"BAT"ım "BAT"masın

benm de bugün 4+6 olması lazım ilk ölçüme göre :KK34:
bu arada karın ultrasonu 1 hafta geriden gidermiş belli bir süre hiç duydunuz mu böyle bişi kızlar ???

Canim benim 1 hafta onde gosteritodu hep. ultradonu degilde kendi satina gore hesap yapmak en dogrusu. cunku ultrasondan ultrasana gore de degisiyor. erken gec dollenme vs de etkili birde

çook canım sıkıldı benim yaaa birde ağrım varki sormayın puuufffffff bıraksalar evime gitsem uyusammmm :KK43:(((

eşimde aileisnin yanına gitmek istiyo bandırmaya yani :KK43: aslında k.validemle k.pederimle görmcemle aram iyi şükür hep ben istekli olurdum gitmeye hastayım die herhalde kılımı kıpırdatıp da gidesim yok diyemedim de koçişe :KK43:( düşünüyorum huysuzluk çıkarmasammı die offff hiçbişey istemiyorum ben yaaaaa :KK43:((

3 sene falan oldu canım.. geçen sene eşimde varikosel çıktı ameliyat oldu sperm testi yapıldı değerli düzelmiş .. şimdi de bende bu süt hormonu sorunu çıktı :KK43: maalesef... bir of çeksem karşı ki dağlar yıkılır modundayım ... Allahın takdiri ne diyeyim bilemiyorum yazıcağım çok şey var ama yok ...

seni çok iyi anlıyorum canım bi geldimi hepsi üstüste geliyor zaten insanın morali dahada bozuluyor.
ama ümidini kaybetme hiçbir zaman.benim 5 ay oldu deneyeli ama bazen düşünüyorum bazı insanların
hemen oluyor benim neden olmuyor diyorum kendimce demekki bi sorun var die düşünüyorum
sonrada sanki hiç anne olamıcakmışım gibi hissediyorum kendimi :KK5::KK5::KK5:

Kızlar merhabaa, gliforumu'da içtim geldimmm:KK1:
Dünkü devlet hastanesindeki doktor yüzünden eşimle tartıştık, eşim erkek doktor istemiyo, ee bende gittiğim bayan doktoru beğenmiyoum bi de izmire gidip gelmek sadece bi doktor için ve sonuç alamadan dönmek beni çok üzüyo.

Eşimin bu erkek doktor fobisini yenmem lazım. Nasıl yapıcam bunu kızlar ? Anlamıyo ne desem.

kızlar merhabaa, gliforumu'da içtim geldimmm:KK1:
Dünkü devlet hastanesindeki doktor yüzünden eşimle tartıştık, eşim erkek doktor istemiyo, ee bende gittiğim bayan doktoru beğenmiyoum bi de izmire gidip gelmek sadece bi doktor için ve sonuç alamadan dönmek beni çok üzüyo.

Eşimin bu erkek doktor fobisini yenmem lazım. Nasıl yapıcam bunu kızlar ? Anlamıyo ne desem.

benimde eşim öyle malesef ne desem ikna olmuyo şimdiki drm bayan ve memnunum inşallah sıkıntımız olmaz ve hamile kalırsam ona devam ederim

benimde eşim öyle malesef ne desem ikna olmuyo şimdiki drm bayan ve memnunum inşallah sıkıntımız olmaz ve hamile kalırsam ona devam ederim

bende kızımda 9 ay boyunca bayana gittim gittiiiiim dogum yapacagım gün kendı doktorum yurtdısındaydı normal doğumdu bide erkek doktor dogumuma girdi eşim tabı o an ben kurtulyım diye hiiç bişey diyemedi:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

bende kızımda 9 ay boyunca bayana gittim gittiiiiim dogum yapacagım gün kendı doktorum yurtdısındaydı normal doğumdu bide erkek doktor dogumuma girdi eşim tabı o an ben kurtulyım diye hiiç bişey diyemedi:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

benim kocişim de hep derdi bayan yok mu bu doktorların içinde hiç falan diye ama ben kaç bayan dr a gittiysem hep kötü sonuçlarla çıktım.. anlattım ona da hala içine sinmemişti ta ki en son gittiğimizde dr umun ne kadar dikkatli ve bilgili olduğunu görene kadar.şimdi o da çok seviyor dr umuzu :KK34::KK1::KK1::KK1:

buarada başka bir topikte aymugöksu nun hamiş olduğunu öğrendim bizim ilk sırada yazan arkadaş onu da hamişlere ekliyim :KK34::KK1::KK1::KK1:

