Gebeliğe Hazırlık Bat 15 Ocak olanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bugün de koyu kahve lekelenme dışında gelen giden olmadı. Gecikmeye devam ediyor. 4 gün önceki test negatifti. Sanırım mevsimsel falan bi gecikme var anlayamadım

Hayirli olsun:) son adetin kacinci gunu test yaptiniz ve son ilişkiniz uzerindem kac gin gecmisti ..sakıncası yoksa öğrenebilirmiyiz.bide kanda baktiysaniz kac cikti
Sat 11 Aralikti, ovulasyon tarihi ise takvime göre 31 Aralıktı. Kanı bat tarihinden 1 gün önce verdim 1040 çıktı beta.Pazartesi tekrar kan vericem umarım yeterli artış olmuştur

Peki adet zamanı sancin oldu mu regl olacakmışsin gibugibu
Evet canım test yaptığım akşamın günü regl olacağım sandım öyle bir kasık ağrısı ve sancım oldu. Sırf bu yüzden negatif görürüm diye test yapmak istemedim ama eşimin ısrarıyla yaptım aksamına testi

Ben hâlâ olmadim,adet agrisi var gibi sağ kasigim ağrıyor ara ara
Hayırlısı ile inşallah vardır canım. Birşey soracağım. Benim bat bugündü. Adetim henüz gelmedi. Sabah test yaptım cikmadi. Bu akşam üzeride seffafimsi yumurtlamayı andıran akıntı geldi. Acaba yumurtaladim mı beni düşündürdü.

Daha gidemedim doktora canım salı gününe randevum ama ben idrar testiyle takip ettim degerimin yükseldiğini sende öyle yapabilirsin
Bendende salı günü tekrar kan testi istedi doktorum gebelik var dedi ama ara ara su gibi akıntı oluyor çok nadir az açık kahve oluyo korkutuyo beni birde burda bakıyorum bat tarihinde beta değeri 400 500 olanlar var

İnşallah sağlıkla tamamlanır gebeliğin

Size bir sorum olacak hanımlar. Dün gebelik testi yaptım cikmadi. Bat dündü. Dun aksam yumurtlamayi andırır şeffaf akıntı geldi. Sizce tekrar mı yumurtladim. Yeni evli olduğum için geçen ay 41 gün temiz kaldiydim. Bu ay iki kere yumurtlama şansım var mı acaba

Adetlerin duzenli midir

Canım dediğin gibi koltuk altına denk gelen kısım daha çok ağrıyordu.. 5 gün önce başladı ama ilk kez gece o yana bu yana dönmekten uyuyamadım. Ne yana dönsem acımıştı. Sabaha da çift çizgi gördüm...

Ama şunu da söyleyeyim daha önce 10 gün öncesi yumurtlama sonrası hep ağrı çektiğimde oldu ama bunun şiddeti çok çok fazlaydı.

Ya benim de aynı o şekilde ama bat a 2 gün var şuan adet olacakmışım gibi Bi ağrı var hatta ped koydum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…