"BAT"ım "BAT"masın

Kizlar su anda cook ama cok heyecanlandim bence hamileyim kola ictim simdi ama asiti hissetmiyorum kizima hamileykende oyle ayyyyy napcam bilmiyorum cok heyecanlandim yaaaaa

Kizlar su anda cook ama cok heyecanlandim bence hamileyim kola ictim simdi ama asiti hissetmiyorum kizima hamileykende oyle ayyyyy napcam bilmiyorum cok heyecanlandim yaaaaa

Canim sen kizindaki ben oglumdaki belirtileri hissedip duruyoruzzzz insallah ikinciler yoldadirrr :)))

kızlaaaarrrrr şupheli ilişkinin 1 hafta sonrası hamile kalınıp kalınmadığı idrar testinde çıkar mı
çok merak ediyorum ama belli olmazsa da boşa yapmak istemiyorum
yardım lutfen

kızlaaaarrrrr şupheli ilişkinin 1 hafta sonrası hamile kalınıp kalınmadığı idrar testinde çıkar mı
çok merak ediyorum ama belli olmazsa da boşa yapmak istemiyorum
yardım lutfen

En az 12 gun gecmesi gerek diye biliyorum 1 hafta sinra kanda cikabilur

Canim sen kizindaki ben oglumdaki belirtileri hissedip duruyoruzzzz insallah ikinciler yoldadirrr :)))

Insallah canim yaa insaallahhhh.bu kola bozuk degildir heralde actim ozellikle baktim asit fosss ictim sifir asit ayy insallah allahim bu arada kola tuketmem bugun ozellikle aldim denemek icin ay ben nasil bekliycem simdi off yaaa kola bozuk degildir dimi :))))))

yapsana kuzum bi test yada bi kan ver çatlatmayın kız insanıııı şurda halay çekicez bekliyoruzzzz

SEN NA KADAN ENERJİKSİN YAW RESMEN BANA GEÇİRDİN HASTA HALİMDE İÇİMDE KIPIRDANMALAR VAR HA TOTONUDA KAŞI NAZAR DEĞİRMEYİM
yapsana kuzum bi test yada bi kan ver çatlatmayın kız insanıııı şurda halay çekicez bekliyoruzzzz

Degildirr canimm degildirr :)) ohh yandann asagidann :)))
Benimde sol bacak komple uyusuk resmennn

Testi bu sabah yaptim tek cizgi yarin gidip kanmi versem acaba su anda yalnizim millet gelsin kolayi test ettircem valla

yap yappp valla elimde mendil kapı gıcırtısına oynıycam deli diycekler bari sebebim olun :)))

SEN NA KADAN ENERJİKSİN YAW RESMEN BANA GEÇİRDİN HASTA HALİMDE İÇİMDE KIPIRDANMALAR VAR HA TOTONUDA KAŞI NAZAR DEĞİRMEYİM

yiriimmmm senii kiiiii bennnn gitsin hastalık atttaaaaaaa dün mıymıydım ben temizlendim kendime geldim valla özüme döndümmmm

Ohhhhhh yandann yandaannn ayagimi suruyorum doublebump arkamdan gel yavrum arkamdannnn hayyydeee.

Gelmemm mii canimmmm pesindeyimm :))) bir sagdaan bir soldan ohh ohh :))

dıpttııısssss dııpppptıısssssss teyyy teyyyyyy siz fazla sallamayın gacılar yiğnenlerim olabilirrrr ben sallarım sizin yerinizeee dııppptııısssssssss dıppptıııssssssssss

rabbim bozmasın neşeni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…