Gebeliğe Hazırlık Bat 25-30 kasım (Heyecanlı bekleyiş) 😍

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Normalde gecikmeniz oluyor muydu?😊Belki geç döllenme olmuştur bir kaç gün daha bekleyip deneyin bence daha sağlıklı olur belki hcg yükselmemiştir.
Arada gecikmeler yaşıyordum(pko var)ama Ben dayanamayıp kan verdim 1.20 çıktı sonuç şaşırdık mı tabiki HAYIR 🥲ama hala regl olmadım kafaya taktıkça gecikiyor heralde

Evet o yüzden bekliyorum. Kasıklarımda hafiften ağrılar var, regl öncesi erkenden sancı olmaz bende. O yüzden umutluyum azcık, hayırlısı 🙏 senin kaç gün kalmıştı?
Ayy benim de bat 28 kasım ve adetmişim gibi ağrılar var ama benim adet günü hariç öncesinde ağrım olmazdı umutlandım siz böyle diyince dün testim negatifti

Ayy benim de bat 28 kasım ve adetmişim gibi ağrılar var ama benim adet günü hariç öncesinde ağrım olmazdı umutlandım siz böyle diyince dün testim negatifti
Henüz erken, ben de laf olsun diye yaptım. Düşük yaptığım gebelikte 2 gün kala ancak çizgi çıkmıştı belli belirsiz. İnşallah umutlarımız boşa çıkmaz 🙏🥰 yumurtlama tarihinden emin misin?

Henüz erken, ben de laf olsun diye yaptım. Düşük yaptığım gebelikte 2 gün kala ancak çizgi çıkmıştı belli belirsiz. İnşallah umutlarımız boşa çıkmaz 🙏🥰 yumurtlama tarihinden emin misin?
Benim de bir kimyasal gebeliğim var o yüzden insan çift çizgi görse bile ağız tadıyla sevinemiyor 😔 uygulamaya göre değerlendirdim o aralığı inşallah güzel haberler alırız 💕

Kızlar bana da bir el atın bat tarihim 18ydi. Hala olmadım kasık agrım göğüs hassasiyetim var ama bunlar bana çok belirti olarak gelmez hiç en son düşüğümden sonra hiç günüm gecikmezdi. Neredeyse 2 günde bir idrar testi yapıyorum negatif hep :KK43: Napacağım kan versem mi ne diyorsunuz :KK43:

X