bi ton iş yapıp geldim vatana millete hayırlı bi memureyim :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
bu arada kaç gündür kafama takılan bi sorunum vardı o halloldu malum ben çalışıyorum kızımın bi eve gelen bakıcısı vardı biras yaşlıydı ama eli yüzü düzgün umreye falan gitmiş bi hatundu sadece asyaya bakar sürekli yakınırdı yeemk bıraksam yemez eliyle kendine hazırlamaz sorasında hastalandı ve gelemez oldu neyseki eşim istanbuldan geldi üç haftadır kızımıza bakıyor ama nereye kadar tekrar istanbula gitmek zorunda iki üç akşam iş çıkışları bakıcı aradık bi tane yaşlı teyze çok yaşlı dedik eledikk bi genç bulduk araştırınca hiç te sandığımız gibi olmadığı ortaya çıktı neyse dedim ya eve gelmesi şartmı evinede versem olur dedim sitede çok sevdiğim tertemiz orta yaşlı güler yüzlü bi komşum vardı ona teklif ettim o da bir aylığına deneyeyimde bakabilirsem bakim dedi fiyattada anlaştık şimdi çoook mutluyum kızıma örnek olabilecek bi insanı tutmuş oldum sizce doğru bi kararmı:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::KK1::KK1::KK1::KK1:

Son düzenleme:
bi ton iş yapıp geldim vatana millete hayırlı bi memureyim :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
Bu arada kaç gündür kafama takılan bi sorunum vardı o halloldu malum ben çalışıyorum kızımın bi eve gelen bakıcısı vardı biras yaşlıydı ama eli yüzü düzgün umreye falan gitmiş bi hatundu sadece asyaya bakar sürekli yakınırdı yeemk bıraksam yemez eliyle kendine hazırlamaz sorasında hastalandı ve gelemez oldu neyseki eşim istanbuldan geldi üç haftadır kızımıza bakıyor ama nereye kadar tekrar istanbula gitmek zorunda iki üç akşam iş çıkışları bakıcı aradık bi tane yaşlı teyze çok yaşlı dedik eledikk bi genç bulduk araştırınca hiç te sandığımız gibi olmadığı ortaya çıktı neyse dedim ya eve gelmesi şartmı evinede versem olur dedim sitede çok sevdiğim tertemiz orta yaşlı güler yüzlü bi komşum vardı ona teklif ettim o da bir aylığına deneyeyimde bakabilirsem bakim dedi fiyattada anlaştık şimdi çoook mutluyum kızıma örnek olabilecek bi insanı tutmuş oldum sizce doğru bi kararmı:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::KK1::KK1::KK1::KK1:

kararın doğru heleki içine sinmesi çok daha önemli çünkü sen canını emanet edeceksin umarım anlaşırlar ve kafanda bir daha bu sorun oluşmaz canım

kararın doğru heleki içine sinmesi çok daha önemli çünkü sen canını emanet edeceksin umarım anlaşırlar ve kafanda bir daha bu sorun oluşmaz canım

inşallah canım temennim de o yönde iyi bi eğitim almasını istiyorum doğal olarakta 40 yaşında birisi ideal benim için

kızlar merabalar tek izin günümde evi acık tıoplayımda geleyim dedim nasılsınız bakem bu arada yeni hamiş varmış darısı başımıza inşallah
armenacım benide eklermisin demiştim ama unutmuşsun heralde bat 15 aralık cnm

bu arada kaç gündür kafama takılan bi sorunum vardı o halloldu malum ben çalışıyorum kızımın bi eve gelen bakıcısı vardı biras yaşlıydı ama eli yüzü düzgün umreye falan gitmiş bi hatundu sadece asyaya bakar sürekli yakınırdı yeemk bıraksam yemez eliyle kendine hazırlamaz sorasında hastalandı ve gelemez oldu neyseki eşim istanbuldan geldi üç haftadır kızımıza bakıyor ama nereye kadar tekrar istanbula gitmek zorunda iki üç akşam iş çıkışları bakıcı aradık bi tane yaşlı teyze çok yaşlı dedik eledikk bi genç bulduk araştırınca hiç te sandığımız gibi olmadığı ortaya çıktı neyse dedim ya eve gelmesi şartmı evinede versem olur dedim sitede çok sevdiğim tertemiz orta yaşlı güler yüzlü bi komşum vardı ona teklif ettim o da bir aylığına deneyeyimde bakabilirsem bakim dedi fiyattada anlaştık şimdi çoook mutluyum kızıma örnek olabilecek bi insanı tutmuş oldum sizce doğru bi kararmı:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::KK1::KK1::KK1::KK1:

Canim icine sinen biri olmasi cok onemli. ben anneme birakiyodum kaynanama bile guvenemedim cok ydli cunku. insallah sureklu bakmaya karar verir

Canim icine sinen biri olmasi cok onemli. ben anneme birakiyodum kaynanama bile guvenemedim cok ydli cunku. insallah sureklu bakmaya karar verir

inşallah canım ne güzel ya annen bakıyomuş bu arada bi tasarı var duydunmu çalışana kreş ücreti çıkacakmış kreşe ödeme yapılarak ama eldenn değil

X