"BAT"ım "BAT"masın

heeyyy kızlar ben geldiiimmmmm gördüm bebişimin keseseini minnacık Allahım sana şükürler olsun işyerinde olmasam ağlıycam...

oooooooooooooyyyyyyyyyyyyyyyyyyy maşşallahhhhhh yiğenimeeeeeeeee yerim onu bennnnn :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

haydeyin halaya teeeyyyy teeeyyy teeeyyyyyyyyyyyyyyyy:KK76::KK76::KK76::KK76:

heeyyy kızlar ben geldiiimmmmm gördüm bebişimin keseseini minnacık Allahım sana şükürler olsun işyerinde olmasam ağlıycam...

kaç haftalık dedi dr tatlım kaç mm miş kese söyle bakalım:KK34: ilk resmini aldın mı??
Allah ım isteyen herkese hayırlı zamanda hayırlı evlatlar ver ya rabbim....AMİN

5 haftalık dedi ilk resmini aldımmm minicik kaç mm bilmiyorum resimde yazar heralde 2 haft asonr akalp atışı için gidicez inş

pohpohperi 219. sayfada yazdım gerçi de yine diyim

pohpohperi cim hala gelmediyse kırmızıların tam olarak kahverengi lekeyle kaldıysa dr a git bi kan ver istersen çünkü yerleşme kanaması senin dediğin gibi oluomuş sanırım bende olmadı ama ... ayrıca aynen adet ağrısı gibi ağrım oldu benim halada oluyor ara ara hakkımızda hayırlısı neyse o olsun inşallah canımm

benm de bugün 4+6 olması lazım ilk ölçüme göre :KK34:
bu arada karın ultrasonu 1 hafta geriden gidermiş belli bir süre hiç duydunuz mu böyle bişi kızlar ???

X