Gebeliğe Hazırlık Bat 15 Ocak olanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bir sorum var adetime 4 gün var 2 gündür mide bulantım çok var hatta dün gece uykumdan kaldırdı ama hamilelik olsa bile bu kadar erken bulantı olmaz diye biliyorum siz ne diyorsunuz
Canım ilk gebeligim de adetime 5 gün kala mide bulantısın dan gittim kan testi yaptırdım ve hamileymisim. Herkes de farklı oluyor inşallah vardır

Canım kanda bhcg 5 çıkmasına rağmen labqouickte ikinci çizgi çıkmıştı bende

Bem de geçen gün yazmıştım. Bat 10 ocaktı sağlık ocağına gittim hamileyim çok şükür yarın da hastaneye gideceğim.4-5 gün kala koyu olarak öğrendim. Silik diildi o çubuk testlerle. Tarihi geçikti ama eczaneden yeni test aldım pozitif şükür. İnşaalllah yarın randevumuz iyi geçer. Sağlıklı gebeliktir darısı sizlerin başına kızlar inşallah

Aslında o kaadar erken yapmazdım. Ciddi ciddi belirti vardı. Akıntı renk farkı ve normalden daha halsizdim. Muhtemelen erken yumurtlama gibi geliyor.

Bende yarin ya da c.tesi bekliyorum,yaptığım diğer testte de saatler sonra kuruma cizgisi cıktı olsa daha net ve hemen çıkardı

Benimde geldi az önce galiba bende regil olcam
Inşallah olmayız valla sıkıldım artık iyice hayır kafama da takmıyorum aslın da sadece ay sonu bi merak alıyor. E adet olunca da insanin bi modu düşüyor. Benim ilk hamileligim düşük oldu 7 sene önce 3 ay sonra ogluma hamile kaldım. Dr o zaman bana lekelenmelerim oluca coraspin verdi ama ne kadar kullandım hatırlamıyorum. Oglum 6 yaşına geldi kardeşe karar verdik ilk ay hamile kaldım hemen amakimyasal oldu. Hatta adet olmam gereken gün kanı verdim 0.41 cıktı 4 gün geçince bir daha kan verdim 27.88 cıktı. Bir hafta sonra 18.73 oldu 5 gün sonra kanama başladı. Ikinci ay adete iki gün kala evde test yaptım silik bir çizgi 2 gün gecikmeyle adet başladı. 3 ay yine adet günü sabahı test yine silik çizgi 2 saate adet kanaması. Muhtemelen bu aon ikisi de kimyasaldı. Şimdi 4 ay denemem adetten birgün öncesi kahverengi çok açık renkte lekeleme.
Ay inşallah bu kadarla kalır gebelik cikar

İnşallah gebesindir canım rabbim nasip eder inşallah gerçekten zor bende 2 seneyi geçti çabalıyorum ama hiç olmadı 1 kere aşılama denedik negatif sonuç aldım bu ayda ovulasyonla takip yaptım ama oda olmadı galiba akşam kahverengi lekem geldi rabbim nasip edecek inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…