Gebeliğe Hazırlık Bat 25-30 kasım (Heyecanlı bekleyiş) 😍

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba Hayırlı olsun sağ salim kucağınıza alın inşallah.Acaba belirtiler vaemıydı yumuetlamadan hemen sonra

Son 3 gündür sürekli kasıklarım ağrıyodu ki adet zamanımda asla ağrımaz üşüttüğümü düşünmüştüm bende ve sürekli idrara sıkışıyordum inşallah en güzel haberleri hepinizden alırız :)

Merhaba, sizin adınıza çok sevindim sağ sağlim kucağınıza alın inşallah :)
Benim de çok fazla sağ kasığımda ağrı var hatta biraz önce kalkarken iğne gibi bir şey saplandı. Sizin ağrınız da mi bu şekildeydi?

Amin inşallah iyi dilekleriniz dualarınız için teşekkür ederim allah sizede nasip etsin bi kayıbım var 9 haftalıkken o yüzden tedirginim yükselicek yükselmiycek diye

Evet sürekli kramp gibi ama sancı sanki batıyor gibiydi o an iğne soksam daha az acır gibi

Evet sürekli kramp gibi ama sancı sanki batıyor gibiydi o an iğne soksam daha az acır gibi
Aynı şekilde benim de öyle. Dediğiniz gibi adet zamanlarimda asla ağrı yapmaz kasiklarim. Ama bende sivilcelenme de var tıpkı regl olacakmisim gibi. Umarım hamileyimdir ve sağlıklı ilerler.
Dualarınızda bize yer vermeyi unutmayın.

İnşallah senden de hayırlı haberleri alırız en kısa zamanda allah herkesin gönlüne göre versin allah kucağımızı boş bırakmasın inşallah Test vermeyi düşünüyor musun sende

İnşallah senden de hayırlı haberleri alırız en kısa zamanda allah herkesin gönlüne göre versin allah kucağımızı boş bırakmasın inşallah Test vermeyi düşünüyor musun sende
Aminnn benim ve benim gibi isteyen herkesin. Rabbim isteyen herkese tattırsin o duyguyu
Kan testi vermeyi düşünüyorum, eşim bekle diyor. Kaset testler negatif çıkıyor ama. Hayırlısı bakalım, hayırlı zamanda gelsin tontiş

Bu akşam benimde sağ kasığıma iki kez tuhaf bir saplanma oldu bende çok şaşırdım otururken hemde

Kızlar ben 1,5 yıllık evliyim yeni gebelik düşünücem bu ay ama cok bilgisizim. Bat dediğiniz ne oluyor nası takip ediyosunuz bana da anlatablir misiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…