"BAT"ım "BAT"masın

benımde 4 . aydı bakalım bata 3 kaldı belırtım yok gıbı
kızımdada sadece adet olcak gıbı karnım agrıdı ama olmadım son bı hafta hep agrımıstı
sımdı gunde bır ıkı defa bı agrı sızlatıyo sonra gecıyo hersey norml bakalım bebıs var mı yok mu gorecez

sueda ben sana başka bişey sorucam :)
şu kıızn için imza varya sayfanın altında dün yapmaya çalıştım ama olmadı yyaaa linki kopyalıyorum olmuyo:KK43:

bebek istemeseydik hemen olurdu heralde. önümüzdeki ay istemiom diye kendimi kandırmayı denemeyi deüşünüyrm :KK70::KK1::KK1::KK1::KK9::KK9::KK9::KK9:

Benzer şeyler yaşamışız canım bende eşimle hedefi tek seferde 12 den vuramazsın heralde demiştim adam vurmuş :KK60: Bazen takılıyom hafızanı zorla ilkini nasıl yapmıştın diye de gülüyo anca :KK60::KK60:

nasip işte yawrummm rabbim yine nasip etsede yine kalsak o muhteşem duyguyu yeniden yaşasak ama sonuna kadar sağlıcakla alsak bebeğimizi kucağımıza bizde erişsek o kutsal annelik mertebesine :13:

bebek istemeseydik hemen olurdu heralde. önümüzdeki ay istemiom diye kendimi kandırmayı denemeyi deüşünüyrm :KK70::KK1::KK1::KK1::KK9::KK9::KK9::KK9:

öyle tabi cnm ne kadar zihninden sil o kadar iyi sonuç bakalım önümüzdeki maçlarda nsıl sonuçlar alacağız :nazar:

dün aksam kociş gelirken fındık fıstık kuru üzüm kayısı bal vs. ne varsa toplamış gelmiş bu ay işi sıkı tutuck belli ön hazırlığa yiyerek basladı:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
incirle keçiboynuzunu da unutmayın ama :KK34:

kızlar gunaydın
hala adet olmadım ustelık ne belirti ne bişiy:KK14: sadece göğüslerımde ağrı var. onun dışında ne kasık ağrısı ne başka bışey. söylemıştım bu ay umutlu değilim ama ne bıleyım acaba dıyo genede ınsan
ama cnm benım adet hep duzensızdı zaten. yasmını bıraktım geçen ay. bu ay gene duzensız. umudum yok bu ay. o yuzden bı ongun daha gecsın oyle yaparım herhalde. umut etmek ıstemıyorum
düzensiz derken ne kadar gecikir mesela? yani bekleyebilirsen en güzeli tabi ama değilse kandan baktır bence kesin olsun :KK34:

kızlar merveden haber var mı?

ay evet yaa hiç hbr yok ne yaptı acaba???

biri 2008'de biri de bu eylülde zorunlu iki kürtaj oldum :KK43:( ama her şey yolunda artık. en son 11 kasımda adet oldum sonra korunmayı bıraktık normalde zamanım var aslında (ayın 9-10 gibi) 2 sabahtır hafif hafif bulantı var , birkaç gündür uykuluyum gece erken yatıyorum sabah zar zor uyanıyorum yaa kendimi kandırmak istemiyorum ama emin değilim sırt bel ağrılarım var 2 haftadır yoğun bir sırt ağrısı bu hafta başından beri hafif bel ağrısı ama göğüs hassasiyeti yok yanii uyku, bel-sırt ağrısı ve hafif bulantı dışında herşey normal testi önümüzdeki pazartesi yaptırmayı düşünüyorum

cnm geçmiş olsun diyim önce. belirtiler genelde bat tan sonra başlar derler ama tabi kişiye göre de değişirmiş hayırlsı olsun inşallah seninledir meleğin :KK34::KK34::KK34:

armena bulantıların başladımı kız ne yer ne içersin süt yoğurt yiyomusun çay içiyormusun

nasip işte yawrummm rabbim yine nasip etsede yine kalsak o muhteşem duyguyu yeniden yaşasak ama sonuna kadar sağlıcakla alsak bebeğimizi kucağımıza bizde erişsek o kutsal annelik mertebesine :13:

öyle tabi cnm ne kadar zihninden sil o kadar iyi sonuç bakalım önümüzdeki maçlarda nsıl sonuçlar alacağız :nazar:

kendimi örgüye verdim kafama takmamak için :KK70:

armena bulantıların başladımı kız ne yer ne içersin süt yoğurt yiyomusun çay içiyormusun

bulantım falan yok çok şükür cnm süt içiyorum bol bol.. yoğurt da yiyorum fındık badem kuru üzüm ceviz yiyorum balık yiyorum bolca:KK34: çay ve kahve hiç tüketmiyorum cnm sıcak bişi içmek isterse sıcak su içiyorum normal su içiyorum hazır meyve suyu içmiyorum meyve baya yiyorum mesela bölee işte sende ne var ne yok sen neler yiyosun içiyosun bakem???

bulantım falan yok çok şükür cnm süt içiyorum bol bol.. yoğurt da yiyorum fındık badem kuru üzüm ceviz yiyorum balık yiyorum bolca:KK34: çay ve kahve hiç tüketmiyorum cnm sıcak bişi içmek isterse sıcak su içiyorum normal su içiyorum hazır meyve suyu içmiyorum meyve baya yiyorum mesela bölee işte sende ne var ne yok sen neler yiyosun içiyosun bakem???

