben hadi bakalım hepimizin hakkında hayırlısı olsun canımm çok sevindim yaa

merhaba kızlaarrr; dışarıdan okumaktaydım sürekli olarak ama bende kaydolayım ve aranıza katılayım istedim.

ben de 4 aydır bebek denemeleri içindeyim, bu ay çok inandım nedense...

benim batasıca batım 19 aralık, beni de ekleyin listenize....

hepinize tekrar merhaba

hoş geldin arkadaşım

batasıca batın batsında gelemesin inşallah

Hoşgeldin kız nerden bakıyım sen yoksa hatay mı

kızlar dün gece fena halde bacaklarım ağrıdı mens olucam galiba kasıklarım belim falan ağrıyo akıntımda var sürekli lavaboya gidiyorum inşallah olmam eşime dedim olmıycaksın sen hamilesin ben öle hissediyorum diyo bende de öle bi his var ama belirtilerde ortada ne etcem bilemiyorum tüm bildiklerimide unuttum dün biraz stres yaptım acaba ondan olabilir mi kötüye yormak istemiyorum ((((((

cnm hadi hayırlısı, biliyorum elde olmuyor ama stres yapmamay çalıs..ya kitap oku, ya dergi karıstır, yada elişi fln biliyosan biseyle msgul ol..yada sıkıntılı halin varsa, Kur'an okumayı biliyorsan oku..Ayetel Kürsi okumayı da ihmal etme ki bebisin hayırlısınla sana tutunsun

Bu arada, 12.12.12 bgünün anlamlı tarihi nedeniyle, herkese şans getirmesini diliyorum :)

cnm bu arada düzcelisin galiba bende düzceliyim ama gurbetteyim memuriyrt işte gurbette olunca insan daha bi takıyo maalesef kk da olmasa ne yapardım bilmem

cnm bu arada düzcelisin galiba bende düzceliyim ama gurbetteyim memuriyrt işte gurbette olunca insan daha bi takıyo maalesef kk da olmasa ne yapardım bilmem

kız vallah mııı
neresindensin. valla bi de tanıdık çkıyomuss ..hahah
e nerdesin smdi memuriyet demissin :44:
aynen yaa, kk ya girmeye gör, bütün ev islerini de görmee

Son düzenleme:
kızlar ne yapsam bilmyorum namz kılcam ama şüpheliyim dünden beri haff kahvrengi akntım oldu bugünde akıntlarla brlkte cok acık kırmzı geldi peçete koydm cok deil yarn günüm ne yapayım szce kılayımmı yoksa bekleyimmi namzı hc kahvrengi akntı olmzdı .

Son düzenleme:

cnm, kahverengi ve pembemsi akıntı olsa bile kılınabiliniyo diye biliyorum.
pembemsi akıntı kırmızıya dönüsürse kılma :)
bu arada senin günün mü geçiyor :)

Son düzenleme:
cnm, kahverengi ve pembemsi akıntı olsa bile kılınabiliniyo diye biliyorum.
pembemsi akıntı kırmızıya dönüsürse kılma :)
bu arada senin günün mü geçiyor :)

ilk önce kahvrengidi şimdi cok azcık acık kırmzı geldi.kılmazsamda kendmi suçlu hsettm akşma kadr bekleyim devam etckmi saolsn cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…