Gebeliğe Hazırlık Bat 15 Ocak olanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Regl gununden once evde hic test yapmismiydin Rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsin
Iki gün öncesinde erken gebelik testi yapmıştım çift çizgiyi görmüştüm, dün de kan verdim sonucları bugün açıklandı çok şükür beta hcg 1040 çıktı, dilerim herkes bu güzel haberi alır

Ve 10 gün sürüyor
Neyyyyy hay maşallah 15 gün mü rahat sadece valla zormuş işin. Benim de normal zamanda 26 günde birdir hiç sekmez bugün regl olmam lazımdı ama femara kullanıyorum 3 aydır yumurta gelişimi için ondan beri 30 güne çıktı şimdi bat bugün mü 20 si mi kesin emin olamıyorum gerçi testler hep negatif

Hayirli olsunnn bata ne kadar kala ogrendin ya da gecikme var miydi
Merhaba evet 2 gün gecikmişti. Normalde yarın sabah yapacaktım ama akşam dayanamadım. Sonra hemen kan vermeye gittik orada da hcg 207 çıktı çok şükür.
Son günlerde mide bulantılarım oldu ve göğüslerim aşırı şişip hassaslaştı.
allah isteyen herkese bu duyguyu nasip etsin inşallah. İnşallah ben de sağlıklı bir gebelik geçiririm herkese teşekkür ederim

Canımmm inşallah benim için birdaha ki aya olur.sabah adet oldum çünkü bu ayda olmadı inşallah hepiniz hamilesinizdir. Allahım önce hicmolmayanlara sonra bana ver diyorum.

Tebrikler sağlıkla kucağına alirsin inşallah darısı basimiza.

Rabbim saglikla gecmesini hayirlisiyla kucagina almani nasip eylesin insallah

Canımmm inşallah benim için birdaha ki aya olur.sabah adet oldum çünkü bu ayda olmadı inşallah hepiniz hamilesinizdir. Allahım önce hicmolmayanlara sonra bana ver diyorum.
Rabbim hepimize nasip etsin inşallah canım benimde artık bidahaki.aya kaldı dünden beri lekem devam ediyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…