kızlar süt coooook önemli..kızıma hamileyken nerdeyse günde 1 litreye yakın süt içiyordum..su an içtiğim sütlerin karsılıgını alıyorum kızımn kemikleri o kadar güçlü kii ayrıca boyuda uzun masallah normale göre:nazar::nazar::nazar::nazar:ayrıca kendimde hiç diş agrısı cekmedim kalsiyum cok önemli kesinlikle ayrıca ceviz badem fln da..:KK34:

armenacım 2 hafta arayla evlenmişiz dikkatimi çekti evlilik çubuğun :) senin bebeğin geldi benimki de çok bekletmeden gelir iinşallah

ooyy ooyyy ben sadece çayı kestim sabahları kahvaltıda içiyiorum.1 tane türk kahvesi içiyorum meyve yiyorum normal hayatıma devam yani ya ben sana bakarak hiçbişey yemiyomuşum ben daha doktora cumartesi gidecem ya sanki yalan yalan geliyo :)

kızlar süt coooook önemli..kızıma hamileyken nerdeyse günde 1 litreye yakın süt içiyordum..su an içtiğim sütlerin karsılıgını alıyorum kızımn kemikleri o kadar güçlü kii ayrıca boyuda uzun masallah normale göre:nazar::nazar::nazar::nazar:ayrıca kendimde hiç diş agrısı cekmedim kalsiyum cok önemli kesinlikle ayrıca ceviz badem fln da..:KK34:

ben sit ve süt ürünlerini çok severim sütü sınırsızca içebilirim ama bu ara çok içmiyorum içmeye başlasammı acaba:44:

ben sit ve süt ürünlerini çok severim sütü sınırsızca içebilirim ama bu ara çok içmiyorum içmeye başlasammı acaba:44:

aslında bayan olarak hayatımızın her döneminde kalsıyumu bolca almamız lazım ilerki yaslarda kemik erimesi oluşmaması için ben süt içemezsem bolca yoğurt yiyorum :KK56:

armenacım 2 hafta arayla evlenmişiz dikkatimi çekti evlilik çubuğun :) senin bebeğin geldi benimki de çok bekletmeden gelir iinşallah

inşallah senin bebişin de gelir sağlıkla kucağımıza alırız bebişlerimizi canım :KK34:

ooyy ooyyy ben sadece çayı kestim sabahları kahvaltıda içiyiorum.1 tane türk kahvesi içiyorum meyve yiyorum normal hayatıma devam yani ya ben sana bakarak hiçbişey yemiyomuşum ben daha doktora cumartesi gidecem ya sanki yalan yalan geliyo :)

ya benm de böyle saydığıma bakma diyet yapıyı-odum 3 ay öncesine kadar ordan kalma bikaç alışkanlık vardı işte süt yoğurt ceviz :KK34: bikaç ufak ilavem var sadece :KK1::KK1:

aslında bayan olarak hayatımızın her döneminde kalsıyumu bolca almamız lazım ilerki yaslarda kemik erimesi oluşmaması için ben süt içemezsem bolca yoğurt yiyorum :KK56:

evet bende süt içmediysem mutlaka günde 1 öğünde 1 kase yoğurt yiyorum buda en az

incirle keçiboynuzunu da unutmayın ama :KK34:

düzensiz derken ne kadar gecikir mesela? yani bekleyebilirsen en güzeli tabi ama değilse kandan baktır bence kesin olsun :KK34:

ay evet yaa hiç hbr yok ne yaptı acaba???

cnm geçmiş olsun diyim önce. belirtiler genelde bat tan sonra başlar derler ama tabi kişiye göre de değişirmiş hayırlsı olsun inşallah seninledir meleğin :KK34::KK34::KK34:

duzensız derken yasmını kullanmadığım zamanlarda 2-3 ay gelmedığını bılırım cnm. bak yasmını bıraktım gene gelmedı gununde. nasıl umud edeyımkı bu durumdayken. hayır göbeğim şişmeden anlamıcam hamıle olduğumu:KK1:.bu arada eczanede satılan testler kaç para arkadaşlar pahalı bışey mı? ben bu duzensızlıkle her hafta almaya kalkarsam batmayayım da:KK1:

duzensız derken yasmını kullanmadığım zamanlarda 2-3 ay gelmedığını bılırım cnm. bak yasmını bıraktım gene gelmedı gununde. nasıl umud edeyımkı bu durumdayken. hayır göbeğim şişmeden anlamıcam hamıle olduğumu:KK1:.bu arada eczanede satılan testler kaç para arkadaşlar pahalı bışey mı? ben bu duzensızlıkle her hafta almaya kalkarsam batmayayım da:KK1:

normal gebelik testleri 2-3 tl falan cnm :KK34: inşallah gelir bebişin seni çok bekletmeden :KK34::KK34:

en uygunu 5 lira fln cnm:26:

sueda ben sana başka bişey sorucam :)
şu kıızn için imza varya sayfanın altında dün yapmaya çalıştım ama olmadı yyaaa linki kopyalıyorum olmuyo:KK43:

canım daha once yapmıstım gecen gun bende den3dım yenı bı tane ıcın olmuyor kopyalamıyor bende anlamadım
bılgısayarda destekleyen bı programımı sıldım acaba dıye dusunmustum bende

X