"BAT"ım "BAT"masın

merhaba kızlar çok karmaşık durumdayım evde 2 ayrı markadan 7 idrar testi yaptım pozitif çıktılar hem de gittikçe koyulaşarak ama dün kan verdim kanda negatif çıktı 1.2 şok olduk hala idrarda pozitif çıkıyor kayınvalidem emekli ebe benim onunla konuştum kan testini yanlış yapmış olabilirler dedi. bakalım canlar bekliyorum ben de merakla sanki birisi dalga geçiyormuş gibi hissediyorum kendimi

kan testini tekrarla bakalım canım ama cok ilginç yaa :44:

Merhabaa hetkese. cumartesi buyuk gun. bi kac gundur siddetli sol kasigim agriyo. demin oglun uzanirken karnima oturdu poppsu kasiga geliyodu ve dayanamadim acisina indirdim hemen. Tv seyrederkende sola dogru kivrildim koltukra yine cok fena bi agri hissettim. normalde de agri var ama o bolgeye baski olunca cook fena okuyor. onun disinda hiiic bisey yok belirti olarak. Ogluma hamiskende sag kasigim boyleydi hatta apandist mi diye korkmustum:))

Yaniiii hamilemisin hissediyormusun?

O-owwww insallaaaaahhhhh bebis vardir.:)))))))

Insallah canim hissediyorum sanki bisiler. umarim usutme falan gibi bisey degilldir

Insaaalllaahhh bebisdir.bu beklemek cok igrenc bisey offf offfffffff,benimde son 3 gundur gunduzleri uyku halim oluyo cok esniyorum bilmiyorum psikolojikmi?bebismi?baska birseymi?bilmiyorumm(((

Insaaalllaahhh bebisdir.bu beklemek cok igrenc bisey offf offfffffff,benimde son 3 gundur gunduzleri uyku halim oluyo cok esniyorum bilmiyorum psikolojikmi?bebismi?baska birseymi?bilmiyorumm(((

Insallaahh canimm gunler gecmiyoo resmrn. Kac gunun var canimm???benim uyku halim yok ama tembelligim ustunde hiccc bise yapmak istemiyorumm

Son düzenleme:
Kızçeler slm kimse yok biliyorum ama az önce ovu testi yaptım ikinci çizgi çıktı kontrol çizgisi ile aynı değil ama bariz var ya adetliyken lh degeri yükselmiş oluyo acaba bileniniz var mı ???? Belim çok agrıyo

günaydınnn kızçelerrrr herkese mutlu bir hafta diliyorummm göz açıp kapayıncaya kadar geçicek bir hafta olsun hemişlerin bebişleri büyüsün batı geleceklerin batı batmasınnn bol hamişli haftalar olsun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…