"BAT"ım "BAT"masın

batıma son 9 gün heyecan dorukta :KK5:
hamiş bayanlar bir kaç sorum olacak cvp verirseniz çok sevinirim:KK62:
hamile olduğunuzu öğrenmeden önce sol kasıkta batma yaşadınız mı :KK53:
birde idrarınızın kokusu değişti mi kısaca belirtilerinizi yazar mısınız :26::26::26:

ıyı barı ucuzmuş.
ayın 20 sini beklıyorum kızlar.... eşim bendende heyecanlı...bu benı kızdırıyo daha ilk aydan umud etme dıyorum olsun bellı olmaz dıyo tepem atıyo... gelceği varsa gelsın yanı o boyle umutlandıkça olmayınca daha çok uzuleceğim bılıyorum

batıma son 9 gün heyecan dorukta :KK5:
hamiş bayanlar bir kaç sorum olacak cvp verirseniz çok sevinirim:KK62:
hamile olduğunuzu öğrenmeden önce sol kasıkta batma yaşadınız mı :KK53:
birde idrarınızın kokusu değişti mi kısaca belirtilerinizi yazar mısınız :26::26::26:

cevap veriyorum
evet :KK34:
evet :KK34:

antidepresip bu ne hız kız 2010 da evlen 2012 de ikinci çocuğu iste maşallah sana maşallah:nazar:

antidepresip bu ne hız kız 2010 da evlen 2012 de ikinci çocuğu iste maşallah sana maşallah:nazar:

benim koca biraz aceleci:KK34:canım ben genc yasta cocuk sahıbı olmaktan yanayım enerjım gücüm yerindeyken basa cıkabilirim 2 cocukla sonra belli bir yastan sonra zor oluyo dıo etrafımdakıler :KK31:ikinci konuda yüksek lisans yapmak istiyorum Allah nasip ederse karıyer işine dalarsam habire yükselme sınavlaro o bu derken bir daha cesaret edemem 2.ye bu gibi birçok sebepten dolayı istiyorum...

benim koca biraz aceleci:KK34:canım ben genc yasta cocuk sahıbı olmaktan yanayım enerjım gücüm yerindeyken basa cıkabilirim 2 cocukla sonra belli bir yastan sonra zor oluyo dıo etrafımdakıler :KK31:ikinci konuda yüksek lisans yapmak istiyorum Allah nasip ederse karıyer işine dalarsam habire yükselme sınavlaro o bu derken bir daha cesaret edemem 2.ye bu gibi birçok sebepten dolayı istiyorum...

Allah yardımcın olsun ve gönlüne göre versin o halde:emir_bebek:

amin cümlemizinkini inşallah ayyyaa yavrularını dedin ya gözlerim doldu şimdi bi tuhaf oldum birden

canım benim :KK43: Allah kucağına almayı nasip etsin.

bende düşük yaptığımda bir arkadaşım "başın sağolsun" demişti,o anı unutamıyorum, ilkkez ondan duymuştum bunu, şuan bile gözlerim doldu :KK43:

Son düzenleme:
X