"BAT"ım "BAT"masın

Arkadaslar masaallahhh sizin kilolar biraz fazla galiba ben hic dert etmiyeyim yaa.

ben şuan 100 kiloyum :)):):):):):)dr gittiğim de 97 kiloydum bana zayıfla demişti bende zayıflıyacağım diye bistres bi stres tartıya bi baktım 106 olmuşum abbbooww dedim kendime sonra bi bıraktıım aaa dedim kilo vercem dedikçe ben aldım 1 ay boyunca her akşam cmt pzr hariç koşu bandında yürüdüm koştum 7 kilo verdim sonra yok çok sıcak yok işim var derken bıraktım şimdi bu ay hamile kalmazsam devam edicem saldım çayıra mevlam kayıra dicem bebek olayını

Hep zayiflicam dedikce kilo aliniyo. Kilo olunca hamis zor kaliniyomus diye duymustum canim bilmiyorum ne kadar dogru

Canim durr kullanma bence bekle adetin normal miydii yoksa normalden farkli mi??

Ben 85 ten sonra tartilmadim :)) ama veriliyo canimm sende vericeksin hepsinii. bebisker gelinn artikk

canım 1 gun kanamam oldu 3-4-5 kahverengi lekelenme oldu hep tabi basım ağrıdı 2 gun ağrı kesicide içtim ama 3 gun sırf kahverengi leke vardı daha çok silindikçe geldi ben sanmıyorum ihtimalde vermiyorum basına ne gelirse meraktan belki yaparım bilemiyorum şincikkk

Hep zayiflicam dedikce kilo aliniyo. Kilo olunca hamis zor kaliniyomus diye duymustum canim bilmiyorum ne kadar dogru

ben ona pek inanmıyorum olabilir de olmaz diye bişey yok ama benden de kilolu bayanlar gördüm hamile geçen sene de 96 kiloyla hamile kaldım ben ilk denemede hemde ama maalesef 3 aylıkken dışgebelik olduğu ortaya çıktı kese görünmedi bir türlü bende dalga geçiyordum kendimle yağların arasına mı karıştı bu kese diye :)

Bu defa goruceksin insaaalllaahhhh keseyi tatlim.

Boy 168
Kilo 56
Yas 35
Bende 27 yasindayim:)

3 ay boyunca anlasilmadi mi dis gebelik oldugu ???

Bende 27 yasindayim:)

3 ay boyunca anlasilmadi mi dis gebelik oldugu ???

iki günde bir test yapıldı kan testi kan değerime bakıldı geç döllenme olabilir dedi bekledik ama yok dış gebeliğe doğru gidiyorsun dedi bana allahın belası dr ölümden döndüm onun yüzünden

iki günde bir test yapıldı kan testi kan değerime bakıldı geç döllenme olabilir dedi bekledik ama yok dış gebeliğe doğru gidiyorsun dedi bana allahın belası dr ölümden döndüm onun yüzünden

Rabbim saglikli hayirli evlat nasip etsin isteyen herkese versin rabbiiimmm insaaallaahhh.

Bu yuzden tupunu aldilar dimi canim( ahh su doktorlar yok mu (

Daha cok gencsin tatlim:))))))

Ayy canim mersii bakalim ikinci cocuktan sonrada genc gorunecek miyim:)) kimse bi cocugum olduguna inanmiyo

Bu yuzden tupunu aldilar dimi canim( ahh su doktorlar yok mu (

Ayy canim mersii bakalim ikinci cocuktan sonrada genc gorunecek miyim:)) kimse bi cocugum olduguna inanmiyo

evet bana iğne verdi kanser tedavisinde kullanılan bir iğne bu dışarda vurdur dedi bende ilk hamilelik bi halttan anlamıyorum tabi bir gün boyunca iğneyi ara tabi bir de sancım var yerimde duramıyorum meğersen beni hastaneye yatırması gerekiyormuş kontrol altına alması gerekiyormuş ama eve git vurdur iğneyi dedi iç kanama dan mefta oluyorduk az kalsın oda yetmedi ameliyata alıyorlar hazırlamışlar beni eşime kağıt imzalatıyorlar eşime iki tüpü de alıcaz demişler allahtan ben dış gebelikle ilgili herşeyi okuyup eşime aktarıyordum çıkardı beni hastaneden ameliyat ettirmeden üniversiteye götürdü :)tam da evlilik yıl dönümümüzde :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…