"BAT"ım "BAT"masın

Cokk gecmis olsun canim boyle bir talihsizlik yasamissin insallah onun aydinlik olacak,allahtan esin izin vermemis allahim sanada bir minik yavrucuk mucizesinden gonderir insallahh+hepimize

Canim cok gecmis olsun. insallah bindan sonra boyle birseyle karsilasmazdin. oyle doktorlari dikayet etmek lazim

Canim kemik olarak bende iri kemkliyim oyle citi. piti biri degilimdir.

Genc girunmek her zaman iyidirr:))))

valla bende öyle bir bilek var parmağım kavuşmuyo :) hep gelişme döneminde çok spor yapmaktan ama şimdi yapamıyorum saldım çayıra mevlam kayıra hamile kalırsam doğuma yuvarlanarak giderim herhalde :)

valla bende öyle bir bilek var parmağım kavuşmuyo :) hep gelişme döneminde çok spor yapmaktan ama şimdi yapamıyorum saldım çayıra mevlam kayıra hamile kalırsam doğuma yuvarlanarak giderim herhalde :)

Ya sen bugun beni cok guldurdun allahta seni guldursun emi.

Canim cok gecmis olsun. insallah bindan sonra boyle birseyle karsilasmazdin. oyle doktorlari dikayet etmek lazim

sağol canım ettim şikayet etmem mi ama uyarı aldı sadece ben bursalıyım şevket yılmaz has.oldu bunlar başıma geldi alirıza türkoğlu dr adı bursalı varsa sakın gitmeyin genç bi dr çok cana yakın ilgili dedim devm ettim etmez olsaydım

Canim kemik olarak bende iri kemkliyim oyle citi. piti biri degilimdir.

Genc girunmek her zaman iyidirr:))))

canım büyük geçmiş olsun ne diyim bu drların umursamazlığı canına kest etmiş resmen

canım büyük geçmiş olsun ne diyim bu drların umursamazlığı canına kest etmiş resmen

aynen dediğin gibi oldu valla resmen doğum sancısı çektim yaa şimdi aklıma geliyorda en son kendimden geçmişim annemzor tutmuş beni kaçıyormuşum hast.:):):)bırakın beni demişim hiiç hatırlamıyorum

Allah onu bildiği gibi yapsın inşallah bide sadece uyarı almış çok yazık canım sen dikkat et valla daha iyi seç drunu ne bilicez ilk gebelik bilinçsizlik güveniyoruz drlarada büyük geçmiş olsun evlerden uzak olsun inşalahhh

geçmiş olsun canım hakkaten bunların canına kastı varmış

kızçeler az önce kuzenimle konuştum yani kuzenim dediysem babamın kuzeninin kızı ben kısaca kuzen diyorum işte neyse 5.5 aylık hamile drlar erkek demişti c.tesi gunu 4 boyutlu ultrasonda kız olduğunu öğrenmişler Rabbim sağlıklısını versin tabikide ne tuhafff bide ultrason resmini gönderdi ay böyle köfte dudaklı bişey :) yirim onun totosunu

Rabbim bizleride sevindir tez zamanda inşallahhhhh

geeellllllllllll bebişimmmmmm göbüşüüüümeeeee geeellllllllllllllllllllllllllllll

Cok oluyo canim boylee. bana bi doktor 15 haftalikken erkek dedi. sonra ilerleyen haftalarda baska dojtor %99 kiz dedi. 5 aylik felandi kiz kardesimle doktora gittik doktor kix diyo kardesim hayir olur mu erkek iste diye inatladmisti. 6.ayda ayrintili ultrasonda doktora resmen yalvardim ne bnun cinsiyeti soyletin. nolur hic bise alamiyorum ida bana pipili bi kuzin olycak demusti :))) hamisken 6 doktor degistirdim bu arada :)))

Son düzenleme:

hehehehehe oyunbazlar işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…